Valná hromada zvolila nové vedení oddílu
7. 3.

Valná hromada zvolila nové vedení oddílu

Ve středu 2. března proběhla mimořádná valná hromada florbalového oddílu TJ Sokol Královské Vinohrady.Mimořádná valná hromada, která proběhla v prostorách VIP salonku haly Sokola Vinohrady, rozhodla o dvou důležitých skutečnostech pro další činnost oddílu florbalu.

 

Změna volebního období Výboru FO

První změnou je změna volebního období vedení (Výboru) oddílu z dvouletého na tříleté. Jedná se o změnu z důvodu sladění délky volebního období s dalšími volbami v rámci hierarchie Sokola. Tato změna, jak pevně věříme, nám dovolí lépe se podílet (nejen) na činnosti celé vinohradské sokolské jednoty.

 

Nové vedení oddílu

Valná hromada dále zvolila nové vedení oddílu ve složení:

 

  • Luděk Pokorný
  • Libor Pokorný
  • Vilém Svoboda
  • Pavel Doubek
  • Dalibor Nigrin
  • Jiří Buchta
  • Michal Pazdera

 

Stávající šestičlenné vedení oddílu tak doplnil Michal Pazdera, který přebírá odpovědnost za velmi důležitou oblast - péči o partnery a sponzory oddílu. Michal se do SKV vrací po několika letech, a navazuje tak na své úspěšné hráčské a trenérské působení. Věříme, že jeho schopnost jednání, komunikace a orientace nejen v prostředí byznysu bude tím, co nám umožní dále posunout podmínky, ve kterých náš sport na Vinohradech můžeme provozovat.

 

Slovo vedení

Za nové vedení oddílu bychom chtěli poděkovat všem členům SKV za důvěru, kterou jste v nás vložili. Nesmírně si jí vážíme a budeme se snažit ji nezklamat.

 

Zároveň bychom rádi zopakovali, že jakákoliv zpětná vazba od kteréhokoliv člena je pro nás nesmírně cenná a důležitá. Nezdráhejte se nás kontaktovat, ať už přímo nebo prostřednictvím klubového sekretáře.

 

Uvědomujeme si, že nás i celé SKV čeká velké množství práce, jak krátkodobé tak dlouhodobé. Právě potvrzení, že členové mají zájem o dění v oddílu a o jeho budoucí směřování, je pro nás tou pravou motivací, abychom se do ní společně s odhodláním pustili.

 

Kontaktní údaje na nové vedení oddílu naleznete v sekci Klub-Vedení.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: