Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#64 | Zbyněk Stuchlík

VĚK

31 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

173 cm

VÁHA

70 kg

Zbyněk rozjel svou florbalovou dráhu v roce 2003 v pražských Future, kde působil se svým bratrem Ondřejem. V roce 2011 se dostal do nominace české juniorské reprezentace pro světový šampionát v německém Weißenfelsu. Češi sahali po medaili, ale nakonec z toho bylo 4. místo. Před sezonou 2013/14 se po kratší pauze společně s bratrem Ondřejem vrátili k florbalu na nejvyšší úrovni a dorazili do Rieger arény. Od té chvíle se stali oporami týmu. Pouze v sezoně 2017/18 si Zbyněk odskočil za studijními povinnostmi do Švédska, kde nastupoval za celek Hagunda IF. V SKV už zažil dva postupy do nejvyšší soutěže, historický úspěch v podobě účasti v play off i triumf na Czech Open 2013. Diváky baví svými šikovnými kličkami a neuvěřitelným přehledem na hřišti.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.