Ve středu derby se Spartou
15. 12.

Ve středu derby se Spartou

Druhý ze tří důležitých zápasů bude mít pro superligové SKV speciální náboj – bude se jednat o pražské derby a boj o playoff. Ve středu 16. 12. od 20:00 vyzvou v hale Sokola Vinohrady v utkání 14. kola Tipsport Superligy městského konkurenta Spartu Praha.Středeční večer bude pro florbalisty SKV extrémně důležitou zkouškou. Po prohře s Otrokovicemi vyzvou dalšího z konkurentů o příčky zajišťující playoff a další ztráta bodů by již byla velice nepříjemná. Na Spartu nyní Sokolové ztrácejí 5 bodů a pozice playoff další tři. Bodový zisk by byl pro domácí velmi vítanou vzpruhou do dalších bojů, včetně nadcházejícího venkovního TV utkání s Bohemians (21. 12. na Podvinném mlýně).

 

Profil soupeře

 

Soupeř z pražských Vysočan sice sází dlouhodobě na mládí, ale na čele klubových statistik se přesto drží dva zkušenější hráči. Kanadě klubu vévodí pětadvacetiletý Slovinec Časar s 22 body ze 12 utkání a stejně starý Jakub Vrána, který nasbíral o dva body méně. V brance Sparty se střídají zkušený Martin Beneš (který má za sebou i dvouleté angažmá na Vinohradech ještě v dobách 1. ligy) a Michal Kotouček.

 

Historicky je Sparta jedním z nejčastějších soupeřů Vinohrad. Celkem spolu oba soupeři odehráli v ligových soutěžích 20 utkání, z toho 7x se radovalo SKV a 13x Sparta při celkovém skóre 85-122.

 

Přiblížíme se playoff?

 

Dokáží florbalisté z Vinohrad naklonit historickou statistiku opět trochu více na svoji stranu a přiblíží se bodovým ziskem na dostřel příček playoff? Přijďte se podívat na vlastní oči do haly Sokola Vinohrady ve středu 16. 12. od 20:00. Připomínáme fanouškům Sparty, že v rámci vzájemného uznávání vstupného mají vstup na utkání volný.

 

Tipsport Superliga: TJ Sokol Královské Vinohrady x ACEMA Sparta Praha

Kdy a kde: 16. 12. 20:00, hala TJ Sokol Vinohrady


Facebooková událost:
Florbalové DERBY: SKV x Sparta

 

Vstupné: 30 Kč, držitelé členských karet a permanentek SKV a Sparty Praha vstup volný
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva