Souboj se třetím šampionem v řadě! SKV se v sobotu představí na Tatranu
5. 10.

Souboj se třetím šampionem v řadě! SKV se v sobotu představí na Tatranu

Po těžkých utkáních na hřišti Boleslavi a Vítkovic čeká svěřence kouče Michala Pazdery další velká výzva. V sobotu od 17 hodin večer se Vinohradští představí ve střešovické Stodole, kde se střetnou s domácím Tatranem.Výsledkově se poslední dva duely s těžkými soupeři sokolům nevydařili. Ve školním utkání v Boleslavi prohráli 3:12, přestože po první části vedli 2:1. Ve Vítkovicích pak Vinohrady padly jednoznačně 1:10. "Jsou to pro nás velké zkušenosti. Výsledkově to sice tak nevypadá, ale herně nám to ukázalo, že když se zvládneme soustředit celý zápas na věci, které si řekneme, můžeme hrát vyrovnaně s každým," vrátil se k minulým střetnutím odchovanec SKV Dominik Záň.
 
Vítkovice jsou šestinásobným mistrem České republiky, Boleslav superligový triumf vybojovala letos. Nyní sokolové uzavřou trojboj zápasů s mistrovskými celky. V sobotu se postaví šestnáctinásobnému šampionovi Tatranu Střešovice. "Nějak zvláštně se nepřipravujeme. Víme, že jako v každém jiném zápase tam musíme nechat všechno a soustředit se na celé utkání. Jakýkoliv výpadek nás bude vždycky mrzet," okomentoval mladší z bratrů Záňů přípravy na sobotní duel.
 
Spodní část tabulky je zatím hodně vyrovnaná. Týmy od desátého po čtrnácté místo dělí jen tři body. SKV má na kontě stejně jako Bulldogs Brno jedno vítězství a na dvanácté Znojmo ztrácí jen jeden bod. "Je to sice vyrovnané, ale pořád jsme teprve v sedmém kole. Máme nějaký cíl a ten chceme splnit," dodal k situaci v tabulce Dominik Záň.
 
To Tatran se nachází na šestém místě tabulky. V sezoně si připsal pět vítězství a dvě porážky. V posledním utkání zaskočil pražského rivala z Chodova a na jeho hřišti ho před kamerami ČT porazil 4:3. Do kádru Tatranu se po krátkém švédském angažmá vrátil mladý reprezentant Filip Langer, jenž je s 11 body třetím nejproduktivnějším hráčem týmu. Před ním už jsou pouze útočníci Milan Meliš (12) a Marek Beneš (16).

Tipsport Superliga, 8. kolo - Tatran Střešovice vs. TJ SKV

sobota 6. 10. 17:00

Stodola Aréna Střešovice
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: