Shrnutí víkendu: Bilance 1-2-1 od dvou celků
11. 1.

Shrnutí víkendu: Bilance 1-2-1 od dvou celků

Pouze junioři a muži C hráli tento víkend své turnaje. Oba dva celky se shodou okolností ujaly pořádání v domácí Rieger aréně.Sobotu si v Rieger aréně zabookovali junioři, kteří se zatím stále drží ve středu tabulky 2. ligy. Prvním soupeřem jim byl celek Orky, která okupuje první trojku od začátku sezony. S velmi těžkým soupeřem si junioři poradit nedokázali a prohráli vysoko 2:11. To druhý soupeř z Králova Dvora je na tom v tabulce podobně, jako SKV. Zápas byl pro juniory rozehrán velmi dobře, ale poslední třetinu Sokol nezvládl a prohrál ji 3:6, celkově tedy s TBC remizoval 8:8.

 

Nedělní ráno, dopoledne, poledne a odpoledne strávili v domácím stánku muži C. V nepříliš velkém, ale postačujícím počtu 10+1 je čekaly týmy Kladna a Hořovic. Slibně rozjetý zápas s Kladnem kvůli nepovedené druhé třetině skončil remízou 7:7. To ve druhém zápase, za stavu 5:3 pro SKV, se muži C poučili ze svých chyb z prvního utkání a zápas dovedli do velmi zdárného konce s výsledkem 19:4. Hrající trenér Gustav Ondrejčík k tomu řekl: "Po dvou porážkách jsme chtěli zabrat, což se nám podařilo a čtyři body bereme. Škoda, že se nám nepodařilo dotáhnout dobře rozehraný první zápas do vítězného konce. Ve druhém utkání jsme si pěkně zastříleli a myslím, že se na naši hru dalo dobře koukat. Děkuji všem hráčům."

Za zmínku rozhodně stojí výkon Jakuba Pechy, který za dvě utkání posbíral neuvěřitelných 19 bodů za 9 branek a 10 asistencí.

 

VÝSLEDKY POSLEDNÍHO VÍKENDU:

 

Muži C

TJ SKV vs. Kanonýři Kladno C 7:7

TJ SKV vs. Red Dragons Hořovice 19:4

 

Junioři

TJ SKV vs. DDM Horní Počernice ORKA 2:11

TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 8:8
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva