Shrnutí víkendu: Benfika stále v čele, vyhrály i juniorky
29. 11.

Shrnutí víkendu: Benfika stále v čele, vyhrály i juniorky

Po minulém supervíkendu teď čekal sokolské kategorie poněkud klidnější víkend. Do hry se pustilo mužské béčko a déčko, juniorky a také starší žákyně.Mužská Benfika předehrávala duel s Kolínem už v pátek večer. Utkání sokolům vůbec nesedlo. Hosté nasázeli do sítě Petra Kempy osm gólů a zvítězili 8:2. Připravili tak svěřencům Viktora Vondry teprve druhou porážku v sezoně. V sobotu dopoledne už si Vinohradští vedli lépe a v defenzivně laděném utkání zdolali Kobylisy 2:1 po brankách Filipa Mikeše a Matěje Špačka. Béčko přesto vede divizi o tři body před Wizards.

 

Mužské déčko si připsalo jedno vítězství a jednu porážku a v tabulce pražské a středočeské soutěže jsou s deseti body na sedmé příčce s šestibodovou ztrátou na druhou pozici.

 

Stejnou bilanci o víkendu zaznamenaly také juniorky, které nejprve zdolali po přestřelce Kladno 9:5, následně však nestačily na Jičín. V aktuální sezoně mají na svém kontě čtyři výhry a čtyři porážky a jsou na sedmém místě.

 

Do hry se zapojily také starší žákyně, které minule postoupily do nejvyššího koše ligy starších žákyň hrané systémem 3+1. S bilancí jedna výhry, jedna remíza a jedna porážka se holky v koši udržely a mohou se těšit na další kvalitní zápasy.

 

Muži B:

TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín 2:8

TJ SKV - Fortel TJ Sokol Kobylisy 2:1

 

Muži D:

TJ SKV - IBK Kubánský Klan C 5:1

TJ SKV - IBK Svatý hole Kladno B 0:5

 

Juniorky:

TJ SKV - Kanonýři Kladno 9:5

TJ SKV - FBK Jičín 1:4

 

Starší žákyně:

TJ SKV - Florbalová akademia MB DB 4:4

TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 7:4

TJ SKV - Panthers Praha 3:9
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva