Víkendové menu: Se sezonou se rozloučí i poslední vinohradské týmy
28. 4.

Víkendové menu: Se sezonou se rozloučí i poslední vinohradské týmy

Přelom dubna a května, provázený pálením čarodějnic a prvním májem, se pro ještě hrající vinohradské celky ponese ve znamení posledních turnajů a konce aktuální sezony. Poslední měření sil o víkendu absolvují čtyři mužské a chlapecké a jediný dívčí celek. Jako první zamávají sezóně naši elévové, kteří se posledním soupeřům postaví v sobotu. Áčko vyrazí do Říčan, kde sehraje utkání s domácí formací a pražským Olympem. Jejich parťáci se v hale VŠE ve stejných časech utkají s Bučis Teamem a Bohemians. Od jedné do tří pak budou na obou turnajích následovat nadstavbové části.


Neděle pro vinohradské barvy odstartuje turnajem mladších žákyň, které před sebou nemají vůbec lehký den. Na pořadu dne mají totiž hned čtyři hodně těžká utkání proti zkušenějším týmům. Turnaj v Novém Strašecí zahájí utkáním s Mladou Boleslaví, pokračovat budou zápasy s Tatranem a Herbadentem a na konec přijde klání s domácím týmem.


Z ostřílenějších formací Vinohrad se pak v neděli představí tým dorostenců, který vyrazí do Kralup nad Vltavou. Také dorostenci se utkají s domácí formací, a to od 11 hodin. Po střetu s týmem z chvostu tabulky budou následovat Vinohradským nechvalně známí Kanonýři Kladno. S nimi se Vinohrady utkají od půl čtvrté.


Poslední celkem, který bude o víkendu hájit barvy Vinohrad, budou muži D. Jejich zápasy se odehrají v nedělních podvečerních hodinách ve sportovní hale v Čakovicích. Poslední turnaj přichází s výzvou zabojovat až o třetí místo finální tabulky. Na něj by mohli muži dosáhnout v případě vítězství jak nad Zdicemi, tak i nad Rožmitálem, který právě tuto příčku okupuje. Vítězství by ale muselo být velmi přesvědčivé, nejméně s pětibrankovým rozdílem.


Sobota:


Elévové:
9:40 TJ SKV – FBC Říčany modří (MSH Říčany)
11:00 TJ SKV – FBK Olymp Praha Poseidon (MSH Říčany)
13:00 – 15:00 nadstavbová část


Elévové B:
9:40 TJ SKV – FC Bučis Team B (SH VŠE)
11:00 TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 (SH VŠE)
13:00 – 15:00 nadstavbová část


Neděle:


Muži D:
16:10 TJ SKV – FBC Zdice (SH Čakovice)
18:30 TJ SKV – FBK Ježci Rožmitál (SH Čakovice)


Dorostenci:
11:00 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (SH Kralupy nad Vltavou)
15:30 TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno B (SH Kralupy nad Vltavou)


Mladší žákyně:
9:40 TJ SKV – Florbalová akademie MB-D.Bousov (SH BIOS Nové Strašecí)
11:40 TJ SKV – Tatran Střešovice (SH BIOS Nové Strašecí)
13:40 TJ SKV – Herbadent Praha 11 SJM yellow (SH BIOS Nové Strašecí)
15:00 TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (SH BIOS Nové Strašecí)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva