Material

KLUBOVÝ MATERIÁL

 

SKV bude přezbrojovat. Po 6 letech mění nás klub florbalový brand. Novým materiálovým partnerem se stává švédská značka Zone, partnerskou prodejnou pak FlorbalExpert se sídlem u stanice metra Hradčanská.

 

Úvodní představení našich partnerů proběhne v neděli 2. 6. u nás v hale na Vinohradech v rámci SKVělého dne!

 

Po dlouhé době čeká klub v materiálovém zajištění řada změn, proto nám dovolte nová partnerství krátce představit. Konkrétní podmínky pak budeme členům komunikovat postupně prostřednictvím našeho webu a Členské sekce.

 

Zone Floorball

Značka ZONE byla založena v roce 2001 ve švédském Göthenburgu. Cílem značky je posouvat hranice technologií a designu. Značka má v současnosti zastoupení ve více než 40 zemích světa.

 

Vedle top kvality, na kterou se v současnosti spoléhá řada špičkových hráčů a klubů včetně Pixbo Wallenstam IBK nebo FC Helsingborg tak dává ZONE možnost hráčům a hráčkám se odlišit i neobyčejným designem. Důraz na minimalistický design je vidět na první pohled a už teď se těšíme, jak se bude doplňovat s podobným přístupem ve vizuálu SKV.

 

 

Florbalexpert.cz

Internetový obchod www.florbalexpert.cz a specializovaná prodejna v Praze (metro Hradčanská) s nejširší nabídkou špičkových produktů florbalových značek Zone Floorball a Unihoc.

 

Cílem partnerství SKV a FlorbalExpertu je, aby vinohradský florbalista nalezl komplexní servisní bod pro své florbalové a sportovní vyžití, to vše zhruba 10 minut metrem z Vinohrad.

 

Na e-shopu a v kamenné prodejně budou moci členové SKV využít slev na kompletní sortiment značek zastoupených distributorem Spinflo:

  • florbalové vybavení ZONE FLOORBALL a Unihoc
  • obuv Unihoc Shoes
  • ortézy a chrániče McDavid a ShockDoctor
  • vložky do bot FootBalance
  • běžecké doplňky Nathan

 

SPINFLO

Spinflo s.r.o. je oficiálním distributorem florbalového vybavení švédských značek Unihoc a ZONE FLOORBALL pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi další dovážené značky patří přední výrobci sportovních ortéz a chráničů McDavid a Shock Doctor, 100% tvarovatelné vložky do bot FootBalance, běžecké doplňky NATHAN nebo sportovní povrchy francouzské značky Tarkett Sports.

 

 

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.