Shrnutí víkendu: Junioři prožili úspěšný turnaj
22. 12.

Shrnutí víkendu: Junioři prožili úspěšný turnaj

V posledním hracím víkendu tohoto kalendářního roku se představily kromě elitních družstev celky elévů, juniorů a mužů D.Junioři, kteří se zatím drží ve středu tabulky 2. ligy, se o víkendu utkali s Wizards a tradičním rivalem Bučis teamem. Posíleni o hráče, kteří jsou jinak součástí A-týmu mužů, proti Wizards ukázali převahu, když dokázali zvítězit v každé třetině, navíc na střely 28:13. Obě posily z A-týmu se prosadily - Dominik Záň vstřelil dvě branky a Filip Laušman jeden gól dal a na další přihrál. Dobrým bodovým zápisem se prezentoval také Jan Otta, který si připsal celkem tři body.

 

Ve druhém, velmi dramatickém utkání proti Bučisu, SKV celý zápas vždy dotahovalo jednobrankový náskok soupeře. Po dvou třetinách byl stav 3:3 a třetí třetina slibovala zajímavé vyvrcholení zápasu. To nakonec přišlo minutu a půl před koncem, když se po Hájkově přihrávce trefil Blažej a strhnul tak vítězství na stranu SKV. Junioři tak zakončí rok 2016 na páté příčce své ligy.

 

Muži D si z šesti možných bodů odvezli ze svého turnaje čtyři, remizovali s týmem Černošic a těsně přetlačili soupeře z Berouna.

 

Elévové zapojili do boje oba týmy. A-tým skončil ve skupině druhý a v divokém zápase o umístění podlehl 101. Sportovnímu klubu 7:14. B-tým v šestém koši nejprve porazil Falcon, posléze remizoval s Panthers a nakonec podlehl Boleslavi. O sobotním elévovéském maratonu píšeme zde.

 

 

Výsledky posledního víkendu:

 

Junioři

TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 7:3

TJ SKV vs. FC Bučis Team 4:3

 

Muži D

TJ SKV vs. Gladiátor Team Beroun 4:3

TJ SKV vs. SK Alien Nation Černošice 6:6

 

Elévové

TJ SKV vs. Flobo Praha 2:4

TJ SKV vs. SSK KSB Future ZŠ Brána jazyků 9:5

TJ SKV vs. 101. Sportovní klub Praha 7:14

 

Elévové B

TJ SKV vs. Floorball Club Falcon 6:4

TJ SKV vs. Panthers Praha B 4:4

TJ SKV vs. Florbalová akademie MB 4:13
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: