Víkend v Rieger aréně: Ladies vyzvou Olomouc, Boys čeká derby
29. 9.

Víkend v Rieger aréně: Ladies vyzvou Olomouc, Boys čeká derby

Víkend v Riegrových sadech bude opět plný florbalu. Po týdnu se do sokolovny vrací jak extraligy žen, tak 1. liga mužů!Ladies ve středu získaly první bod v nové sezoně. Ačkoliv v duelu na hřišti Elite vedly už 3:0, nakonec musely dotahovat. Za stavu 4:4 dospěl zápas do prodloužení, ve kterém Elite vstřelilo rozhodující branku a získalo prémiový bod. Sokolky tak jsou s jedním bodem na kontě na 11. příčce extraligy.

 

Nyní vyzvou Olomouc, která má bodů šest a je na páté pozici. V dosavadním průběhu soutěže ještě Hanačky neprohrály v základní hrací době. Nejprve v úvodním kole padly na půdě Jičína v prodloužení, pak vyhrály na nájezdy v Židenicích a naposledy doma přetlačily Panthers. Vinohrady tak v repríze úspěšného 1. kola play down minulého ročníku nečeká lehká bitva.

 

Boys doma vyzvou kunratický Start. Naposledy se oba celky střetly v baráži v roce 2015. Sérii ovládli Vinohradští 3:0 na zápasy. V 1. lize se oba týmy utkávaly pravidelně ještě před postupem SKV do superligy. Lepší bilanci má SKV, Start ovšem prožívá solidní vstup do nové sezony.

 

Ze tří zápasů vytěžil osm bodů. V úvodním kole porazil Svitavy, následně si odvezl dva body z Brna a naposledy zdolal 7:3 Pelhřimov. Naopak Vinohradští budou chtít navázat na dva vítězné domácí zápasy s Litvínovem a Havířovem. Čeká nás tedy perný víkend!

 

4. kolo extraligy žen:

sobota 18:00 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)

vstupné 30 Kč, permanentkáři zdarma

 

4. kolo 1. ligy mužů:

neděle 18:00 TJ SKV - FBC Start98 (Vinohrady)

vstupné 30 Kč, permanentkáři zdarma
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva