Vinohrady si sedmé utkání nevybojovaly
18. 3.

Vinohrady si sedmé utkání nevybojovaly

Ve čtvrtečním šestém utkání s Pardubicemi Vinohradští neproměnili výhodu domácího prostředí ve vítězství a dorovnání série. Utkání skončilo výsledkem 4:2 ve prospěch našich východočeských bratrů sokolů, stejně tak celá série prvního kola play down.Utkání přitom započali aktivněji domácí hráči. Žlutými dresy se to na obranné polovině Pardubic v prvních minutách hemžilo. Jenže pardubičtí spoléhali na rozvážnou rozehru a ve chvílích, kdy se jim podařilo míček ukořistit, se ho jen neradi vzdávali. Vše umocnily dva slepené góly Pardubic z patnácté a šestnácté minuty. S dvoubrankovým vedením se Východočechům hrálo snadněji.


Naději pro SKV Vykřesal snižujícím gólem Gregor v druhé polovině druhé dvacetiminutovky, obrat ale Pražané nedokončili. Hosté všechny vinohradské naděje uhasili dalšími dvěma góly v krátkém rozestupu. Kapitán Bína sice ještě snížil na rozdíl dvou branek, ale ani hra bez brankáře nepomohla SKV odvrátit jistý konec série.


Pardubice se tak po Ostravě staly druhým zachráněným celkem a Vinohradům nezbývá, než se s druhým kolem play-down popasovat stejně úspěšně, jako v loňské sezóně.

 

TJ SKV - Sokol Pardubice 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

 

Branky a nahrávky: 35. Gregor (Z. Stuchlík), 55. Bína (O. Stuchlík) – 15. Zozulák (Ďopan), 16. Janeček (Dlesk), 45. Burian (Brychta), 47. Lisa (Formánek). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 0:0. Diváci: 141.

 

Sestava SKV: Weissgärber - O. Stuchlík, Š. Raiter, Rossi, M. Raiter, Houra, Zezulka, D. Záň - Z. Stuchlík, Bína (C), Gregor - Renčín, Skřivánek, Zavadil - Záň, Králík, Baudisch - Hanák, Kareš. Trenér: Martin Hovořák.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: