Shrnutí víkendu: Dorostenci si po postupu zajistili také první místo
25. 4.

Shrnutí víkendu: Dorostenci si po postupu zajistili také první místo

Dorostenci si s velkým předstihem zajistili postup do 1. dorostenecké ligy. O uplynulém víkendu přidali další úspěch. Dvě kola před koncem už je nikdo nesesadí z první pozice. Blízko k první příčce mají po páteční dohrávce také ženy B.Svěřenci Jonáše Sigla nejprve v ranním zápase porazili Athletics těsně 5:4 a následně si poradili také s kunratickým Startem 7:3. Po zisku šesti bodů a po výhře nad druhým Startem tak bylo jasné, že Vinohrady už z první příčky nikdo nemůže odsunout. Sokolové mají dva zápasy před koncem v tabulce nedostižný 11bodový náskok.

 

Ženy B v pátek na domácí půdě remizovaly s béčkem Bohemians 7:7. K remíze přispěla jednou asistencí také rekordmanka v počtu startů v nejvyšší soutěži Zuzana Macurová. Béčko tak má v čele tabulky právě na druhou Bohemku dvoubodový náskok. Oběma týmů už schází pouze poslední zápas. Třetímu Startu schází ještě zápasy dva, právě jeden však Start odehraje proti SKV. Holkám k potvrzení první příčky a tedy i k postupu do 1. ligy stačí v závěrečném duelu Start porazit a nemusejí se ohlížet na ostatní výsledky.

 

Dorostenci:

TJ SKV - Athletics Praha 5:4

TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 7:3

 

Ženy B:

TJ SKV - FbŠ Bohemians B 7:7
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva