Víkendové menu: Benfika uzavře svou sezonu
2. 3.

Víkendové menu: Benfika uzavře svou sezonu

Mužské béčko má před sebou poslední dva zápasy letošní sezony. V sobotu se v Mladé Boleslavi utká s místní Akademií, v neděli pak zavítá do Čakovic, kde se střetne s Athletics. Svěřenci trenéra Vondry ještě stále usilují o druhé místo v tabulce divize.Vinohrady z posledních dvou zápasů vytěžily plný počet bodů a nadále stíhají druhé Wizards a třetí Kobylisy. Na druhou příčku ztráceji tři body, na třetí pouze dva. O velké překvapení se Sigl a spol. postarali zejména v posledním kole. Dohrávku s Panthers ovládli 5:2 a postarali se tak o první porážku pro dosavadního suveréna divize B.

 

Nyní se Vinohradští střetnou s celky z dolní části tabulky. Sobotní soupeř, tedy spojený tým mladoboleslavské Akademie s Nymburkem, se nachází na devátém místě tabulky se ziskem 24 bodů. Athletic si stojí ještě o něco hůř - jsou předposlední a dosud posbírali 15 bodů.

 

Oba dva předchozí vzájemné zápasy sokolové na domácím hřišti zvládli. Nymburk porazili 13:2, Athletics pak dokonce 15:6. Sobotní duel v Mladé Boleslavi se uskuteční od 19 hodin v nové městské sportovní hale. Nedělní střetnutí je na programu od 18 hodin v Čakovicích.

 

Závěrečné zápasy mužského béčka:

5. 3. 19:00 Akademie Sportu-NBK - TJ SKV B (Nová MSH Mladá Boleslav)

6. 3. 18:00 Athletics Praha - TJ SKV B (SH Čakovice)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva