Vinohrady pojedou do Kladna odvracet nepříznivý vývoj baráže
22. 4.

Vinohrady pojedou do Kladna odvracet nepříznivý vývoj baráže

Neúspěšně vstoupili Vinohradští do baráže o superligu. Už o tomto víkendu však mají šanci na nápravu. Na hřišti Kladna se budou pokoušet o první vítězství v sérii. V sobotu se hraje od 19 hodin, v neděli od 17.Úvodní utkání baráže o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže sokolům nevyšel. Po dvou třetinách prohrávali s Kladnem o čtyři branky, a ačkoliv ve třetí třetině přidali a ztrátu soupeře snížili, museli skousnout porážku 4:6.

 

Nynější dva zápasy, které se uskuteční na půdě soupeře, tedy ve sportovní hale BIOS, budou z hlediska dalšího vývoje série klíčové. Vinohrady budou usilovat o zvrat. A jak jsme se již v předcházejících bojích s Litvínovem přesvědčili, sokolové pod tlakem umí.

 

I proti Severočechům totiž svěřenci Martina Hovořáka dvakrát prohrávali a sérii 2. kola play down nakonec rozsekli v rozhodujícím sedmém zápas po vítězství 6:4. A pokud si Vinohradští přenesou do sobotního utkání výkon ze závěrečné dvacetiminutovky, mají na úspěch zaděláno. Držme tedy palce!

 

2. a 3. utkání baráže o Tipsport superligu:

sobota 19:00 FBC Kanonýři Kladno - TJ SKV (SH BIOS Kladno)

neděle 17:00 FBC Kanonýři Kladno - TJ SKV (SH BIOS Kladno)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva