Vyrovnaný boj pokračuje dál. Vinohrady vyzvou Litvínov popáté
5. 4.

Vyrovnaný boj pokračuje dál. Vinohrady vyzvou Litvínov popáté

Množství gólů, emoce, souboje či fantastické obraty. To vše nabízí série 2. kola play down Tipsport superligy mezi Vinohrady a Litvínovem. Dnes se oba soupeři za vyrovnaného stavu 2:2 na zápasy utkají popáté. Přijďte je od 20 hodin do Rieger arény podpořit!



Oba týmy zatím uhrály na svém hřišti jednu výhru a jednu porážku. Tři ze čtyř duelů skončily nejtěsnějším rozdílem. Pouze v neděli zvítězili Vinohradští o dvě branky. Pojďme si připomenout dosavadní průběh série o záchranu.

 

PRVNÍ ZÁPAS: Ačkoliv Vinohradští inkasovali jako první, skóre dokázali otočit ve svůj prospěch a dlouhou dobu měli zápas pod kontrolou. Vedli 3:1, 4:2 i 5:3. Jenže Litvínov sebral všechny síly, srovnal na 5:5 a v prodloužení mu výhru vystřelil Skalitz. Nováček superligy se tak v sérii ujal vedení.

 

DRUHÝ ZÁPAS: Pro Sokol mohlo být ještě hůř! Svěřencům Martina Hovořáka hrubě nevyšel úvod prostřední části druhého střetnutí, ve kterém dostali hned tři slepené góly a prohrávali 2:5. I Vinohrady však umějí otáčet zápasy. Pět gólů v řadě vyústilo ve fantastický obrat, na který už Litvínov nenašel odpověď. SKV tak srovnalo na 1:1.

 

TŘETÍ ZÁPAS: V úvodních dvou částech se oba soupeři přetahovali o vedení. Do třetí periody šli s těsným náskokem domácí bivojové. V úvodu poslední dvacetiminutovky však srovnal Králík a Vinohradští díky dvěma dalším gólům vedli 5:3. Litvínov opět předvedl nevídaný obrat. Dvěma góly vyrovnal v samotném závěru zápasu Hocelík a druhou výhru v sérii vystřelil domácím čtyřbodový veterán Hulič.

 

ČTVRTÝ ZÁPAS: Už to vypadalo, že se historie bude znovu opakovat. Vinohrady vedly 2:0, pak si však nechaly náskok vzít a Litvínov několikrát nebezpečně zahrozil. Do vedení jej ovšem hosté z Prahy nepustili a díky brankám Bíny a Skřivánka dovedli zápas do vítězného konce. Z Litvínova si tak odvezli cennou výhru.

 

2. kolo play down Tipsport superligy:

20:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva