Ve středu pohár s Českou Lípou
11. 10.

Ve středu pohár s Českou Lípou

Sokoly čeká anglický týden. Ve středu od 19:30 vyzvou na domácím hřišti dobře známého soupeře z 1. ligy Českou Lípu. V neděli se pak v sokolovně představí brněnský Hattrick.Vinohrady jsou pravidelným účastníkem tuzemské pohárové soutěže. I letos válčí sokolové na této frontě. Ve 4. kole zdolali Jaroměř 6:4 na jejím hřišti. Nyní se s Českou Lípou utkají o postup do skupinové fáze. Pojďme se společně ohlédnout za posledními ročníky poháru z pohledu SKV.


Sezona 2013/2014: Tehdy prvoligoví Vinohradští neudrželi nadějné vedení proti extraligovému Liberci a na domácí půdě padli 5:6. Do skupinové fáze tak nepostoupili.


Sezona 2014/2015: Sokolové na počátku své pohárové cesty nejprve vyřadili Králův Dvůr, ve skupině však následně prohráli všechny tři duely, a to s Bohemians, Chodovem a Mukařovem.


Sezona 2015/2016: Vinohrady opět postoupily přes Králův Dvůr do skupinové fáze. V ní měly opravdu těžký los. Na Boleslav a Tatran nestačily, s Českou Lípou uspěly, a tak skupinu zakončily na třetím místě se ziskem tří bodů.

 

5. kolo Poháru České pojišťovny:

středa 19:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: