Výhodná nabídka energií pro členy a fanoušky SKV
11. 12.

Výhodná nabídka energií pro členy a fanoušky SKV

Ve spolupráci s generálním partnerem klubu MND a.s. jsme připravili pro členy a příznivce TJ SKV možnost získat dlouhodobě výhodné odběry plynu a elektřiny bez závazků.Odběr energií nabízí MND svým zákazníkům hned s několika benefity.

 

Dlouhodobě výhodně

Ceny za zákazníka hlídá přímo MND tak, aby zůstaly dlouhodobě výhodné (roční průměrná úspora na plynu je 6000 Kč, v případě elektřiny pak 800 Kč). Plyn navíc MND nabízí přímo z vlastní těžby a poskytuje garanci, že při topení plynem nenajdete u 5 nejvýznamnějších dodavatelů výhodnější nabídku.

 

Bez závazků

Smlouvy jsou uzavírány na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv vypovědět s tříměsíční výpovědní lhůtou.

 

Jednoduše a dostupně

Dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné, bez skrytých fíglů a sankcí. Navíc je zákazníkům k dispozici každý den od 8 do 22h bezplatná zákaznická linka 800 400 500 a webové stránky www.mnd.cz.

 

Jak na to? Vyplňte SKV formulář!

Pro získání zvýhodněné nabídky použijte speciální formulář na našich webových stránkách nebo přímo kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku MND na 800 400 500 a v hovoru uveďte, že jste členy nebo fanoušky TJ Sokol Královské Vinohrady.

MND Vám pak bezplatně a nezávazně spočítá, kolik můžete ušetřit. Vše máte hotové za 5 minut a stačí Vám k tomu poslední faktura za energie.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: