Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Asistent trenéra
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#30 | Matěj Horák

VĚK

21 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

175 cm

VÁHA

63 kg

S florbalem začínal Matěj Horák v roce 2008 ve střešovickém Tatranu. Tam postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi a byl od začátku zvyklý bojovat o ty nejvyšší příčky. Ačkoliv zprvu plnil roli kanonýra, postupem času se přesouval víc a víc dozadu, až se z něj stal načas obránce. Ze své medailové sbírky si nejvíce cení zlatých z Prague Games, z mistrovství České republiky nebo ze švédského Gothia Cupu. V létě 2021 dostal příležitost posílit SKV a od té doby je součástí A týmu. Trenéři ho teď opět využívají spíše jako útočníka, takže se vrátil ke svému postu z mládežnických kategorií. Kromě angažmá ve Vinohradech nastupuje na střídavý start také za Králův Dvůr v národní lize.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.