Realizační tým

Generic placeholder image
Michal Kotlas
Hlavní trenér
Generic placeholder image
David Bouša
Hlavní trenér
...

#3 | David Ježek

VĚK

28 let

POZICE

obránce

VÝŠKA

169 cm

VÁHA

72 kg

S florbalem David Ježek začínal v roce 1999 v klubu Draci 99 Liberec, kteří se později stali součástí libereckého FBC. V roce 2011 odešel na půlroční hostování do Sparty. Následně působil dvě extraligové sezony v Liberci. Po studiích na libereckém gymnáziu se přihlásil na vysokou školu do Prahy a přesunul sem i své florbalové působiště. Nejprve strávil jeden ročník 2013/14 v Tatranu a posléze se přesunul do Sparty, kde hrál dlouhých šest sezon. Po roční florbalové odmlce přijal nabídku Vinohrad a stal se posilou SKV. Určitě patří mezi nejzkušenější hráče týmu, jelikož před startem aktuálního ročníku měl na svém kontě úctyhodných 277 startů v nejvyšší soutěži. Nyní už je absolventem strojní fakulty na ČVUT. Mezi své koníčky řadí obecně všechny sporty, nejvíc jezdí na kole a v zimě rád využívá snowboard.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.