Věřím, že navážeme na výkon s Chomutovem, říká útočnice Vejvodová
9. 10.

Věřím, že navážeme na výkon s Chomutovem, říká útočnice Vejvodová

Ladies poprvé v této sezoně zažily šestibodový víkend. Vyhrály na hřištích Litvínova a Chomutova. Především závěr druhého utkání se povedl. Za duely na severu Čech se ohlédla útočnice Kristýna Vejvodová, která za oba zápasy posbírala pět kanadských bodů.Svěřenkyně kouče Jonáše Sigla v sobotu zvítězily v Litvínově 4:2. Po vydařené první části utkání se nakonec musely v závěru po snížení soupeře o výsledek strachovat. "Trochu si myslím, že jsme závěr zápasu podcenily. Celou dobu jsme byly na míčku, měly více šancí, Litvínov k ničemu nepustily, a proto nám opadla koncentrace a hlavně zodpovědnost v obraně," popsala Kristýna Vejvodová příčiny toho, proč se Bivojky dokázaly za stavu 0:2 a 1:3 dotáhnout na dostřel.

 

"Soupeř toho využil, snížil a my najednou začaly bláznit a každá to chtěla sama spasit. Běžný zkrat, kterého se nedokážeme vyvarovat. Pomohlo nám, že jsme hru stáhly jen na dvě lajny, vrátily jsme se do tempa, ale zápas jsme udržely jen díky nevyhranosti soupeře. Být na místě Litvínova kterýkoli tým z extraligy, jedeme domů s prázdnou," dodala k sobotnímu duelu, který však nakonec naštěstí skončil tříbodovým triumfem.

 

V nedělním střetnutí konečně padalo více branek a SKV vyhrálo vysoko 9:4. Doposud vypadaly výsledky Ladies spíše fotbalově. "Chomutov hrál úplně jinak než všechny týmy předtím. Snažil se rozehrávat, dokonce i přes střed, nečekal zatažený na brejky. To nám uvolnilo víc prostoru ke kombinaci, našly jsme si cestičku do branky a soupeř na to nebyl schopný reagovat," vysvětlila Vejvodová, proč bylo k vidění více gólů.

 

Vinohrady tak mají na kontě tři výhry ze čtyř zápasů a drží se na druhé příčce prvoligové tabulky. Samozřejmě je pořád co zlepšovat. "Upřímně si myslím, že si zatím nevedeme příliš dobře. Je pravda, že si zvykáme na nového trenéra a nový herní styl, ale rozhodně se neprezentujeme jako tým, který strávil pět let v extralize a má ambice se tam vrátit. Máme sice v zápasech převahu, ale nedokážeme ji kloudně zúročit," byla mladá útočnice ve svém hodnocení kritická.

 

"Doufala jsem, že budeme schopné soupeře přehrávat kombinační hrou, předvídavostí situací a rozvahou s míčkem, ale zatím většinou hrajeme jako zbrklé juniorky. V Chomutově se to však zlepšilo a bylo vidět, že už se konečně začínáme sehrávat. Takže věřím, že když navážeme na tento výkon, nebudou už následovat žádné dramatické zápasy," uzavřela svou výpověď.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: