SKV slaví 20 let: Duel se Startem doprovodí velké klubové oslavy!
7. 2.

SKV slaví 20 let: Duel se Startem doprovodí velké klubové oslavy!

Neděle bude velkým dnem v historii SKV. Prvoligový duel se Startem totiž doprovodí klubové oslavy. Vinohradský florbalový klub totiž slaví 20 let své existence. Utkání se hraje v neděli od 17 hodine v Rieger aréně! Přijďte si oslavy užít s námi.SKV slaví narozeniny!


SKV načíná další desetiletku. V těch předchozích dvou jsme zvládli mnohé - postoupit dvakrát do mužské nejvyšší soutěže, držet se dlouhodobě mezi špičkou českého florbalu, zvládli jsme postoupit do ženské nejvyšší soutěže a v ní hrát dodnes. I když se nám ne vždy všechno daří na sto procent, je 20 let naší existence důvodem k oslavě!

 

Program oslav je spojený s utkáním 1. ligy proti našemu tradičnímu soupeři - Start98 Praha-Kunratice. Se Startem jsme odehráli mnohá utkání, v dresu "startíčku" hraje mnoho hráčů, kteří v minulosti prošli naším klubem a zanechali v něm nesmazatelnou stopu. Lepšího soupeře, který by mohl být součástí našich narozenin jsme pro SKV najít ani nemohli.

 

Start se nyní nachází na čtvrté příčce 1. ligy. Je pouze o bod před Vinohrady. Pozor si budou muset dát sokolové především na Petra Stejskala, který v dosavadním průběhu sezony nasbíral úctyhodných 44 kanadských bodů za 24 branek a 20 asistencí. O tři body méně má Jan Zavadil, který ještě v minulé sezoně působil v SKV.

 

Program velkých klubových oslav

 

➡️ Výstava klubových artefaktů, dresů a vybavení
➡️ Historický přehled ke 20 letům florbalu na Vinohradech - "Od Kojotů k extralize"
➡️ Setkání bývalých hráčů, členů a činovníků SKV

➡️ V tištěném bulletinu výpovědi významných osobností SKV

 

 

Kdo všechno nosil žlutý dres? Historii SKV netvořily v průběhu let jen branky, výhry nebo prohry. Tvořili ji a tvoří hlavně konkrétní lidé. Prošli jsme snad všechny zdroje a snad se podařilo.  Vneděli najdete v hale velkoformátové plakáty se jmény všech hráčů, hráček a trenérů, kteří u nás působili.

 

 

Co by to bylo za oslavy, kdybyste za ně museli platit? Vstupné necháváme tentokrát jen a jen na vás. Máte nás rádi a chcete nám udělat radost? Rozbíjet prasátko kvůli nám nemusíte, ale když nám tam hodíte dvacku, pade nebo třeba kilo, budeme moc rádi.

 

 

Bufet U Kníra je zpět! Při sledování zápasu člověku trochu vyhládne. Na prázdné žaludky si už několik lidí při našich zápasech stěžovalo, tak jsme se rozhodli s tím něco udělat - při oslavách bude letos poprvé otevřen náš zápasový Bufet U Kníra. Dobrou chuť přejeme!

 

Přijďte slavit s námi a pojďte doprovodit náš klub k dalším 20 SKVělým letům. Bude to SKV takové, jak ho známe!

 

23. kolo 1. ligy mužů:

neděle 11. 2., 17:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Start98 Kunratice
(hala bude otevřena pro návštěvníky již dříve)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy:

TVCOM.cz Tipsport Deník
Rotor Evropa 2 Česká televize