SKV opět součástí Ratolest Festu!
24. 5.

SKV opět součástí Ratolest Festu!

V sobotu 27. května se na náplavce Rašínova a Hořejšího náměstí uskuteční další ročník Ratolest Festu. A SKV u toho stejně jako loni nebude chybět! Akce proběhne od 9 do 19 hodin. Všichni příznivci sportu a her jsou zváni!Ratolest Fest tvoří víc než 100 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenšími. A jednou ze zastávek bude i náš stánek, kde si mohou děti zastřílet na branku a vyzkoušet si florbalku přímo mezi florbalovými mantinely.

 

Kromě florbalu budou moci návštěvníci vyzkoušet i mnoho dalšího! Festival seznamuje malé sportovce s menšinovými i olympijskými sporty a dalšími pohybovými i uměleckými aktivitami. Můžete tak navštívit také stánek lakrosistů, veslařů, fotbalistů, softbalistů, horolezců, golfistů, volejbalistů a dalších.

 

Vstup i všechny programové prvky festivalu jsou zdarma. Více informací o celé akci včetně fotografií z loňského ročníku najdete na stránkách www.ratolestfest.cz. Video z loňska si můžete prohlédnout ZDE. Přijďte se podívat na tuto skvělou akci a podpořit stánek SKV!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: