Peter Venett

Peter Venett je pánskou značkou prémiových obleků a košilí na míru. Každý náš produkt je originál ušitý pro konkrétního zákazníka.

Věříme, že každý muž si zaslouží být dokonale oblečen. Skvěle padnoucí oděv je jedním z důležitých předpokladů k tomu cítit se dobře a sebevědomě v profesním i osobním životě. Vaše okolí Vás začne vnímat jinýma očima a přesně to je náš cíl.

 

Značka Peter Venett je alternativou ke společenskému oblečení dostupnému v běžné konfekci. Nabízí originální produkty prémiové kvality za rozumné ceny. Proč platit relativně vysokou cenu za produkty konfekčních značek, které jsou vyráběny strojově ve velkých objemech, když můžete mít za srovnatelnou cenu oblečení ušité na míru jen pro Vás?

Zpět na partnery

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.