Vinohrady se doma utkají s Otrokovicemi
10. 12.

Vinohrady se doma utkají s Otrokovicemi

SKV v neděli 13. prosince přivítá na domácí půdě Panthers Otrokovice. Utkání 14. kola Tipsport Superligy se uskuteční od 18 hodin.Vinohradští sokolové mají před sebou další domácí zápas. Tentokrát v sokolovně přivítají otrokovické Panthers. Parta kapitána Milana Bíny se v současné chvíli nachází na 11. místě superligové tabulky. Vinohrady ale mají oproti svým konkurentům jeden zápas k dobru.


Nedělní soupeř Vinohrad Otrokovice jsou nyní na sedmé pozici a vedou si o poznání lépe než v minulém ročníku. Ostatně před sezonou vyhlásily boj o elitní osmičku, který by jim zajistil pohodlnou cestu k záchraně.


Vinohradští se však proti panterům pokusí bodovat. V prvním vzájemném střetnutí dokázali v Otrokovicích vybojovat bod za prohru v prodloužení, a pokud ještě chtějí pomýšlet na postup do vyřazovací části, musejí proti Panthers uspět.


Na Brno a Vítkovice Vinohrady nevyzrály


Druhou polovinu základní části načali Vinohradští doma s Brnem. Bulldogs v Riegrových sadech potvrdili dobrou formu a odvezli si tři body za výhru 8:3. Ani v následujícím zápase se svěřencům Martina Hovořáka nepovedlo bodovat. Na hřišti Vítkovic padli ve 13. kole 4:11 a nezopakovali tak překvapivý triumf z prvního vzájemného klání.


Lídrem týmu i nadále zůstává kapitán a kanonýr Milan Bína. S 18 přesnými trefami je třetím nejlepším střelcem Tipsport Superligy a se ziskem 28 bodů se nachází na šestém místě produktivity.

 

14. kolo Tipsport superligy:

neděle 18:00 TJ SKV - Hu-Fa Panthers Otrokovice (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva