VEDENÍ ODDÍLU

Vedení FO TJ Sokol Královské Vinohrady v současné době pracuje v tomto složení, které zvolila valná hromada oddílu dne 14. 2. 2019.

 

Členové vedení FO SKV

Dalibor  Nigrin

724 138 542

dalibor.nigrin@skvflorbal.cz Prezident oddílu

Michal Pazdera

774 332 353

michal.pazdera@skvflorbal.cz Viceprezident oddílu
Pavel Doubek 739 024 914 pavel.doubek@skvflorbal.cz Člen vedení
Jiří Buchta 731 186 404 jiri.buchta@skvflorbal.cz Člen vedení
Kateřina Bartůňková   katerina.bartunkova@skvflorbal.cz Členka vedení
Jan Svoboda   jan.svoboda@skvflorbal.cz  Člen vedení

 

Další pracovníci FO SKV
Sekretářka oddílu Petra Wesley 777 448 802 sekretar@skvflorbal.cz
Sportovní ředitel Boleslav Kytka   boleslav.kytka@skvflorbal.cz
Šéfredaktor webu Gustav Ondrejčík 739 871 440 redakce@skvflorbal.cz
Redaktor sociálních sítí Martin Rossi   martin.rossi@skvflorbal.cz

 

V rámci výboru FO fungují od roku 2016 jednotlivé odborné komise, které řeší dílčí specializované záležitosti týkající se chodu klubu. Neváhejte se v uvedených záležitostech obracet přímo na členy konkrétní komise.

 

-- složení komisí bude aktualizováno vzhledem k výsledkům VH 2019 --

 

Komise finanční
Dalibor Nigrin dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Luděk Pokorný ludek.pokorny@skvflorbal.cz
Vilém Svoboda vilas@skvflorbal.cz

 

Komise sportu
Vilém Svoboda vilas@skvflorbal.cz
Martin Hovořák  
Boleslav Kytka  
Michal Pazdera michal.pazdera@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin dalibor.nigrin@skvflorbal.cz

 

Komise dotací a podpory
Libor Pokorný libor.pokorny@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Luděk Pokorný ludek.pokorny@skvflorbal.cz

 

Komise komunikace
Michal Pazdera michal.pazdera@skvflorbal.cz
Jiří Buchta jiri.buchta@skvflorbal.cz
Michal Dolejš  
Radek Kraus  
Zbyněk Stuchlík  

 

Komise přestupová
Michal Pazdera michal.pazdera@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Pavel Doubek pavel.doubek@skvflorbal.cz
Vilém Svoboda vilas@skvflorbal.cz

 

Komise pořádání utkání elitních kategorií
Pavel Doubek pavel.doubek@skvflorbal.cz



autor : admin        datum : 01. 04. 2019       
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.




Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: