Velkovinotéka.cz

Velkovinotéka.cz patří mezi špičku online prodejců vína na českém trhu. Jsme specialisté na menší a střední vinařství.

Tradice internetového obchodu Velkovinotéka.cz sahá až do 90. let, kdy byla založena společnost Tvin, zabývající se velkoobchodním prodejem nápojů. K obchodu přistupujeme na principech rodinné firmy a hlavním cílem je spokojenost našeho zákazníka. Specializujeme se na menší a střední vinařství, kde se vína vyrábí nejen rukama, ale i srdcem. Naší snahou je poskytnout o každém víně maximum informací, které našeho zákazníka obohatí a žádná lahev pro něj nebude anonymním nápojem. Věříme, že naše nabídka dokáže uspokojit odborníka stejně jako laika, který s vínem teprve začíná. V roce 2017 jsme e-shop Velkovinotéka.cz značně modernizovali, aby byl pro Vás ještě příjemnějším místem k nákupu.

Zpět na partnery

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.