Vinohrady budou na Czech Open reprezentovat čtyři týmy
13. 6.

Vinohrady budou na Czech Open reprezentovat čtyři týmy

Tradiční srpnový turnaj Czech Open se i letos neobejde bez účasti vinohradských celků. V kategorii Muži Pro se o dobrý výsledek bude prát mužské áčko, v otevřené kategorii jej pak doplní Benfika. Letního turnaje se zúčastní také dvě ženská družstva.Mužské áčko si účastí v první lize vybojovalo možnost startovat v kategorii Pro, ve které mimo jiné nastupují také zahraniční celky nebo některá superligová družstva včetně Pardubic, Liberce či Sparty. Lákadlem by mohly být střety s juniorkou Wileru nebo Könizu, tedy elitních švýcarských týmů. Přihlášen je také švédský Höllviken a slovenská juniorská reprezentace.

 

V otevřené kategorii pak budou válčit svěřenci Viktora Vondry. Béčko dokázalo před třemi lety postoupit až do finálové boje, kde padlo s MVIL Ostravou. Loni tým kolem kapitána Sigla nestačil v 1/32finále na švédský celek Burås IK.

 

Dva týmy pak budou startovat v ženské open kategorii. Áčko loni dokázalo postoupit až do čtvrtfinále a bylo jeden malý krůček od medaile. Ve čtvrtfinále však přišlo vyřazení od pozdějších vicemistryň z Tatranu Střešovice až po samostatných nájezdech. Béčko se pokusí navázat na předloňské tažení vyřazovací částí.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: