Velikonoční play down na Vinohradech!
24. 3.

Velikonoční play down na Vinohradech!

Vinohrady se ve 2. kole play down Tipsport superligy utkají s Litvínovem. Zápasy se uskuteční v pátek 25. 3. a v pondělí 28. 3., vždy od 18 hodin. Přijďte si zpestřit Velikonoce do Rieger arény!Stejně jako loni Vinohradští nezvládli 1. kolo play down s Pardubicemi a o udržení v Tipsport superlize budou bojovat ve 2. kole. Proti nim se postaví nováček letošního ročníku Litvínov. Série se hraje na čtyři vítězná utkání. Vítěze čeká baráž s poraženým finalistou 1. ligy, poraženého sestup.


Svěřenci Martina Hovořáka se proti Pardubicím bili, seč jim síly stačily, na víc než na dvě výhry to však nestačilo. Stejně jako loni tak celou sérii opět ovládli Východočeši.

 

Souboj s tradičním soupeřem


Teď musejí sokolové zmobilizovat všechny síly. Ve 2. kole je totiž čeká dobře známý soupeř ještě z prvoligových bitev – Bivoj Litvínov. Oba dva týmy se rok co rok utkávaly v druhé nejvyšší soutěži. Teď je jisté, že se jeden z nich do 1. ligy určitě vrátí. Vinohradští budou usilovat o to, aby to nebyli právě oni.


V jejich prospěch hovoří před sérií vzájemné duely ze základní části. Ten na domácím hřišti ovládli Pražané 6:3, na severu Čech pak předvedli nevídaný obrat. Domácí vedli už 7:3, ovšem Vinohrady zápas nevzdaly a díky skvělému finiši nakonec vyhráli 8:7.


Litvínov zaznamenal v základní části dva body za porážky v prodloužení a na první vítězství v nejvyšší soutěži stále čeká. V 1. kole play down podlehl Ostravě 0:4 na zápasy. Nám nezbývá než doufat, aby se výhry nedočkal ani proti Vinohradským. Vstupné na zápasy činí 30,- Kč, permanentkáři jdou zdarma. Tak se tedy držme!

 

2. kolo play down Tipsport superligy:

pátek 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

pondělí 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva