Vinohrady se v dohrávce 10. kola představí na hřišti České Lípy
9. 11.

Vinohrady se v dohrávce 10. kola představí na hřišti České Lípy

O víkendu měli Boys volno. Duel 10. kola totiž Česká Lípa odložila až na čtvrteční večer. Svěřence Martina Hovořáka tak čeká anglický týden. Už v sobotu, tedy hned dva dny po střetnutí v Lípě, vyzvou doma Black Angels.Vinohradští naposledy zdolali doma MVIL Ostravu 8:4. Pěti body se tehdy na výhře podílel Jaromír Lisa, s 19 body nejproduktivnější hráč vinohradského Sokola.

 

Proti Lisovi a spol. bude ve čtvrtek stát dobře známý soupeř Česká Lípa. Oba týmy se už v této sezoně střetly v rámci Poháru České pojišťovny. Úspěšnější byli Českolipští, kteří se tak probojovali do skupinové fáze pohárové soutěže.

 

V lize jsou Vinohradští čtvrtí se zápasem k dobru na první Black Angels a druhé Znojmo. Česká Lípa je osmá a má dokonce tři zápasy k dobru. Vzájemný duel se hraje ve čtvrtek od 19:30 ve sportovní hale v České Lípě.

 

10. kolo 1. ligy mužů:

čtvrtek 19:30 FBC Česká Lípa - TJ SKV (SH Česká Lípa)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: