Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Asistent trenéra
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#84 | Ivan Pergler

VĚK

23 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

180 cm

VÁHA

75 kg

Ivan Pergler s florbalem začínal v roce 2010 v kroužku DDM Modřany, kde si ho následně vyhlédli Jiří Jakoubek a trenér Vos Václav Horáček. V modřanských Vosách působil od elévů až do starších žáků. V dorostenecké kategorii nastupoval za Spartu, kde tři roky hrál pod aktuálním koučem reprezentace Jaroslavem Berkou. Poslední juniorskou sezonu už strávil v Chodově. Posléze se vydal na chodovskou farmu do kunratického Startu a na střídavý start rovněž chvíli nastupoval za Traverzu Mukařov. Následovalo přerušení nižších soutěží kvůli covidu a návrat do Chodova, kde byl Pergler členem širšího kádru. Celek z Jižního Města vybojoval po postupu do semifinále bronzové medaile. Od léta 2021 je hráčem SKV. Momentálně je na inženýrském studiu na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Kromě florbalu sleduje fotbal, především Premier League, rád si zahraje hru FIFA nebo přečte knížku.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.