Víkendové menu: Juniorky a starší žákyně na domácí půdě!
10. 11.

Víkendové menu: Juniorky a starší žákyně na domácí půdě!

Hned dva vinohradské týmy se o víkendu představí na domácím hřišti. Kromě toho jdou do boje také mužské rezervy - béčko i céčko. Oběma celkům se v nové sezoně daří!Sobotní zápasy zahájí mladší žáci. Ve sportovní hale v Čelákovicích se jim postaví hned dva Domy dětí a mládeže: v 9:40 to bude DDM Horní Počernice ORKA, v 11 hodin Wizards DDM Praha 10.

 

Na domácí půdě se během dne odehrají zápasy juniorek. V půl desáté se utkají s týmem Roudnice nad Labem, po poledni s Turnovem. Doufejme, že juniorky předvedou stejný výkon jako na minulém turnaji a opět získají šest bodů.

 

Zatímco budou juniorky bojovat o vítězství ve velké hale, vedlejší dorostenecký sál ovládnou starší žákyně. První zápas je čeká v devět hodin proti Chodovu, následně v jedenáct proti Spartě a poslední hodinu po poledni, kdy jejich soupeři bude DDM Texas. Oběma dívčím kategoriím držme palce a přijďme je na Vinohrady podpořit!

 

Neděle bude patřit dorostencům a mužům. Dorostenci se v Kunraticích utkají s prvním a posledním týmem tabulky. Black Angels B, proti kterým naši kluci nastoupí v půl desáté, zatím nezískali žádný bod. Doufejme tedy, že se po jejich společném zápase skóre nezmění. Naopak Sparta B, se kterou se dorostenci utkají ve dvě hodiny po poledni, má oproti nám tříbodový náskok. Dokáží je kluci předehnat? Uvidíme po víkendu.

 

Muži C se vypraví do Králova Dvora. Ve zdejší pěkné hale se už v osm hodin utkají se Žraloky Příbram, a následně ve dvě hodiny s týmem EMCO Cholerics. Ač jsou naši aktuálně první v tabulce, Cholerici jim těsně šlapou na paty, a tak předpokládám, že to bude velmi vyrovnaný zápas.

 

Posledním týmem, který budeme moci tento herní víkend spatřit, jsou muži B. V sedm hodin večer nastoupí na Děkance proti domácím Bohemians B. Naše „béčko“ stále s přehledem vede tabulku, před Bohemkou máme náskok devět bodů. Uvidíme, jak se skóre po víkendu promění. Věřím, že si zajímavý zápas užijí hráči i diváci.

 

Sobota

 

 

Mladší žáci

9:40 TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA (SH U Učiliště Čelákovice)

11:00 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 orange (SH U Učiliště Čelákovice)

+ zápas o umístění

 

Juniorky

9:30 TJ SKV - BK REAL ROUDNICE n/L (Vinohrady)

14:00 TJ SKV - TJ Turnov (Vinohrady)

 

Starší žákyně

9:00 TJ SKV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue (Vinohrady II)

11:00 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha (Vinohrady II)

13:00 TJ SKV -  FBC Texas DDM Praha 6 (Vinohrady II)

 

Neděle

 

Muži B

19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (SH Děkanka)

 

Muži C

8:00 TJ SKV - FBC Žraloci Příbram (SH Králův Dvůr)

14:00 TJ SKV - EMCO Cholerics (SH Králův Dvůr)

 

Dorostenci

9:30 TJ SKV - Black Angels B (SH ZŠ Kunratice)

14:00 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha B (SH ZŠ Kunratice)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva