Společná oslava všech SKV Ladies!
5. 5.

Společná oslava všech SKV Ladies!

V našich dívčích a ženských týmech jsou jich desítky, narozeniny a jmeniny má většina z nich jiný den, přesto si SKV Ladies užijí jednu zaslouženou oslavu společně!Záchrana ženské extraligy, postup béčka do vyšší soutěže, umístění céčka v horní půlce tabulky, statečné výkony juniorek a dorostenek a nefalšované herní nadšení miniladies ze stržek a mlžek - celá dívčí a ženská složka nám zkrátka v minulé sezóně dělala radost na všech frontách.

 

Zveme proto všechny hráčky, trenérky, rodiče i fanoušky na společný OSLAVNÝ TRÉNINK SKV LADIES celé ženské složky, který proběhne v úterý 10.5. od 17.30 do 20 hodin v hale na Sokole!

 

Pogratulujeme všem hráčkám k povedené sezóně, poděkujeme trenérkám a trenérům za jejich práci, přivítáme některé nové tváře, vyfotíme se společně v krásných žlutých dresech a hlavně si společně zahrajeme malý pohodový oslavný turnájek!

 

Hlaste se prosím u svých trenérů a v ÚTERÝ 10.5. se na Vás těšíme!

 

Pro ty, kteří využívají Facebook, máme připravenou ke společnému tréninku i Facebookovou událost.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva