Realizační tým

Generic placeholder image
Michal Kotlas
Hlavní trenér
Generic placeholder image
David Bouša
Hlavní trenér
...

#37 | Štěpán Švejda

VĚK

20 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

183 cm

VÁHA

75 kg

S florbalem začal Štěpán Švejda v sedmi letech ve Florbalové akademii Mladá Boleslav. Od starších žáků společně s většinou týmu přešel k městskému sokovi. Tam ho trénovali hráči A týmu Petr Kološ a Tomáš Novák. Ty Švejda až doteď považuje za nejdůležitější trenéry své florbalové kariéry. Od juniorského věku trénoval s áčkem a naskočil i do několika zápasů Livesport Superligy. V SKV je talentovaný útočník od léta 2021. Momentálně je v 1. ročníku na elektrotechnické fakultě ČVUT, kde studuje obor kybernetika a robotika. Ve volném čase si rád zaposiluje nebo zaběhá, ostatně běhání se začal více věnovat už pár let zpátky. Mimo sport má rád hudbu, sedm let chodil na hodiny klavíru a k tomu se sám naučil na kytaru a baskytaru.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.