Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#37 | Štěpán Švejda

VĚK

22 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

183 cm

VÁHA

80 kg

S florbalem začal Štěpán Švejda v sedmi letech ve Florbalové akademii Mladá Boleslav. Od starších žáků společně s většinou týmu přešel k městskému sokovi. Tam ho trénovali hráči A týmu Petr Kološ a Tomáš Novák. Ty Švejda až doteď považuje za nejdůležitější trenéry své florbalové kariéry. Od juniorského věku trénoval s áčkem a naskočil i do několika zápasů Livesport Superligy. V SKV je talentovaný útočník od léta 2021. Momentálně studuje na elektrotechnické fakultě ČVUT, kde se věnuje kybernetice a robotice. Ve volném čase si rád zaposiluje nebo zaběhá. Mimo sport má rád hudbu, sedm let chodil na hodiny klavíru a k tomu se sám naučil na kytaru a baskytaru. Angažmá v SKV v aktuálním ročníku kombinuje se střídavým startem za Králův Dvůr v národní lize.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.