Shrnutí víkendu: Benfika míří za triumfem v divizi! Dařilo se i dorostencům
14. 2.

Shrnutí víkendu: Benfika míří za triumfem v divizi! Dařilo se i dorostencům

Plný počet bodů si o víkendu připsaly hned tři mužstva SKV. Mužské béčko se přiblížilo k celkovému vítězství v divizi. Dvě vítězství si připsali i kluci z déčka. A do třetice se z maximálního bodového zisku radovali také o postup bojující dorostenci.Benfika zažívá historickou sezonu. V divizi už skončila v minulosti dvakrát na druhém místě a jednou na čtvrtém, letos však poprvé míří za celkovým vítězstvím. Přiblížily ji k tomu dvě výhry nad Athletics a Kutnou Horou. V sobotním duelu exceloval Jakub Pecha, který nasbíral tři góly a pět nahrávek. Šest bodů měl útočník Jan Švejda a čtyři góly vsítil kanonýr Matěj Špaček. V neděli zaznamenal nejvýraznější příspěvek Richard Klíma (3+1).

 

Šest bodů si připsali dorostenci. Svěřenci Jonáše Sigla v sobotu přehráli rezervu Bohemians 6:3. Následně ve středu zvládli také dohrávku s Athletics, když zvítězili stejným poměrem. Vinohradští jsou tak po 12 zápasech na druhé příčce druholigové tabulky, přičemž první Start98 má o zápas více.

 

Dařilo se také déčku. Vinohrady porazily Penguins vysoko 12:4 a následně si poradily také s Čelákovicemi po výsledku 5:3. Pouze jeden bod zaznamenaly juniorky, které ovšem vyrazily na turnaj ve velmi omezeném počtu. Po remíze s Elite nestačily na Turnov. Bodík vybojovaly také starší žákyně.

 

Muži B:

TJ SKV - Athletics Praha 11:3

TJ SKV - FBC Kutná Hora 9:4

 

Muži D:

TJ SKV - FBC Penguins Praha 12:4

TJ SKV - SK Alien Nation Čelákovice 5:3

 

Dorostenci:

TJ SKV - FbŠ Bohemians B 6:3

TJ SKV - Athletics Praha 6:3

 

Juniorky:

TJ SKV - Elite Praha 6:6

TJ SKV - TJ Turnov 2:9

 

Starší žákyně:

TJ SKV - Florbalová akademia MB DB 4:10

TJ SKV - Tatran Střešovice 7:7

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 6:7
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva