Shrnutí víkendu: Starší žáci postupují, ženská družstva stoprocentní
7. 3.

Shrnutí víkendu: Starší žáci postupují, ženská družstva stoprocentní

Starší žáci prožili další z úspěšných víkendů, když po třech výhrách postoupili do vyššího koše, dorostenky, ženy B i ženy C vyhrály všechny zápasy.Starší žáci v sobotu vyjeli do Králova Dvora, kde se hrál jejich turnaj. V prvním zápase hladce zvítězili nad Chodovem 5:0, ve druhém zápase - stejně jako starší žáci složení z ročníků 96 a 97 v legendárním utkání před šesti lety také v Králově Dvoře - zvítězili 1:0 nad Bohemians. Ve finále je čekal domácí celek, který jako jediný dokázal Sokolu vstřelit gól, nicméně pouze jeden, a tak SKV zvítězilo 6:1 a vyhrálo tak sobotní turnaj.

 

Hlavně v prvním zápase v ruzyňské hale si ženy B pořádně zastřílely, rezervu Tatranu porazily 19:0. Úspěšně zvládly i druhé utkání s týmem Plzně, který porazily 9:4. Stoprocentní sobotu zpečetili ve večerním utkání v Litvínově muži A.

 

Nedělní program odstartovaly už v osm hodin ráno ženy C v nafukovačce v Radlicích. Stejně jako ženské béčko dokázaly v obou svých utkáních zvítězit, když v ranním zápase těsně přetlačily Příbram 3:2 a v následném předpoledním utkání porazily Florbalovou akademii Mladé Boleslavi 4:1.

 

Úspěšný víkend ženských družstev dotáhly do konce dorostenky, které v neoblíbené barrandovské hale X3M porazily Spartu 8:2 a Pitbullačky z Kolína 4:1.

 

Junioři na třebešínských parketách v dopoledním utkání nestačili na béčko Bohemky, prohráli těsně 2:3, ve druhém utkání naopak těsným výsledkem zvítězili, 2:1 porazili béčko Sparty.

 

Posledním týmem, který se o víkendu účastnil zápasů, byli starší žáci B, kteří sice ve skupině dvakrát prohráli, ale v zápase o udržení dokázali porazit Wizards 7:2 a setrvat tak ve svém současném koši.

 

VÝSLEDKY POSLEDNÍHO VÍKENDU:

 

Ženy B

TJ SKV vs. Tatran Střešovice B 19:0

TJ SKV vs. FbC Plzeň 9:4

 

Ženy C

TJ SKV vs. FBC Žraloci Příbram 3:2

TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-C-KPY 4:1

 

Junioři

TJ SKV vs. FbŠ Bohemians B 2:3

TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha B 2:1

 

Starší žáci

TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 5:0

TJ SKV vs. FbŠ Bohemians Praha 4 1:0

TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 6:1

 

Starší žáci B

TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha C 0:1

TJ SKV vs. FBC Kutná Hora 2:6

TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 black 7:2

 

Dorostenky

TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 8:2

TJ SKV vs. FBC Pitbullačky Kolín 4:1
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva