Víkendové menu: Juniory čekají klíčové zápasy
10. 3.

Víkendové menu: Juniory čekají klíčové zápasy

Vedle náročného víkendu, který mají před sebou naše elitní týmy, budou ve svých snaženích pokračovat také další vinohradské týmy.Jako první se svým soupeřům postaví v barrandovské aréně nejmladší tým. Elévové budou čelit Benešovu a pražské Dvojce. Jejich parťáci, druhý tým elévů, započnou svá klání o chvíli později v hale ZŠ Campanus.


Deset minut po deváté hodině, navíc doma, se v sobotu v sokolovně představí ženy C, které budou z páté pozice čelit sedmým Divokým kočkám a čtvrtým Panthers B, které mají na Vinohrady náskok čtyř bodů.


Sobotní odpoledne pak bude patřit mužům C a juniorům. Mladší z celků se v hale VŠE postaví od jedné hodiny týmu Wizards, se kterým se přetahuje na hranici osmého a devátého místa. V současné době mají týmy stejný počet bodů a remízou dopadl i první vzájemný střet. V druhém utkání budou junioři čelit Bučis týmu na čtvrtém místě.


Muži C se pak vydají do Berouna. Tam jakožto favorité z prvního místa budou bojovat o udržení bezpečného náskoku na zbytek tabulky. Přejít musí přes týmy VŠSK MFF Praha a IBK Tajula, se kterým rozehrají partii po páté hodině odpoledne.


Neděle pak bude patřit něžné části vinohradské základny. V devět hodin se budou snažit navázat na svou dosavadní neporaženost kláním s C-týmem pražských Bohemians, v druhém utkání se postaví proti FBC Texas. S devátým a osmým týmem tabulky budou hrát v pražských Kunraticích.


Největší výlet si o víkendu dopřejí juniorky, které se vydají do Turnova. V druhém utkání se střetnou právě s domácím celkem, se kterým letos hrály už třikrát. Dvakrát se po vysokém vítězství radoval Turnov, posledně si ale vítězství připsalo SKV. Ještě před tím se však premiérově utkají s kladenskými Kanonýrkami.


Nejmladším týmem, který má své florbalové plány na neděli, jsou starší žákyně. Ty v barrandovské X3M Aréně vystřídají elévy a utkají se zde se Sokolem Rudná, pražskou Spartou a dalším městským rivalem, Chodovem.


Sobota:


Muži C:
15:00 TJ SKV – VŠSK MFF Praha (Sport Eden Beroun)
17:20 TJ SKV – IBK Tojula (Sport Eden Beroun)


Ženy C:
9:10 TJ SKV – Divoký Kočky & Olymp (TJ Sokol Vinohrady)
11:20 TJ SKV – FbC Panthers B (TJ Sokol Vinohrady)


Junioři:
13:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha (SH VŠE)
16:00 TJ SKV – FC Bučis Team (SH VŠE)


Elévové:
9:00 TJ SKV – SK Florbal Benešov II. (X3M Aréna Barrandov)
11:40 TJ SKV – SK Dvojka Praha (X3M Aréna Barrandov)
13:00 – 15:00 nadstavbové zápasy


Elévové B:
10:20 TJ SKV – FBC Říčany modří (SH ZŠ Campanus)
11:40 TJ SKV – Technology Florbal MB B (SH ZŠ Campanus)
13:00 – 15:00 nadstavbové zápasy


Neděle:


Ženy B:
9:00 TJ SKV – FbŠ Bohemians C (SH ZŠ Kunratice)
11:2O TJ SKV – FBC Texas sheriffs (SH ZŠ Kunratice)


Juniorky:
11:00 TJ SKV – FBC Kanonýrky Kladno (SH TJ Turnov)
14:00 TJ SKV – TJ Turnov (SH TJ Turnov)


Starší žákyně:
9:40 TJ SKV – TJ Sokol Rudná (X3M Aréna Barrandov)
11:20 TJ SKV – ACEMA Sparta Praha (X3M Aréna Barrandov)
12:20 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white (X3M Aréna Barrandov)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva