Ženy se v dohrávce 14. kola představí na Tatranu
12. 1.

Ženy se v dohrávce 14. kola představí na Tatranu

Vinohrady se dnes od 19:30 pokusí rozšířit svou sbírku extraligových bodů. Ve Střešovicích nastoupí proti Tatranu.První vzájemné utkání v letošní sezoně ovládly Střešovice 3:2. Vinohrady až do samého závěru usilovaly o vyrovnání, na které už však nezbyl čas. Nyní se oba dva celky střetnou podruhé.

 

A oba do něj také vstoupí s podobnými pocity z posledních zápasů. Zatímco Vinohrady doma ztratily dobře rozehraný zápas s Libercem, Tatran prohrál na půdě do té doby posledního Jičína.

 

Vinohrady jsou se ziskem šesti bodů na 12. příčce, Tatran je s 11 body desátý. Výhra může pro každého znamenat velkou vzpruhu. Očekáváme tedy vyrovnanou a atraktivní bitvu. Dorazte naše holky do Střešovic podpořit!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: