Vinohrady dobyly Pardubice!
5. 9.

Vinohrady dobyly Pardubice!

Sokolové zvítězili na Sokol Cupu! Svěřenci Martina Hovořáka v Pardubicích zaznamenali tři výhry a jednu porážku, což jim v konečném zúčtování stačilo na triumf.Vinohradští ale nevstoupili do turnaje vůbec dobře. V zahajovacím utkání padli s prvoligovým soupeřem ze Svitav 3:7, dvě branky SKV vstřelil Zavadil. Po špatném začátku se sokolové dokázali oklepat. Ve druhém sobotním utkání zdolali Znojmo 6:4 (dvakrát se trefil navrátilec Dolejš) a do neděle tak mohli jít s vidinou dobrého umístění.

 

A právě druhý den turnaje načali Boys překvapením. V dramatické bitvě zdolali domácí tým těsně 5:4, a to i díky dvougólovému příspěvku bývalého hráče Východočechů Jaromíra Lisy. A když Vinohrady porazily Karlovy Vary 8:5, přičemž čtyři trefy zaznamenal Zavadil, bylo jasné, že si Sokolové do Prahy odvezou pohárový triumf.

 

Druhé Pardubice sice měly stejný počet bodů, o vítězi však rozhodl onen vzájemný zápas. Vinohradští si tak otestovali svou sílu před blížícím se startem sezony. Nadcházející ročník načnou v neděli 18. 9. od 18 hodin s Litvínovem. Zápas se uskuteční na Vinohradech.

 

Výsledky Sokol Cupu:

 

TJ Sokol Královské Vinohrady – FbK Svitavy 3:7
Branky SKV: 2x Zavadil, Lisa.

 

TJ Znojmo – TJ Sokol Královské Vinohrady 4:6
Branky SKV: 2x Dolejš, Hartman, Pecha, Lisa, T. Burian.

 

Sokol Pardubice – TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5
Branky SKV: 2x Lisa, Vnuk, Zavadil, O. Stuchlík.

 

Hurrican Karlovy Vary – TJ Sokol Královské Vinohrady 5:8
Branky SKV: 4x Zavadil, 2x Lisa, Pecha, Hartman.

 

Tabulka Sokol Cupu:

1. Vinohrady 9 bodů
2. Pardubice 9
3. Karlovy Vary 6
4. Znojmo 3
5. Svitavy 3
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva