Shrnutí víkendu: Starší žáci postoupili, junioři poprvé padli
18. 10.

Shrnutí víkendu: Starší žáci postoupili, junioři poprvé padli

Náročný víkend pro SKV přinesl výsledky v poměru zhruba 50:50. Stoprocentními zůstali muži C, junioři naopak první tři body v sezoně ztratili.Díky odkladu utkání s kladenskými Kuřaty čekal muže C pouze jediný zápas proti ambicióznímu celku z Ekonomu. Třetí turnaj v řadě na neoblíbené hale VŠE na Třebešíně, kde má navíc soupeř svojí základnu, Sokolům nadělal více problémů, než minule, nicméně výsledek si pohlídali a stále procházejí sezonou bez ztráty květinky. Trenér Gustav Ondrejčík k tomu řekl: "Že máme po pěti zápasech 15 bodů, je naprostá paráda. Stačí zvládnout ještě pár zápasů a jsme zachráněni! Teď vážně - duel s Ekonomem rozhodla naše dobrá produktivita a skvělý Záhy (brankář Jakub Záhora, pozn. red.) v brance. Jelikož jsme měli tři pětky, tak jsme hráli v dobrém tempu, to bylo klíčové."

 

Junioři vyjeli ke svým zápasům až do Zruče nad Sázavou, tedy do tradiční mimopražské florbalové haly. V prvním utkání si poradili s týmem Kutné Hory 7:2, nicméně ve druhém zápase je zaskočil celek Panthers, kterému podlehli 3:8.

 

Starší žáci prožili další velmi úspěšný víkend v hale Eagles v Krči. Ve skupině těsně přehráli bílý tým Chodova 3:2 a vítězství v základní části si zajistili úspěchem proti týmu Bučisu. Ve finále pak rozstříleli Králův Dvůr 9:1 a podruhé v řadě postoupili do vyššího koše.

 

Starší žáci B se nechtěli nechat zahanbit a svůj turnaj také ovládli. Po třech bezproblémových výhrách i je čeká postup do vyššího koše.

 

Starší žákyně oproti svým chlapeckým kolegům příliš úspěšný víkend neměly. V dorosteneckém sále domácí Rieger arény třikrát padly a z možných dvanácti bodů si tak připsaly pouze tři za výhru nad Spartou.

 

Ani juniorky si tento víkend za rámeček nedají, po dvou vysokých prohrách se vrátily z haly v Roudnici nad Labem také bez bodu.

 

VÝSLEDKY POSLEDNÍHO VÍKENDU

 

Muži C

TJ SKV vs. FBC Ekonom Praha 5:1

 

Muži D

TJ SKV vs. FBC Blue Horses Žehrovice B 6:6

TJ SKV vs. FBC Ressler boys 2:3

 

Junioři

TJ SKV vs. FBC Foxconn Kutná Hora 7:2

TJ SKV vs. Panthers Praha 3:8

 

Juniorky

TJ SKV vs. FBŠ SLAVIA Plzeň 3:11

TJ SKV vs. Florbal Chomutov 0:11

 

Starší žáci

TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 3:2

TJ SKV vs. FC Bučis Team 3:1

TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 9:1

 

Starší žáci B

TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 black 3:0

TJ SKV vs. FBC Říčany Modří 9:0

TJ SKV vs. Panthers Praha C 7:3

 

Starší žákyně

TJ SKV vs. FBC Texas DDM P6 5:11

TJ SKV vs. Panthers Praha Rudná 15:5

TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 9:4

TJ SKV vs. ELITE PRAHA 4:6
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva