VEDENÍ ODDÍLU

Vedení FO TJ Sokol Královské Vinohrady v současné době pracuje v tomto složení, které zvolila valná hromada oddílu dne 14. 2. 2019.

 

Členové vedení FO SKV

Dalibor  Nigrin

724 138 542

dalibor.nigrin@skvflorbal.cz Prezident oddílu

Michal Pazdera

774 332 353

michal.pazdera@skvflorbal.cz Viceprezident oddílu
Pavel Doubek 739 024 914 pavel.doubek@skvflorbal.cz Člen vedení
Jiří Buchta 731 186 404 jiri.buchta@skvflorbal.cz Člen vedení
Kateřina Bartůňková   katerina.bartunkova@skvflorbal.cz Členka vedení
Jan Svoboda   jan.svoboda@skvflorbal.cz  Člen vedení

 

Další pracovníci FO SKV
Sekretářka oddílu Petra Wesley 777 448 802 sekretar@skvflorbal.cz
Sportovní ředitel Boleslav Kytka   boleslav.kytka@skvflorbal.cz
Šéfredaktor webu Gustav Ondrejčík 739 871 440 redakce@skvflorbal.cz
Redaktor sociálních sítí Martin Rossi   martin.rossi@skvflorbal.cz



autor : admin        datum : 04. 06. 2019       
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.




Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: