Vánoční derby: SKV se utká s Bohemians před kamerami ČT!
20. 12.

Vánoční derby: SKV se utká s Bohemians před kamerami ČT!

V pondělí budeme mít možnost vidět sokoly na obrazovkách ČT sport! Svěřenci Martina Hovořáka se na Podvinném mlýně od 20:10 utkají s Bohemians. A vpřed je bude hnát kotel vyhrazený jen pro naše fanoušky. Buďte jeho součástí!Vinohradští naposledy porazili Spartu a před Vánocemi jsou hodně namlsaní. A to nejen na štědrovečerní večeři, ale i na další superligové body. Tentokráte proti nim bude stát Bohemka. Ta se nachází na pátém místě tabulky se ziskem 26 bodů. V prvním vzájemném zápase padlo nevídaných 23 gólů a z vítězství 13:10 se tehdy radovali"klokani". Je tedy na čase se pokusit o odvetu.

 

Bohatý doprovodný program

 

Pro televizní utkání si Bohemka připravila velmi bohatý doprovodný program. Kromě diváckých soutěží, fotokoutku s trofejí pro vítěze Tipsport superligy, bufetu nebo florbalového minihřiště čeká na prvních 400 fanoušků pivo nebo nealko nápoj zdarma. Hala společně s fanzónou otevírá již v 19:15. Ti fanoušci, kteří potvrdí svou účast na facebookové události navíc budou moci soutěžit o chytrý telefon.

 

S SKV kartou vstup zdarma

 

Fanoušci SKV, kteří se rozhodnou podpořit naše hochy přímo na Podvinném mlýně, mají vytvořeny komfortní podmínky. Pro vinohradské fans je totiž vyhrazen samostatný sektor, do kterého klub obdržel 300 volných vstupenek. 

 

Vstup zdarma budou mít také držitelé SKV karty. Vstupné pro všechny ostatní činí 50,- Kč pro dospělé, 30,- Kč pro děti a 20,- Kč pro ty, kteří si do svého mobilu nainstalují bohemáckou aplikaci. Pojďme se tedy před Vánocemi společně sejít (nejlépe ve žlutém!) na Podvinném mlýně a vytvořit našim borcům pěknou atmosféru. SKV = Společně K Vítězství.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva