Vinohrady po reprezentační pauze vyzvou Ostravu
11. 2.

Vinohrady po reprezentační pauze vyzvou Ostravu

SKV v sobotu 13. února přívítá na domácím hřišti FBC Ostravu. Utkání 20. kola Tipsport superligy se uskuteční od 18 hodin.Třítýdenní přestávka je pryč a znovu se roztáčí kola nejvyšší florbalové soutěže. Vinohrady se po reprezentační pauze představí na domácím hřišti v souboji s ostravským FBC. První vzájemný duel nedopadl pro svěřence Martina Hovořáka dobře. Ačkoliv utkání 3. kola neměli špatně rozehrané a dokonce vedli 2:1, nakonec museli skousnout porážku 3:11.


Ostrava se nachází na deváté příčce Superligy a ve zbylých třech kolech se ještě pokusí zabojovat o naději na play off. Tým vedený koučem Martinem Smetákem to ovšem bude mít hodně složité, jelikož na osmé Otrokovice ztrácí tři kola před koncem čtyři body.

 

To Vinohradští už na play off s jistotou nedosáhnou, mohou si však ještě vylepšit pozici pro vstup do play down. Na desáté Pardubice nacházející se o jednu příčku výše ztrácí sokolové čtyři body. Ve zbytku základní části je kromě Ostravy čeká ještě výjezd na hřiště posledního Litvínova a utkání s Chodovem, které se odehraje na neutrální půdě v Lounech.

 

20. kolo Tipsport superligy:

sobota 18:00 TJ SKV - FBC Bystrouň Group Ostrava (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva