Shrnutí víkendu: Mužské céčko dělí bod od postupu! Benfika zakončila sezonu
12. 3.

Shrnutí víkendu: Mužské céčko dělí bod od postupu! Benfika zakončila sezonu

Muži C o víkendu dvakrát vyhráli a přiblížili se k postupu do regionální ligy. Ve zbývajících čtyřech zápasech jim stačí uhrát bod. To již jistý vítěz divize Benfika zakončila sezonu jednou výhrou a jednou porážkou. Výborně si o víkendu vedly také juniorky a starší žákyně.Benfika si už před časem zajistila premiérový triumf v divizi. V sobotu sezonu vyšperkovala výhrou 7:6 v prodloužení nad nepříjemným Sokolem z Kobylis. Svěřenci Viktora Vondry přesto sahali po všech třech bodech, ale nadějný náskok 6:2 neudrželi, a tak rozhodlo až prodloužení. V neděli v okleštěné sestavě už béčko vyhrát nedokázalo, v Chlumci nad Cidlinou padlo s Kolínem 3:4.

 

Výborný turnaj mají za sebou kluci z céčka. V neděli ráno na Kladně nejprve porazili Vosy vysoko 14:5. Sedmi body se prezentoval Jakub Pecha. Ve druhém duelu Vinohradští narazili v derby na Torzu Sorry bojující o důležité body vzhledem k záchraně. Sokolové sice prohrávali jako první, pak ale přišel obrat a od té doby už vedlo pouze SKV. Céčko porazilo Torzu 10:7, na první Bučis ztrácí před vzájemným zápasem čtyři body a k postupu má hodně blížko.

 

Skvělé výsledky zaznamenala i dívčí družstva. Juniorky porazily Kladno i Roudnici nad Labem a z víkendu mají plný počet bodů. Starší žákyně pod vedením Petra Blažeje třikrát vyhrály. Kouč naordinoval svým svěřenkyním útočný florbal, takže holky daly za čtyři zápasy 30 branek!

 

Muži B:

Fortel TJ Sokol Kobylisy - TJ SKV 6:7p

FBC Pitbulls Kolín - TJ SKV 4:3

 

Muži C:

TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 14:5

TJ SKV - Torza Sorry 10:7

 

Juniorky:

TJ SKV - BK Real Roudnice nad Labem 8:1

TJ SKV - Kanonýři Kladno 7:5

 

Starší žákyně:

TJ SKV - Black Angels 3:12

TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 8:4

TJ SKV - FBC Texas DDM P6 14:13

TJ SKV - Elite Praha 5:0
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva