SKVělý den 2016
23. 5.

SKVělý den 2016

Rádi bychom všechny naše hráče, jejich rodinné příslušníky i ostatní příznivce vinohradského florbalu pozvali na v pořadí již sedmý ročník SKVělého dne.SKVělý den bude uspořádán v neděli 29. května v hale TJ Sokol Královské Vinohrady. Tradiční společná rozlučka s florbalovou sezonou bude opět zejména ve znamení florbalového turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií včetně účasti rodičů a všech přátel SKV. Sraz všech účastníků je v 9 hodin.

 

I letos se bude hrát na dvou zmenšených hřištích a k dispozici budou tradičně domácí dobroty přímo od účastníků. Uvidíme, který tým letos správně vyváží poměr mezi konzumací pochutin a pohybem s florbalovou holí na hřišti.

O výsledky ale až tolik nejde, hlavním cílem je užít si poslední rozlučku s uplynulou sezonou, pobavit se se svými kamarády z klubu a ochutnat co nejvíce dobrot.

 

Dorazte tedy všichni 29. května do vinohradské sokolovny a přijďte si užít SKVělý den! Přijďte si užít poslední den staré florbalové sezony a pravou nohou vykročit do té nové.

 

SKV = Společně K Vítězství!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: