Už není kam uhnout. Fanoušci, dorazte podpořit SKV v nejdůležitějším utkání!
9. 4.

Už není kam uhnout. Fanoušci, dorazte podpořit SKV v nejdůležitějším utkání!

Série s Litvínovem se proměnila na jedno velké drama. Ačkoliv už měli sokolové mečbol, nedokázali ho na severu Čech proměnit a 2. kolo play down se tak vrací zpátky do Prahy. Rozhodující sedmý duel je na programu v neděli od 18 hodin. Všichni fanoušci jsou v Rieger aréně vítáni!Ačkoliv Vinohradští byli v sérii dvakrát o krok zpět, pokaždé ztrátu smazali a v pátém zápase nadělili Bivoji devět branek. Vypadalo to, že jsou na koni a že sérii v Litvínově ukončí. Opak byl pravdou. Bivojové se vzepjali k solidnímu výkonu a na své domácí půdě si vynutili sedmý zápas.

 

V úvodní části šli domácí jako první do vedení, SKV pak skóre otočilo a vedlo 2:1, následně i 3:2, jenže Litvínov pokaždé vyrovnal a třetí třetina byla v jeho režii. Čtyři branky ve vinohradské síti znamenaly vítězství Severočechů a prodloužení série ještě o jeden zápas.

 

Ten se v neděli od šesti uskuteční ve vinohradské sokolovně. Přichází nejdůležitější zápas sezony, ve kterém budou hoši potřebovat podporu z publika. Přijďte jim vytvořit vynikající atmosféru. Pro členy SKV a permanentkáře je samozřejmě vstup zdarma! Pro ostatní činí vstupné 30 Kč! SKV, to je Společně K Vítězství!

 

Sedmý zápas 2. kola play down Tipsport superligy:

neděle 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva