V Rieger aréně proti Hattricku Brno! Boys vstupují do play off 1. ligy
17. 3.

V Rieger aréně proti Hattricku Brno! Boys vstupují do play off 1. ligy

Očekávaný vstup do vyřazovací části je konečně tady. Svěřenci kouče Martina Hovořáka vyzvou v semifinále play off brněnský Hattrick. Úvodní dva zápasy se uskuteční ve vinohradské sokolovně. V sobotu se bude hrát od 19 hodin, v neděli od 17 hodin.Soupeřem bude Hattrick Brno

Sokolové narazí v úvodním kole play off na velmi dobře známý Hattrick Brno. Brňané se po základní části umístili na 5. příčce, a protože si je v následném výběru soupeřů nikdo nevybral, zbyly tak na v tabulce čtvrté SKV.

 

Oba vzájemné zápasy v letošní sezoně byly velmi vyrovnané. Na Vinohradech se z vítězství radovali domácí, přičemž rozhodující branka padla z hole Jana Zavadila pouhých osm sekund před koncem základní hrací doby. V Brně pak triumfoval až po samostatných nájezdech Hattrick.

 

Vinohrady a Hattrick se rovněž potkali ve finále 1. ligy mužů před třemi lety. Sérii tehdy jednoznačně ovládli sokolové, když zvítězili 3:0 na zápasy a slavili přímý postup do extraligy. Duely těchto týmů slibují atraktivní podívanou, přijďte tedy sokoly v sobotu a v neděli podpořit v jejich snažení!

 

Systém play off

Vyřazovací část 1. ligy, tedy druhé nejvyšší soutěže v Česku, má letos kvůli rozšíření superligy pozměněný formát. Do play off postoupilo celkem deset týmů. Čtyři z nich nejprve absolvovaly předkolo. Havířov vyřadil Svitavy, Black Angels si zase poradili s MVIL Ostravou.

 

Nyní následuje semifinále. Ve hře je sice osm týmů, ale oficiálně už jde právě o semifinálovou fázi. Do finále totiž postoupí hned čtyři nejlepší, kteří se utkají o dvě postupová místa do nejvyšší soutěže, poražené pak čeká baráž se dvěma nejhoršími celky superligy.

 

Bilance s Hattrickem v základní části:

TJ SKV - Hattrick Brno 6:5

Hattrick Brno - TJ SKV 2:1n

 

Lídři kanadského bodování v základní části:

Jan Zavadil 37 (28+9) - TJ SKV

Zdeněk Habr 53 (38+15) - Hattrick Brno

 

Semifinále play off 1. ligy mužů:

sobota 19:00 TJ SKV - FBŠ Hummel Hattrick Brno (Vinohrady)

neděle 17:00 TJ SKV - FBŠ Hummel Hattrick Brno (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva