Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#83 | Petr Blažej

VĚK

26 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

178 cm

VÁHA

65 kg

S florbalem začínal v SKV v roce 2007. V tu dobu ještě současně hrál fotbal za AFK Union Žižkov a chvíli také za Viktorii Žižkov. Fotbal má rád doteď, je milovníkem německé kopané a především Bayernu Mnichov. V mládeži se rozvíjel pod vedením koučů Martina Hovořáka, Jonáše Sigla a Boleslava Kytky. V sezoně 2016/17 byl kapitánem juniorského týmu a mezi juniory se mu povedlo také dosáhnout na obdivuhodný počin - double hattrick. Po přechodu do seniorské kategorie se několikrát mihl v A týmu, ale spíše nastupoval za rezervní celky. Na čas zamířil také do florbalové Slavie. Kromě fotbalu ve volném čase rád sleduje i hokej a další kolektivní sporty. Zpátky v A týmu je od léta 2022.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.