Shrnutí víkendu: Junioři mají z prvního turnaje v roce 2018 tři body
14. 2.

Shrnutí víkendu: Junioři mají z prvního turnaje v roce 2018 tři body

Až skoro v půlce února absolvovali junioři své první zápasy v kalendářním roce 2018. Jeden z nich byl vítězný, v tom druhém sokolové nestačili na pražského rivala Start98. Boj o záchranu si výrazně zkomplikovali muži C, kteří odešli z domácího dvojzápasu bez bodu.Junioři nejprve čelili Startu. Silnému protivníkovi však nedokázali konkurovat a už v půlce druhé třetiny prohrávali 0:4. V oslabené sestavě pak utkání dokázali pouze zkorigovat na konečných 1:5. Zato ve druhém střetnutí dne si svěřenci Martina Hovořáka a Jana Hanáka počínali lépe. Béčku Bohemky nadělili deset branek. Čtyři body zaznamenali Šimon Dušek a Pavel Hájek. Vinohrady tak zůstávají na šesté příčce 2. ligy juniorů.

 

Špatně si o víkendu vedlo céčko. Z domácího turnaje nevytěžilo ani jeden bod a navíc prohrálo s přímým konkurentem v boji o záchranu Chodovem B. Vinohradští naprosto selhali v zakončení a, byť si dokázali vytvořit herní převahu, nezužitkovali ji výsledkově. Ve zbývajících šesti zápasech tak čeká C tým tvrdá práce o udržení. Podobně jako déčko, které však o víkendu oslavilo výhru (teprve druhou v letošním ročníku). Horoměřice porazilo 5:4.

 

Muži C:

TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov B 3:5 

TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 3:5

 

Muži D:

TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 C 3:6

TJ SKV - TBC Horoměřice 5:4

 

Junioři:

TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice 1:5

TJ SKV - FbŠ Bohemians B 10:2

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: