Společná oslava všech SKV Ladies!
5. 5.

Společná oslava všech SKV Ladies!

V našich dívčích a ženských týmech jsou jich desítky, narozeniny a jmeniny má většina z nich jiný den, přesto si SKV Ladies užijí jednu zaslouženou oslavu společně!Záchrana ženské extraligy, postup béčka do vyšší soutěže, umístění céčka v horní půlce tabulky, statečné výkony juniorek a dorostenek a nefalšované herní nadšení miniladies ze stržek a mlžek - celá dívčí a ženská složka nám zkrátka v minulé sezóně dělala radost na všech frontách.

 

Zveme proto všechny hráčky, trenérky, rodiče i fanoušky na společný OSLAVNÝ TRÉNINK SKV LADIES celé ženské složky, který proběhne v úterý 10.5. od 17.30 do 20 hodin v hale na Sokole!

 

Pogratulujeme všem hráčkám k povedené sezóně, poděkujeme trenérkám a trenérům za jejich práci, přivítáme některé nové tváře, vyfotíme se společně v krásných žlutých dresech a hlavně si společně zahrajeme malý pohodový oslavný turnájek!

 

Hlaste se prosím u svých trenérů a v ÚTERÝ 10.5. se na Vás těšíme!

 

Pro ty, kteří využívají Facebook, máme připravenou ke společnému tréninku i Facebookovou událost.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: