Vinohrady prohrály ve Vítkovicích 4:11
6. 12.

Vinohrady prohrály ve Vítkovicích 4:11

V minulém vzájemném zápase se Vinohrady postaraly o jedno z největších překvapení letošním sezony. Odveta v Ostravě však další takový úspěch nepřinesla. Vinohrady padly na hřišti Vítkovic 4:11.Vinohradským soupeř utekl už v první části. Nevydařená byla pro svěřence Martina Hovořáka především 17. minuta. V ní Jastřembský nejprve zvyšoval na 2:0 pro domácí a hned o sedm vteřin později přidal třetí branku Vítkovic Bräuer.

 

I ve druhé části určovaly ráz hry Vítkovice, konečně ovšem přišel i první gólový úspěch hostů. Po čtvrtém zásahu domácích protrhl střelecké trápení Vinohrad Králík. Vítkovičtí si však záhy vzali zpět čtyřgólový náskok, když se trefil mladíček Vilím.

 

Ve 36. minutě to bylo už 6:1, svou druhou trefu v utkání zaznamenal Jastřembský. Vinohrady si pak připsaly další korigující branku. Nedůslednosti v obraně domácích využil Baudisch. Do šaten se tak po čtyřiceti minutách šlo za stavu 6:2 pro Vítkovice.

 

Ačkoliv se v úvodu třetí části trefil Mertha a posunul Ostravany do pětigólového trháku, začátek posledního dějství nebyl ze strany Vinohrad zase tak špatný. Hned vzápětí se totiž trefil Zavadil a o dvě minuty poté přidal svůj 18. gól v sezoně kapitán Bína.

 

Vinohradští tedy snížili na rozdíl tří branek, ale Vítkovice už další zdramatizování zápasu nedovolily. Gólový účet zápasu rozšířili oba bratři Šebestové, starší Jan dokonce dvakrát, a mezi jejich trefy vměstnal tu svou i Hubálek. Vítkovice tak zdolaly Vinohrady 11:4.

 

1. SC Vítkovice – TJ Sokol Královské Vinohrady 11:4 (3:0, 3:2, 5:2)


Branky: 8. Švajný (Řezanina), 17. Jastřembský (Gál), 17. Bräuer (Gál), 21. Hubálek (Matejčík), 26. Vilín (Jiří Šebesta), 36. Jastřembský (Matejčík), 43. Mertha (Švajný), 48. Jan Šebesta (Švajný), 51. Jiří Šebesta (Delong), 56. Hubálek (Pešat), 57. Jan Šebesta (Rýpal) – 23. Králík (Hanák), 40. Baudisch (Zavadil), 43. Zavadil (Kroupa), 45. Bína (Rossi). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:1. Diváci: 145.

 

Sestava SKV: Mrkos - O. Stuchlík, Š. Raiter, Rossi, Kroupa, Houra, Zezulka, D. Záň - Z. Stuchlík, Bína (C), Gregor - Kareš, Zavadil, Baudisch - Záň, Králík, M. Raiter - Hanák, Hartman. Trenér: Martin Hovořák.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: