Realizační tým

Generic placeholder image
Michal Kotlas
Hlavní trenér
Generic placeholder image
David Bouša
Hlavní trenér
...

#64 | Zbyněk Stuchlík

VĚK

29 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

174 cm

VÁHA

67 kg

Zbyněk rozjel svou florbalovou dráhu v roce 2003 v pražských Future, kde působil se svým bratrem Ondřejem. V roce 2011 se dostal do nominace české juniorské reprezentace pro světový šampionát v německém Weißenfelsu. Češi sahali po medaili, ale nakonec z toho bylo 4. místo. Před sezonou 2013/14 se po kratší pauze společně s bratrem Ondřejem vrátili k florbalu na nejvyšší úrovni a dorazili do Rieger arény. Od té chvíle se stali oporami týmu. Pouze v sezoně 2017/18 si Zbyněk odskočil za studijními povinnostmi do Švédska, kde nastupoval za celek Hagunda IF. V SKV už zažil dva postupy do nejvyšší soutěže, historický úspěch v podobě účasti v play off i triumf na Czech Open 2013. Diváky baví svými šikovnými kličkami a neuvěřitelným přehledem na hřišti.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.