Odehrané zápasy
datum kategorie výsledek soupeř hala
05.05 12:40 Muži D 7 : 2 SK Kladno Raisins TJ Radlice
05.05 09:10 Muži D 12 : 0 GLADIATOR TEAM BEROUN TJ Radlice
29.04 15:30 Muži C 7 : 3 Hlásná - DDM Praha 10 B SČ Hlubočinka (hala II)
29.04 12:30 Muži C 6 : 4 IBK Kubánský Klan SČ Hlubočinka (hala II)
29.04 12:00 Ženy C 5 : 2 Florbalová akademie MB-C-KPY SH Děkanka
29.04 08:30 Ženy C 2 : 3 FBC Texas B SH Děkanka
28.04 14:00 Starší žákyně 3 : 4 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Kutná Hora
28.04 11:15 Starší žákyně 1 : 0 FBC Rafanky Kutná Hora SH BIOS Kutná Hora
28.04 09:45 Starší žákyně 4 : 1 Florbalová akademie MB SH BIOS Kutná Hora
18.04 19:00 Muži A 5 : 3 Florbal PEGRES Havířov MSH Havířov
15.04 17:00 Muži A 7 : 10 Florbal PEGRES Havířov Jedenáctka VS
15.04 15:00 Juniorky 4 : 6 ACEMA Sparta Praha SH Chodov
15.04 14:15 Starší žákyně 2 : 4 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Nové Strašecí
15.04 14:00 Ženy A 2 : 5 K1 Florbal Židenice VUT CESA Brno 1
15.04 14:00 Starší žáci 5 : 2 FbK Olymp Praha Zeus SH ZŠ Nehvizdy
15.04 13:40 Ženy C 0 : 3 FC Bučis Team SH Králův Dvůr
15.04 13:30 Junioři 8 : 4 ACEMA Sparta Praha B TJ Radlice
15.04 12:45 Starší žákyně 8 : 1 FbŠ Bohemians zelené SH BIOS Nové Strašecí
15.04 11:15 Starší žákyně 1 : 2 FBC Rafanky Kutná Hora SH BIOS Nové Strašecí
15.04 10:40 Starší žáci 7 : 2 Orka Čelákovice SH ZŠ Nehvizdy
15.04 10:30 Juniorky 3 : 2 Panthers Praha SH Chodov
15.04 10:10 Ženy C 6 : 0 FBC Žraloci Příbram SH Králův Dvůr
15.04 09:00 Junioři 8 : 8 DDM Horní Počernice ORKA TJ Radlice
15.04 09:00 Starší žáci 5 : 4 ACEMA Sparta Praha 2005 SH ZŠ Nehvizdy
14.04 19:00 Muži A 5 : 4 Florbal PEGRES Havířov Jedenáctka VS
14.04 14:00 Starší žáci B 4 : 7 Viking Group TJ Kobylisy B SH Eagles Praha
14.04 12:20 Starší žáci B 4 : 3 FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci SH Eagles Praha
14.04 11:00 Dorostenky 2 : 2 ACEMA Sparta Praha SH BIOS Kolín
14.04 09:00 Dorostenky 5 : 1 FBC Kralupy n/V SH BIOS Kolín
14.04 09:00 Starší žáci B 6 : 2 Sport Eden Beroun SH Eagles Praha
13.04 19:00 Ženy A 5 : 2 K1 Florbal Židenice Vinohrady
11.04 19:00 Ženy A 2 : 4 K1 Florbal Židenice MSH Vodova Brno
08.04 16:00 Muži A 2 : 3 Florbal PEGRES Havířov MSH Havířov
08.04 15:30 Ženy A 3 : 4 K1 Florbal Židenice Vinohrady
07.04 20:30 Ženy A 3 : 2 K1 Florbal Židenice Vinohrady
07.04 20:00 Muži A 5 : 3 Florbal PEGRES Havířov MSH Havířov
07.04 15:00 Ženy B 7 : 1 T.B.C Králův Dvůr Jedenáctka VS
07.04 10:30 Ženy B 1 : 5 TIGERS FK Jižní Město B Jedenáctka VS
31.03 20:00 Muži A 6 : 5 Black Angels Vinohrady
31.03 14:00 Ženy A 1 : 2 K1 Florbal Židenice MSH Vodova Brno
30.03 20:00 Ženy A 3 : 2 K1 Florbal Židenice MSH Vodova Brno
29.03 20:00 Muži A 8 : 6 Black Angels Vinohrady
29.03 18:30 Dorostenci 2 : 15 Technology Florbal MB Black MSH Mladá Boleslav
26.03 18:15 Dorostenci 4 : 11 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Vinohrady
25.03 18:00 Muži A 8 : 9 Black Angels SH Čakovice
25.03 16:30 Ženy B 7 : 1 Kanonýři Kladno Sport Eden Beroun
25.03 13:40 Starší žáci B 1 : 6 Start98 Praha-Kunratice Yellow SH ZŠ Kunratice
25.03 13:30 Ženy B 2 : 0 Prague Tigers Sport Eden Beroun
25.03 10:55 Starší žáci B 2 : 7 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí SH ZŠ Kunratice
25.03 09:50 Starší žáci B 4 : 4 FBC Slavia Praha SH ZŠ Kunratice
24.03 18:00 Muži A 5 : 4 Black Angels SH Čakovice
24.03 14:20 Starší žáci 6 : 3 ACEMA Sparta Praha 2005 SH BIOS Kutná Hora
24.03 13:30 Ženy C 3 : 2 FBC Slavia Praha SH Zličín
24.03 12:20 Starší žáci 6 : 4 Technology Florbal MB white SH BIOS Kutná Hora
24.03 11:20 Ženy C 7 : 2 Cirkus Praha SH Zličín
24.03 11:00 Junioři 1 : 2 FC Bučis Team SH TJ Kobylisy
24.03 10:40 Starší žáci 5 : 0 BLACK ANGELS WHITE SH BIOS Kutná Hora
24.03 08:00 Junioři 2 : 5 Panthers Praha SH TJ Kobylisy
21.03 20:00 Muži A 9 : 8 FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
18.03 18:00 Muži A 7 : 5 FB Hurrican Karlovy Vary Vinohrady
18.03 16:40 Muži D 3 : 5 FBC Hamsters Vysočany SH Hořovice
18.03 15:00 Muži C 2 : 8 FC Bučis Team TJ Radlice
18.03 14:30 Ženy A 0 : 2 FBS Olomouc Vinohrady
18.03 14:20 Muži D 7 : 3 Sport Eden Beroun SH Hořovice
18.03 13:30 Starší žákyně 1 : 5 ACEMA Sparta Praha SH Eagles Praha
18.03 12:45 Starší žákyně 1 : 2 FBC Rafanky Kutná Hora SH Eagles Praha
18.03 12:30 Juniorky 2 : 6 ACEMA Sparta Praha SH VOŠ Ledeč n/S.
18.03 11:15 Starší žákyně 3 : 1 Florbalová akademie MB SH Eagles Praha
18.03 10:30 Muži C 4 : 5 Panthers Praha TJ Radlice
18.03 10:00 Juniorky 6 : 7 Sklo Bohemia Světlá n/S SH VOŠ Ledeč n/S.
17.03 19:30 Muži A 3 : 4 FB Hurrican Karlovy Vary Vinohrady
17.03 16:20 Dorostenci 6 : 12 Black Angels Unihoc Aréna Praha
17.03 16:00 Ženy A 3 : 5 FBS Olomouc Vinohrady
17.03 11:35 Dorostenci 1 : 12 ACEMA Sparta Praha UNYP Unihoc Aréna Praha
11.03 16:30 Muži A 9 : 8 FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
11.03 15:30 Junioři 4 : 2 Wizards DDM Praha 10 SC Hlubočinka (hala I)
11.03 15:00 Ženy A 3 : 4 FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
11.03 12:30 Junioři 3 : 10 VŠO FLORBAL CHODOV B SC Hlubočinka (hala I)
10.03 16:00 Ženy A 1 : 8 FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
10.03 15:00 Ženy B 3 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí X3M Arena Barrandov
10.03 14:00 Dorostenky 4 : 5 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Nové Strašecí
10.03 14:00 Muži A 3 : 13 FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
10.03 12:30 Ženy C 7 : 1 Floor Maniacs Mělník SH VŠE
10.03 10:30 Ženy B 12 : 4 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
10.03 10:10 Ženy C 1 : 2 1. HFK Děkanka SK Praha 4 SH VŠE
04.03 17:30 Muži B 10 : 0 Start98 Praha-Kunratice B Vinohrady
04.03 14:00 Starší žákyně 2 : 7 FBŠ SLAVIA Plzeň Vinohrady
04.03 11:15 Starší žákyně 4 : 2 ACEMA Sparta Praha Vinohrady
04.03 09:45 Starší žákyně 8 : 1 FBC Rafanky Kutná Hora Vinohrady
03.03 18:30 Ženy A 3 : 11 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Vinohrady
03.03 18:20 Muži D 8 : 9 CRPA Cavallino Rampante SH Stochov
03.03 14:50 Muži D 7 : 5 Prague Tigers C SH Stochov
03.03 14:30 Dorostenci 3 : 5 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 Vinohrady
03.03 14:00 Muži A 3 : 7 FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
03.03 10:30 Juniorky 1 : 15 FBC Štíři Č. Budějovice SH Čakovice
03.03 10:00 Dorostenci 1 : 4 SK Florbal Benešov Vinohrady
03.03 09:00 Juniorky 0 : 7 BLACK ANGELS SH Čakovice
02.03 20:00 Muži B 5 : 8 Kanonýři Kladno B Vinohrady
27.02 18:30 Dorostenky 13 : 3 FBC Texas DDM P6 Vinohrady
25.02 15:00 Starší žáci 0 : 5 Start98 Praha-Kunratice Black Vinohrady
25.02 14:00 Junioři 4 : 5 Viking group TJ Kobylisy SH ZŠ Kunratice
25.02 13:10 Starší žáci 7 : 4 zucastnice.cz Tatran Střešovice Vinohrady
25.02 12:30 Muži C 4 : 3 FbK WILDCATS Praha SH VŠE
25.02 11:00 Junioři 7 : 1 Prague Tigers SH ZŠ Kunratice
25.02 09:50 Starší žáci 3 : 3 Prague Tigers Vinohrady
25.02 08:00 Muži C 7 : 5 Kings Praha SH VŠE
24.02 20:30 Ženy A 3 : 7 KM automatik FBK Jičín Sportovní areál Jičín
24.02 18:00 Muži A 2 : 5 TJ Slovan Havířov Vinohrady
24.02 15:40 Starší žáci B 7 : 5 SK Florbal Benešov B Vinohrady
24.02 13:10 Starší žáci B 2 : 4 Start98 Praha-Kunratice Yellow Vinohrady
24.02 09:50 Starší žáci B 4 : 5 Wizards DDM Praha 10 black Vinohrady
18.02 18:00 Muži B 4 : 3 Prague Tigers SH Čakovice
18.02 15:30 Ženy B 5 : 2 Start98 Praha-Kunratice SH BIOS Kladno
18.02 12:30 Ženy B 3 : 4 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze SH BIOS Kladno
17.02 20:00 Ženy A 2 : 11 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA ČPP Aréna Ostrava
17.02 19:00 Muži A 4 : 2 Spartak Pelhřimov SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
17.02 19:00 Muži B 3 : 7 FBC Pitbulls Kolín Slavíčkova hala Chlumec n. C.
17.02 12:00 Dorostenci 0 : 10 ACEMA Sparta Praha UNYP SH Čakovice
17.02 09:00 Dorostenci 3 : 16 BLACK ANGELS SH Čakovice
11.02 17:00 Muži A 5 : 6 Start98 Praha-Kunratice Vinohrady
11.02 15:30 Junioři 10 : 2 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
11.02 12:30 Junioři 1 : 5 Start98 Praha-Kunratice SH Děkanka
11.02 11:30 Muži D 5 : 4 TBC Horoměřice Sport Eden Beroun
11.02 08:00 Muži D 3 : 6 Wizards DDM Praha 10 C Sport Eden Beroun
10.02 19:30 Ženy A 3 : 8 Panthers Praha Vinohrady
10.02 14:30 Muži C 3 : 5 T.B.C Králův Dvůr Vinohrady
10.02 10:30 Muži C 3 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B Vinohrady
04.02 15:00 Ženy B 7 : 5 FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
04.02 13:40 Ženy C 1 : 3 FBC Kutná Hora Vinohrady
04.02 10:30 Ženy B 5 : 2 FbK WILDCATS Praha Slavia VŠ Plzeň
04.02 09:00 Ženy C 1 : 5 Viking TJ Kobylisy Vinohrady
03.02 19:00 Muži A 6 : 5 Kanonýři Kladno SH BIOS Kladno
03.02 17:00 Muži B 4 : 5 FbŠ Bohemians B Vinohrady
03.02 14:00 Dorostenky 1 : 6 TIGERS FK Jižní Město B Vinohrady
03.02 12:00 Dorostenky 9 : 3 FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky Vinohrady
28.01 17:00 Ženy A 5 : 7 FbŠ Bohemians SH Děkanka
28.01 16:50 Starší žáci 5 : 2 ACEMA Sparta Praha Barr SH Kralupy nad Vltavou
28.01 14:20 Starší žáci 5 : 2 FBC Kutná Hora SH Kralupy nad Vltavou
28.01 14:15 Starší žákyně 5 : 3 FBŠ SLAVIA Plzeň SH Děkanka
28.01 12:40 Starší žáci 2 : 3 ACEMA Sparta Praha 2005 SH Kralupy nad Vltavou
28.01 10:30 Starší žákyně 0 : 4 Panthers Praha SH Děkanka
28.01 09:00 Starší žákyně 4 : 1 FBC Rafanky Kutná Hora SH Děkanka
27.01 18:00 Muži A 7 : 6 Florbal Chomutov Vinohrady
27.01 13:30 Muži C 4 : 3 Floorball Club FALCON SH Děkanka
27.01 13:10 Starší žáci B 2 : 2 OpenCamps Tatran Střešovice Vinohrady
27.01 09:50 Starší žáci B 0 : 1 Florbal Jesenice Vinohrady
27.01 09:00 Muži C 4 : 5 FKÚ Ovocné Báze SH Děkanka
21.01 19:30 Dorostenky 2 : 3 FbC Plzeň Vinohrady
21.01 17:00 Muži B 5 : 8 Florbalová akademie MB "A" Nová MSH Mladá Boleslav
21.01 17:00 Muži A 6 : 5 FbK TJ Svitavy SH Na Střelnici Svitavy
20.01 20:00 Muži A 6 : 5 SK BIVOJ LITVÍNOV SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
20.01 19:00 Ženy A 4 : 10 Ivanti TIGERS FK Jižní Město Vinohrady
20.01 18:00 Muži B 6 : 1 BLACK ANGELS B BENFICA SH Čakovice
20.01 16:30 Ženy B 12 : 1 ACEMA Sparta Praha Vinohrady
20.01 12:40 Ženy C 5 : 1 Tatran Střešovice B TJ Ruzyně
20.01 10:30 Ženy B 5 : 3 FbŠ Bohemians B Vinohrady
20.01 10:20 Ženy C 2 : 2 FBC Žraloci Příbram TJ Ruzyně
14.01 17:00 Ženy A 2 : 7 K1 Florbal Židenice MSH Vodova Brno
14.01 16:00 Muži C 8 : 15 SSK Future Barrandov SH Čakovice
14.01 11:30 Muži C 8 : 5 Prague Tigers B SH Čakovice
13.01 18:30 Muži D 2 : 3 FbK Buldoci GOP Radotín Sport Eden Beroun
13.01 15:00 Muži D 2 : 3 IBK Svatý hole Kladno B Sport Eden Beroun
13.01 14:00 Juniorky 2 : 9 SK Florbal Benešov Vinohrady
13.01 13:00 Starší žákyně 2 : 3 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Radlice
13.01 11:15 Starší žákyně 2 : 7 TJ Sokol Nové Strašecí TJ Radlice
13.01 11:00 Juniorky 5 : 6 TJ Plamen Chodov Vinohrady
13.01 09:45 Starší žákyně 4 : 0 FbŠ Bohemians zelené TJ Radlice
07.01 16:00 Muži A 3 : 4 Florbal PEGRES Havířov Vinohrady
07.01 12:30 Muži B 8 : 4 FBC Texas Vinohrady
06.01 17:30 Ženy A 5 : 11 1. SC TEMPISH Vítkovice Vinohrady
06.01 15:30 Ženy B 2 : 6 TJ Sokol Nové Strašecí Přetlaková SH Kladno
06.01 14:00 Muži B 6 : 7 SK Florbal Benešov Vinohrady
06.01 12:30 Ženy B 4 : 3 Panthers Praha B Přetlaková SH Kladno
17.12 19:30 Muži B 4 : 5 FbK Olymp Praha SH ZŠ Kunratice
17.12 15:15 Ženy A 5 : 7 Únětická 12° Tatran Střešovice STODOLA Aréna Střešovice
17.12 11:30 Muži D 5 : 5 TBC Horoměřice Sport Eden Beroun
17.12 09:10 Muži D 3 : 4 FBC Hamsters Vysočany Sport Eden Beroun
16.12 16:00 Dorostenci 2 : 12 OpenCamps Tatran Střešovice SH ZŠ Kunratice
16.12 14:15 Muži B 3 : 2 FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
16.12 13:00 Dorostenci 1 : 3 Kanonýři Kladno SH ZŠ Kunratice
16.12 13:00 Dorostenky 4 : 1 FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky X3M Arena Barrandov
15.12 19:00 Ženy A 3 : 8 Crazy girls FBC Liberec Vinohrady
10.12 17:30 Junioři 3 : 3 FC Bučis Team Vinohrady
10.12 15:40 Starší žáci 2 : 3 FC Bučis Team SH Králův Dvůr
10.12 13:10 Starší žáci 2 : 2 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení SH Králův Dvůr
10.12 11:30 Junioři 10 : 7 XPS Network Tatran Střešovice B Vinohrady
10.12 09:50 Starší žáci 0 : 6 DDM Horní Počernice ORKA SH Králův Dvůr
09.12 15:40 Starší žáci B 2 : 4 Panthers Praha B TJ Radlice
09.12 15:00 Muži C 5 : 4 FbK WILDCATS Praha SH Zličín
09.12 14:15 Starší žákyně 5 : 2 FBC Rafanky Kutná Hora SH BIOS Nové Strašecí
09.12 12:00 Muži C 6 : 9 Hlásná - DDM Praha 10 B SH Zličín
09.12 12:00 Starší žákyně 3 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Nové Strašecí
09.12 11:20 Ženy C 0 : 0 FC Bučis Team SH Zruč nad Sázavou
09.12 10:40 Starší žáci B 0 : 6 SK Florbal Benešov B TJ Radlice
09.12 09:00 Ženy C 0 : 1 FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
09.12 09:00 Starší žáci B 2 : 4 FBC Kralupy n/V TJ Radlice
09.12 09:00 Starší žákyně 5 : 1 FbŠ Bohemians zelené SH BIOS Nové Strašecí
07.12 20:30 Muži A 4 : 5 BLACK ANGELS Vinohrady
03.12 16:30 Muži B 7 : 4 Start98 Praha-Kunratice B SH ZŠ Kunratice
03.12 15:00 Dorostenky 1 : 1 TJ Lokomotiva Rakovník X3M Arena Barrandov
03.12 15:00 Muži A 4 : 11 Z.F.K. AQM Petrovice SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
03.12 14:30 Dorostenci 2 : 7 Technology Florbal MB Black Nová MSH Mladá Boleslav
03.12 11:30 Dorostenci 6 : 8 Viking group TJ Kobylisy Nová MSH Mladá Boleslav
02.12 17:00 Muži A 5 : 6 1. MVIL Ostrava WOOW ČPP Aréna Ostrava
02.12 16:30 Muži B 5 : 6 Kanonýři Kladno B SH BIOS Kladno
26.11 15:00 Junioři 10 : 1 T.B.C. Králův Dvůr TJ Radlice
26.11 15:00 Starší žákyně 4 : 1 FBC Rafanky Kutná Hora X3M Arena Barrandov
26.11 14:50 Starší žáci B 2 : 3 FbK Olymp Praha Poseidon Přetlaková SH Kladno
26.11 13:10 Starší žáci B 6 : 3 FBC JELENI UNHOŠŤ Přetlaková SH Kladno
26.11 11:30 Starší žáci B 3 : 3 SK Alien Nation Černošice Přetlaková SH Kladno
26.11 10:30 Junioři 2 : 3 Panthers Praha TJ Radlice
26.11 10:30 Starší žákyně 2 : 2 Florbalová akademie MB X3M Arena Barrandov
26.11 09:00 Starší žákyně 4 : 5 FbŠ Bohemians zelené X3M Arena Barrandov
25.11 19:30 Muži A 4 : 6 FBŠ Hummel Hattrick Brno Vinohrady
25.11 14:50 Starší žáci 3 : 6 FC Bučis Team MSH Říčany
25.11 13:10 Starší žáci 4 : 0 ACEMA Sparta Praha Barr MSH Říčany
25.11 12:00 Muži C 2 : 4 FC Bučis Team Sport Eden Beroun
25.11 11:30 Juniorky 2 : 9 FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
25.11 11:30 Starší žáci 1 : 3 FbK Olymp Praha Zeus MSH Říčany
25.11 10:20 Muži D 2 : 5 SK Kladno Raisins SH Čakovice
25.11 09:00 Muži C 7 : 5 Floorball Club FALCON Sport Eden Beroun
25.11 08:00 Muži D 4 : 5 Prague Tigers C SH Čakovice
19.11 16:00 Dorostenci 2 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Aréna Sparta
19.11 15:30 Ženy A 3 : 10 FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
19.11 13:50 Ženy C 7 : 2 FBC Texas B SH Gymnázium Mělník
19.11 11:30 Dorostenci 2 : 3 Start98 Praha-Kunratice Aréna Sparta
19.11 11:00 Dorostenky 6 : 3 FbC Plzeň SH Jižní Město
19.11 10:20 Ženy C 7 : 1 FBC Penguins Praha SH Gymnázium Mělník
19.11 08:00 Dorostenky 6 : 0 ACEMA Sparta Praha SH Jižní Město
18.11 15:00 Muži B 2 : 4 Prague Tigers Vinohrady
18.11 15:00 Ženy B 7 : 1 Kanonýři Kladno Sport Eden Beroun
18.11 10:30 Ženy B 9 : 1 FbK WILDCATS Praha Sport Eden Beroun
17.11 17:30 Muži A 8 : 7 Spartak Pelhřimov Vinohrady
17.11 14:00 Ženy A 5 : 4 K1 Florbal Židenice Vinohrady
17.11 10:00 Muži B 6 : 2 FBC Pitbulls Kolín Vinohrady
12.11 17:00 Ženy A 0 : 17 Ivanti TIGERS FK Jižní Město SH Jižní Město
12.11 15:00 Starší žáci B 1 : 3 Wizards DDM Praha 10 black SH Na Fialce Říčany
12.11 14:00 Starší žákyně 1 : 3 ACEMA Sparta Praha TJ Radlice
12.11 13:30 Juniorky 2 : 7 FBC Štíři Č. Budějovice X3M Arena Barrandov
12.11 13:10 Starší žáci B 5 : 0 Sport Eden Beroun SH Na Fialce Říčany
12.11 12:45 Starší žákyně 3 : 6 Panthers Praha TJ Radlice
12.11 11:00 Junioři 4 : 2 FbŠ Bohemians B SH VŠE
12.11 09:50 Starší žáci B 5 : 0 SK Alien Nation Černošice SH Na Fialce Říčany
12.11 09:45 Starší žákyně 5 : 4 FbŠ Bohemians zelené TJ Radlice
12.11 09:00 Juniorky 2 : 8 Sklo Bohemia Světlá n/S X3M Arena Barrandov
12.11 08:00 Junioři 4 : 5 ACEMA Sparta Praha B SH VŠE
11.11 14:00 Starší žáci 4 : 0 FbK Olymp Praha Zeus SH ZŠ Nehvizdy
11.11 13:10 Starší žáci 4 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH ZŠ Nehvizdy
11.11 11:30 Starší žáci 3 : 4 Kanonýři Kladno B SH ZŠ Nehvizdy
10.11 19:00 Muži A 7 : 6 Start98 Praha-Kunratice SH ZŠ Kunratice
07.11 18:15 Juniorky 2 : 10 SK Florbal Benešov Vinohrady
05.11 18:30 Muži D 3 : 3 GLADIATOR TEAM BEROUN SH BIOS Kladno
05.11 17:30 Muži A 4 : 7 Kanonýři Kladno Vinohrady
05.11 16:10 Muži D 3 : 6 CRPA Cavallino Rampante SH BIOS Kladno
05.11 15:30 Muži B 12 : 4 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
05.11 15:00 Muži C 2 : 3 Prague Tigers B SH Zličín
05.11 14:50 Ženy C 4 : 2 Florbalová akademie MB-C-KPY Vinohrady
05.11 10:30 Muži C 2 : 7 IBK Kubánský Klan SH Zličín
05.11 10:10 Ženy C 8 : 0 Floor Maniacs Mělník Vinohrady
04.11 12:30 Ženy B 2 : 2 FbŠ Bohemians B SH Čakovice
04.11 08:00 Ženy B 5 : 3 Prague Tigers SH Čakovice
29.10 18:00 Ženy A 6 : 5 Únětická 12° Tatran Střešovice Vinohrady
29.10 15:00 Junioři 1 : 8 XPS Network Tatran Střešovice B X3M Arena Barrandov
29.10 13:00 Starší žáci 3 : 6 Prague Tigers Vinohrady
29.10 12:00 Junioři 0 : 4 Viking group TJ Kobylisy X3M Arena Barrandov
29.10 12:00 Juniorky 1 : 5 BLACK ANGELS Přetlaková SH Kladno
29.10 11:30 Starší žáci 2 : 8 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 Vinohrady
29.10 09:50 Starší žáci 2 : 2 Floorball Club FALCON black Vinohrady
29.10 08:00 Juniorky 7 : 3 Kanonýři Kladno Přetlaková SH Kladno
28.10 17:00 Muži A 6 : 5 Florbal Chomutov Městská SH Chomutov
28.10 14:00 Starší žákyně 0 : 2 FBC Rafanky Kutná Hora SH BIOS Kutná Hora
28.10 13:40 Starší žáci B 2 : 8 Start98 Praha-Kunratice Yellow SH Eagles Praha
28.10 12:45 Starší žákyně 1 : 2 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Kutná Hora
28.10 12:20 Starší žáci B 3 : 2 FBC Slavia Praha SH Eagles Praha
28.10 11:15 Starší žákyně 3 : 4 FbŠ Bohemians zelené SH BIOS Kutná Hora
28.10 10:40 Starší žáci B 3 : 3 FbK Olymp Praha Poseidon SH Eagles Praha
27.10 20:00 Muži B 8 : 5 BLACK ANGELS B BENFICA Vinohrady
22.10 18:00 Muži B 10 : 3 Florbalová akademie MB "A" Vinohrady
22.10 15:30 Muži C 4 : 5 Kings Praha SH Děkanka
22.10 15:30 Ženy B 6 : 5 TIGERS FK Jižní Město B Vinohrady
22.10 12:30 Muži C 4 : 7 SSK Future Barrandov SH Děkanka
22.10 11:00 Dorostenky 7 : 4 TIGERS FK Jižní Město B SH BIOS Kolín
22.10 10:00 Dorostenky 2 : 3 TJ Lokomotiva Rakovník SH BIOS Kolín
22.10 09:30 Ženy B 4 : 0 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze Vinohrady
21.10 19:00 Muži A 10 : 3 SK BIVOJ LITVÍNOV Vinohrady
21.10 15:00 Ženy A 0 : 22 1. SC TEMPISH Vítkovice SC Dubina Ostrava
21.10 14:50 Ženy C 2 : 1 FBC Slavia Praha SH Zličín
21.10 14:30 Dorostenci 2 : 17 Start98 Praha-Kunratice Vinohrady
21.10 12:30 Ženy C 1 : 5 Viking TJ Kobylisy SH Zličín
21.10 10:00 Dorostenci 4 : 5 Viking group TJ Kobylisy Vinohrady
15.10 17:30 Ženy A 3 : 4 FBS Olomouc Vinohrady
15.10 15:00 Starší žáci B 1 : 4 Wizards DDM Praha 10 black X3M Arena Barrandov
15.10 14:00 Muži A 6 : 1 Z.F.K. AQM Petrovice Vinohrady
15.10 13:10 Starší žáci B 9 : 2 FBC Draci Říčany červení X3M Arena Barrandov
15.10 11:30 Starší žáci B 1 : 12 Panthers Praha B X3M Arena Barrandov
14.10 17:20 Muži D 4 : 4 FbK Buldoci GOP Radotín Sport Eden Beroun
14.10 15:00 Junioři 7 : 6 Start98 Praha-Kunratice SH Králův Dvůr
14.10 13:50 Muži D 0 : 6 IBK Svatý hole Kladno B Sport Eden Beroun
14.10 13:00 Juniorky 8 : 1 Kanonýři Kladno SH Chodov
14.10 13:00 Starší žáci 6 : 3 zucastnise.cz Tatran Střešovice Unihoc Aréna Praha
14.10 13:00 Starší žákyně 3 : 2 ACEMA Sparta Praha SH Porg
14.10 11:30 Starší žáci 3 : 1 T.B.C. Králův Dvůr Unihoc Aréna Praha
14.10 10:40 Starší žákyně 4 : 2 Florbalová akademie MB SH Porg
14.10 10:30 Junioři 9 : 3 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
14.10 09:50 Starší žáci 1 : 7 FBC Draci Říčany bílí Unihoc Aréna Praha
14.10 09:00 Starší žákyně 1 : 1 FBC Rafanky Kutná Hora SH Porg
08.10 18:00 Muži B 10 : 2 FBC Texas SH ZŠ Černošice-Mokropsy
08.10 15:00 Muži A 2 : 5 TJ Slovan Havířov MSH Havířov
08.10 14:00 Dorostenci 3 : 21 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 SH Děkanka
08.10 11:00 Dorostenci 1 : 9 OpenCamps Tatran Střešovice SH Děkanka
07.10 20:00 Muži B 3 : 5 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov
07.10 18:00 Muži A 4 : 3 Florbal PEGRES Havířov MSH Havířov
07.10 15:00 Ženy A 4 : 6 Crazy girls FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
07.10 12:00 Ženy B 9 : 0 T.B.C. Králův Dvůr Slavia VŠ Plzeň
07.10 11:20 Ženy C 0 : 5 Cirkus Praha TJ Radlice
07.10 10:00 Dorostenky 9 : 1 FBC Kralupy n/V SH BIOS Nové Strašecí
07.10 09:00 Ženy B 2 : 1 FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
07.10 09:00 Ženy C 1 : 4 1. HFK Děkanka SK Praha 4 TJ Radlice
01.10 15:00 Ženy A 1 : 12 FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Jižní Město
01.10 14:00 Junioři 6 : 2 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
01.10 14:00 Juniorky 4 : 5 TJ Plamen Chodov Vinohrady
01.10 14:00 Starší žáci 1 : 4 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue Jedenáctka VS
01.10 10:40 Starší žáci 6 : 3 SK Florbal Benešov Jedenáctka VS
01.10 09:30 Junioři 6 : 3 DDM Horní Počernice ORKA SH ZŠ Kunratice
01.10 09:30 Juniorky 4 : 5 Panthers Praha Vinohrady
01.10 09:00 Starší žáci 4 : 4 Prague Tigers Jedenáctka VS
30.09 17:30 Muži A 8 : 1 FbK Svitavy Vinohrady
30.09 15:40 Starší žáci B 7 : 8 OpenCamps Tatran Střešovice Nová MSH Mladá Boleslav
30.09 14:15 Starší žákyně 2 : 6 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady
30.09 12:00 Muži C 2 : 9 Panthers Praha B X3M Arena Barrandov
30.09 11:15 Starší žákyně 1 : 4 Panthers Praha Vinohrady
30.09 10:40 Starší žáci B 2 : 8 Technology Florbal MB White Nová MSH Mladá Boleslav
30.09 09:45 Starší žákyně 4 : 2 FbŠ Bohemians zelené Vinohrady
30.09 09:00 Muži C 15 : 7 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B X3M Arena Barrandov
30.09 09:00 Starší žáci B 2 : 11 SK Florbal Benešov B Nová MSH Mladá Boleslav
28.09 18:00 Muži A 5 : 4 BLACK ANGELS SH Čakovice
28.09 16:00 Ženy A 3 : 2 KM automatik FBK Jičín Vinohrady
24.09 18:20 Muži D 1 : 6 Wizards DDM Praha 10 C SH Radotín
24.09 16:00 Ženy A 0 : 14 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Vinohrady
24.09 16:00 Muži D 6 : 4 Sport Eden Beroun SH Radotín
24.09 13:00 Dorostenky 4 : 2 TJ Sokol Nové Strašecí SH Kralupy nad Vltavou
24.09 12:30 Muži B 14 : 2 FbK Olymp Praha Vinohrady
24.09 11:00 Dorostenky 4 : 4 FBC Texas DDM P6 SH Kralupy nad Vltavou
23.09 18:00 Muži A 8 : 2 1. MVIL Ostrava WOOW Vinohrady
23.09 16:00 Dorostenci 2 : 7 Kanonýři Kladno SH TJ Kobylisy
23.09 14:00 Muži B 5 : 3 FBC Kutná Hora Vinohrady
23.09 12:30 Ženy C 5 : 4 Tatran Střešovice B Unihoc Aréna Praha
23.09 12:00 Ženy B 8 : 6 Start98 Praha-Kunratice SH ZŠ Kunratice
23.09 11:30 Dorostenci 4 : 2 SK Florbal Benešov SH TJ Kobylisy
23.09 09:00 Ženy B 2 : 5 Panthers Praha B SH ZŠ Kunratice
23.09 09:00 Ženy C 21 : 0 FBC Penguins Praha Unihoc Aréna Praha
17.09 18:00 Ženy A 2 : 6 Panthers Praha STODOLA Aréna Střešovice
17.09 17:00 Muži A 3 : 4 FBŠ Hummel Hattrick Brno SH Maloměřice
17.09 16:30 Muži C 7 : 6 FKÚ Ovocné Báze Vinohrady
17.09 13:00 Starší žáci 2 : 9 TJ Sokol Dobříš ZŠ Jiráskova Benešov
17.09 12:20 Starší žáci 0 : 11 OpenCamps Tatran Střešovice ZŠ Jiráskova Benešov
17.09 10:30 Muži C 4 : 3 T.B.C. Králův Dvůr B Vinohrady
17.09 09:00 Starší žáci 3 : 1 SK Alien Nation Černošice ZŠ Jiráskova Benešov
16.09 17:30 Junioři 4 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B Vinohrady
16.09 13:00 Starší žáci 4 : 7 zucastnise.cz Tatran Střešovice SH Králův Dvůr
16.09 11:30 Junioři 6 : 2 Prague Tigers Vinohrady
16.09 10:40 Starší žáci 3 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue SH Králův Dvůr
16.09 09:00 Starší žáci 8 : 3 Wizards DDM Praha 10 orange SH Králův Dvůr
15.09 19:00 Ženy A 1 : 8 FbŠ Bohemians Vinohrady
10.09 17:00 Muži A 5 : 4 FB Hurrican Karlovy Vary Vinohrady
06.05 16:30 Dorostenci 5 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Děkanka
06.05 12:00 Dorostenci 9 : 1 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
01.05 13:50 Ženy C 9 : 1 Viking group TJ Sokol Kobylisy TJ Radlice
01.05 09:10 Ženy C 8 : 2 FBC Pitbullky Kolín TJ Radlice
30.04 14:20 Starší žákyně 14 : 4 Panthers Praha Rudná Nová MSH Mladá Boleslav
30.04 13:40 Starší žáci B 3 : 8 Panthers Praha B TJ Radlice
30.04 13:00 Ženy B 3 : 4 FBC Start98 STODOLA Aréna Střešovice
30.04 12:40 Muži D 2 : 11 FbK Wildcats Praha B Vinohrady
30.04 12:20 Starší žáci B 5 : 3 FBC Pitbulláci Kolín TJ Radlice
30.04 11:00 Starší žákyně 6 : 8 Panthers Praha Nová MSH Mladá Boleslav
30.04 09:40 Starší žáci B 5 : 2 BLACK ANGELS WHITE TJ Radlice
30.04 09:40 Starší žákyně 1 : 12 Florbalová akademie MB DB Nová MSH Mladá Boleslav
30.04 09:10 Muži D 13 : 2 IBK Kubánský Klan C Vinohrady
29.04 13:40 Starší žáci 4 : 1 Te7 Tatran Střešovice ZŠ Jiráskova Benešov
29.04 12:20 Starší žáci 0 : 5 Sokol Rudná ZŠ Jiráskova Benešov
29.04 11:00 Starší žáci 0 : 2 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov
22.04 11:00 Dorostenci 7 : 3 FBC Start98 Kunratice SH Čakovice
22.04 08:00 Dorostenci 5 : 4 Athletics Praha SH Čakovice
21.04 19:00 Ženy B 7 : 7 FbŠ Bohemians B Vinohrady
09.04 12:30 Muži C 8 : 3 EMCO Cholerics SH VŠE
09.04 12:00 Ženy B 9 : 1 Divoký kočky & Olymp Slavia VŠ Plzeň
09.04 09:00 Ženy B 1 : 2 FBŠ SLAVIA Plzeň B Slavia VŠ Plzeň
09.04 08:00 Muži C 14 : 2 Florbalová akademie MB "B" SH VŠE
08.04 16:30 Dorostenci 4 : 9 DDM Horní Počernice ORKA Vinohrady
08.04 12:20 Starší žákyně 9 : 2 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
08.04 10:30 Dorostenci 8 : 4 FC Bučis Team Vinohrady
08.04 10:20 Starší žákyně 2 : 7 Panthers Praha X3M Arena Barrandov
08.04 09:00 Starší žákyně 18 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue X3M Arena Barrandov
03.04 18:45 Dorostenci 10 : 4 ACEMA Sparta Praha B X3M Arena Barrandov
02.04 14:00 Starší žáci B 8 : 6 FBC Kutná Hora Sport Eden Beroun
02.04 10:20 Starší žáci B 1 : 0 Flobo Praha Sport Eden Beroun
02.04 09:00 Starší žáci B 1 : 3 TJ Sokol Dobříš Sport Eden Beroun
01.04 13:20 Dorostenky 4 : 4 Wizards DDM Praha 10 SH Kralupy nad Vltavou
01.04 13:20 Starší žáci 2 : 3 Panthers Praha SH Gymnázium Mělník
01.04 12:05 Dorostenky 3 : 4 FBC Kralupy n/V SH Kralupy nad Vltavou
01.04 10:20 Starší žáci 1 : 1 BLACK ANGELS BLACK SH Gymnázium Mělník
01.04 09:55 Dorostenky 4 : 9 Panthers Praha SH Kralupy nad Vltavou
01.04 09:00 Starší žáci 5 : 0 Viking group TJ Sokol Kobylisy SH Gymnázium Mělník
28.03 19:20 Dorostenci 11 : 8 Kanonýři Kladno B SH BIOS Kladno
26.03 19:30 Junioři 5 : 7 DDM Horní Počernice ORKA Vinohrady
26.03 17:20 Starší žákyně 4 : 5 BLACK ANGELS SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
26.03 17:00 Muži A 2 : 3 FbŠ Hummel Hattrick Brno VUT CESA Brno 1
26.03 16:00 Starší žákyně 6 : 14 Tatran Střešovice SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
26.03 14:00 Juniorky 2 : 3 ELITE PRAHA SH VŠE
26.03 13:20 Starší žákyně 10 : 7 Panthers Praha Rudná SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
26.03 11:00 Juniorky 2 : 6 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH VŠE
25.03 19:00 Junioři 2 : 7 DDM Horní Počernice ORKA SH Čakovice
25.03 18:00 Muži A 3 : 5 FbŠ Hummel Hattrick Brno VUT CESA Brno 1
25.03 15:30 Dorostenci 5 : 3 Wizards DDM Praha 10 SH VŠE
25.03 11:00 Muži C 6 : 2 Red Dragons Hořovice TJ Radlice
25.03 09:30 Dorostenci 6 : 4 Florbalová akademie MB SH VŠE
25.03 08:00 Muži C 7 : 5 FC Bučis Team TJ Radlice
22.03 19:00 Ženy A 5 : 2 ELITE PRAHA Vinohrady
19.03 20:00 Ženy A 3 : 2 ELITE PRAHA Vinohrady
19.03 17:00 Muži A 5 : 3 FbŠ Hummel Hattrick Brno Vinohrady
19.03 14:15 Dorostenky 6 : 7 Panthers Praha Vinohrady
19.03 13:40 Ženy C 9 : 1 FBC Penguins Praha Unihoc Aréna Praha
19.03 13:00 Starší žáci B 3 : 4 Floorball Club Falcon B SH BIOS Nové Strašecí
19.03 12:05 Dorostenky 6 : 1 FBC Kutná Hora Vinohrady
19.03 11:00 Starší žáci B 7 : 2 Florbal Neratovice SH BIOS Nové Strašecí
19.03 10:20 Muži D 6 : 4 FBC Slavia Praha B Sport Eden Beroun
19.03 10:10 Ženy C 3 : 11 Herbadent FK Jižní Město B Unihoc Aréna Praha
19.03 09:40 Starší žáci B 4 : 3 FBC UNHOŠŤ SH BIOS Nové Strašecí
19.03 09:00 Dorostenky 3 : 3 ACEMA Sparta Praha Vinohrady
19.03 08:00 Muži D 12 : 5 Gladiátor Team Beroun Sport Eden Beroun
18.03 19:00 Muži A 2 : 3 FbŠ Hummel Hattrick Brno Vinohrady
18.03 16:30 Ženy B 3 : 2 FbK Wildcats Praha Sport Eden Beroun
18.03 15:00 Ženy A 8 : 1 ELITE PRAHA Vinohrady
18.03 13:30 Ženy B 7 : 3 ACEMA Sparta Praha Sport Eden Beroun
18.03 13:00 Starší žáci 4 : 3 Viking group TJ Sokol Kobylisy SH BIOS Nové Strašecí
18.03 10:20 Starší žáci 3 : 0 FBC Start98 Kunratice SH BIOS Nové Strašecí
18.03 09:00 Starší žáci 2 : 2 T.B.C. Králův Dvůr SH BIOS Nové Strašecí
12.03 18:00 Muži B 3 : 4 FBC Pitbulls Kolín Slavíčkova hala Chlumec n. C.
12.03 18:00 Ženy A 4 : 5 ELITE PRAHA Vinohrady
12.03 14:20 Starší žákyně 14 : 13 FBC Texas DDM P6 BB ARENA Letňany (malá hala)
12.03 14:00 Juniorky 7 : 5 Kanonýři Kladno Vinohrady
12.03 13:00 Starší žákyně 3 : 12 BLACK ANGELS BB ARENA Letňany (malá hala)
12.03 12:00 Muži C 10 : 7 Torza Sorry SH SAMK Kladno
12.03 11:40 Starší žákyně 5 : 0 ELITE PRAHA BB ARENA Letňany (malá hala)
12.03 10:20 Starší žákyně 8 : 4 FBC Rafanky Kutná Hora BB ARENA Letňany (malá hala)
12.03 09:30 Juniorky 8 : 1 BK REAL ROUDNICE n/L Vinohrady
12.03 09:00 Muži C 14 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH SAMK Kladno
11.03 17:00 Ženy A 4 : 3 ELITE PRAHA SH Děkanka
11.03 14:45 Muži B 7 : 6 Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Děkanka
05.03 15:00 Starší žáci B 7 : 2 Wizards DDM Praha 10 black SH ZŠ Černošice - Mokropsy
05.03 14:30 Junioři 2 : 1 ACEMA Sparta Praha B SH VŠE
05.03 12:20 Starší žáci B 2 : 6 FBC Kutná Hora SH ZŠ Černošice - Mokropsy
05.03 11:30 Ženy C 4 : 1 Florbalová akademie MB-C-KPY TJ Radlice
05.03 10:15 Dorostenky 4 : 1 FBC Pitbullačky Kolín X3M Arena Barrandov
05.03 10:00 Junioři 2 : 3 FbŠ Bohemians B SH VŠE
05.03 09:40 Starší žáci B 0 : 1 ACEMA Sparta Praha C SH ZŠ Černošice - Mokropsy
05.03 09:00 Dorostenky 8 : 2 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
05.03 08:00 Ženy C 3 : 2 FBC Žraloci Příbram TJ Radlice
04.03 19:30 Muži A 6 : 3 SK Bivoj Litvínov SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
04.03 13:30 Ženy B 9 : 4 FbC Plzeň TJ Ruzyně
04.03 13:00 Starší žáci 6 : 1 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
04.03 11:40 Starší žáci 1 : 0 FbŠ Bohemians Praha 4 SH Králův Dvůr
04.03 10:30 Ženy B 19 : 0 Tatran Střešovice B TJ Ruzyně
04.03 10:20 Starší žáci 5 : 0 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white SH Králův Dvůr
26.02 19:00 Ženy A 4 : 15 FbŠ E.P. Bohemians Vinohrady
26.02 18:00 Muži B 7 : 6 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov
26.02 12:30 Juniorky 1 : 13 FBŠ SLAVIA Plzeň SH Králův Dvůr
26.02 12:30 Muži C 6 : 9 Desperados Vinohrady
26.02 11:00 Dorostenci 10 : 4 BLACK ANGELS B TJ Radlice
26.02 09:30 Juniorky 2 : 6 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Králův Dvůr
26.02 08:00 Dorostenci 6 : 3 Floorball Club Falcon TJ Radlice
26.02 08:00 Muži C 4 : 4 FT Sokol Břevnov Vinohrady
25.02 17:30 Muži A 4 : 3 1. FBK Rožnov p/R SH SŠIEŘ Rožnov p/R
25.02 17:00 Muži B 7 : 6 SSK KSB Future Barrandov X3M Arena Barrandov
25.02 11:30 Muži D 7 : 7 IBK Svatý hole Kladno B TJ Radlice
25.02 09:10 Muži D 6 : 4 Panthers Praha D TJ Radlice
19.02 14:15 Dorostenky 0 : 6 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
19.02 13:30 Junioři 2 : 4 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
19.02 12:20 Starší žáci B 7 : 6 FBC Žraloci Příbram Vinohrady
19.02 11:40 Starší žáci B 5 : 3 101. Sportovní klub Praha Vinohrady
19.02 11:10 Dorostenky 9 : 2 ACEMA Sparta Praha SH ZŠ Kunratice
19.02 10:30 Junioři 4 : 4 Panthers Praha SH Králův Dvůr
19.02 10:20 Starší žáci B 3 : 2 FBC Vlci Tatran Kostelec Vinohrady
19.02 09:55 Dorostenky 2 : 3 FBC Kralupy n/V SH ZŠ Kunratice
18.02 18:00 Ženy A 0 : 7 FBK Jičín Sportovní areál Jičín
18.02 18:00 Muži A 5 : 7 Florbal Ústí Vinohrady
18.02 15:00 Starší žáci 9 : 3 Wizards DDM Praha 10 orange SH VŠE
18.02 14:50 Ženy C 4 : 1 Děkanka SK Praha 4 Vinohrady
18.02 12:20 Starší žáci 1 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue SH VŠE
18.02 10:10 Ženy C 5 : 3 Cirkus Praha Vinohrady
18.02 09:40 Starší žáci 3 : 6 Te7 Tatran Střešovice SH VŠE
15.02 18:00 Dorostenci 5 : 3 Athletics Praha Vinohrady
12.02 18:00 Ženy A 3 : 9 Crazy girls FBC Liberec Vinohrady
12.02 18:00 Muži A 6 : 4 BLACK ANGELS SH Čakovice
12.02 14:20 Starší žákyně 6 : 7 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
12.02 14:00 Muži B 9 : 4 FBC Kutná Hora Vinohrady
12.02 12:20 Starší žákyně 7 : 7 Tatran Střešovice X3M Arena Barrandov
12.02 09:40 Starší žákyně 4 : 10 Florbalová akademie MB DB X3M Arena Barrandov
11.02 17:00 Muži B 11 : 3 Athletics Praha Vinohrady
11.02 14:00 Juniorky 2 : 9 TJ Turnov SH TJ Turnov
11.02 11:00 Juniorky 6 : 6 ELITE PRAHA SH TJ Turnov
11.02 11:00 Dorostenci 6 : 3 FbŠ Bohemians B Nová MSH Mladá Boleslav
11.02 10:50 Muži D 5 : 3 SK Alien Nation Černošice SH ZŠ Černošice - Mokropsy
11.02 08:30 Muži D 12 : 4 FBC Penguins Praha SH ZŠ Černošice - Mokropsy
08.02 19:30 Ženy A 2 : 13 FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Jižní Město
05.02 16:30 Muži C 5 : 3 IBK Kuřata Kladno Sport Eden Beroun
05.02 16:30 Ženy B 10 : 3 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze Vinohrady
05.02 10:30 Muži C 13 : 4 FBC Žraloci Příbram Sport Eden Beroun
05.02 10:30 Ženy B 6 : 1 Panthers Praha B Vinohrady
04.02 19:30 Muži A 6 : 5 FBC PULLO TRADE Česká Lípa Vinohrady
04.02 16:00 Muži B 7 : 5 FbŠ Bohemians B Vinohrady
04.02 11:20 Ženy C 10 : 1 FBC Slavia Praha Sport Eden Beroun
04.02 09:00 Ženy C 4 : 4 FBC Texas B Sport Eden Beroun
29.01 18:00 Muži A 8 : 4 1. MVIL Ostrava WOOW ČPP Aréna Ostrava
29.01 15:30 Junioři 4 : 5 FbŠ Bohemians B X3M Arena Barrandov
29.01 15:00 Starší žáci B 3 : 4 BLACK ANGELS WHITE SH ZŠ Černošice - Mokropsy
29.01 14:15 Dorostenky 3 : 5 FBC Kutná Hora Vinohrady
29.01 12:05 Dorostenky 2 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
29.01 10:20 Starší žáci B 3 : 4 FbK Olymp Praha Zeus SH ZŠ Černošice - Mokropsy
29.01 09:00 Dorostenky 3 : 3 FBC Kralupy n/V Vinohrady
29.01 09:00 Starší žáci B 1 : 4 Florbal Jesenice SH ZŠ Černošice - Mokropsy
28.01 14:00 Starší žáci 6 : 1 zucastnise.cz Tatran Střešovice Vinohrady
28.01 11:40 Starší žáci 2 : 2 FBC Kralupy n/V Vinohrady
28.01 10:20 Starší žáci 6 : 6 Kanonýři Kladno B Vinohrady
22.01 17:00 Ženy A 1 : 5 K1 Florbal Židenice MSH Vodova Brno
22.01 15:00 Starší žákyně 9 : 7 ELITE PRAHA Vinohrady
22.01 13:00 Starší žákyně 8 : 6 FBC Rafanky Kutná Hora Vinohrady
22.01 13:00 Juniorky 5 : 2 Panthers Praha Sportovní areál Jičín
22.01 11:00 Starší žákyně 24 : 6 FBC Texas DDM P6 Vinohrady
22.01 10:00 Juniorky 2 : 6 FBK Jičín Sportovní areál Jičín
22.01 09:00 Starší žákyně 13 : 5 Panthers Praha Rudná Vinohrady
21.01 20:00 Muži A 4 : 6 TJ Znojmo LAUFEN CZ Vinohrady
21.01 16:30 Dorostenci 7 : 2 FC Bučis Team Vinohrady
21.01 10:30 Dorostenci 7 : 1 Florbalová akademie MB Vinohrady
15.01 18:00 Muži A 4 : 3 Spartak Pelhřimov Vinohrady
15.01 14:30 Ženy A 2 : 5 Panthers Praha Vinohrady
15.01 13:40 Ženy C 8 : 1 Floor Maniacs Mělník SH Králův Dvůr
15.01 13:20 Dorostenky 5 : 8 FBC Pitbullačky Kolín Unihoc Aréna Praha
15.01 11:10 Dorostenky 5 : 0 ELITE PRAHA Unihoc Aréna Praha
15.01 11:00 Muži B 15 : 3 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
15.01 10:10 Ženy C 0 : 2 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
15.01 09:00 Dorostenky 2 : 6 Wizards DDM Praha 10 Unihoc Aréna Praha
14.01 12:30 Ženy B 6 : 3 FBŠ SLAVIA Plzeň B SH BIOS Kladno
14.01 11:30 Muži D 4 : 2 FBC Blue Horses Žehrovice B TJ Radlice
14.01 08:00 Muži D 6 : 2 FBC Ressler boys TJ Radlice
14.01 08:00 Ženy B 8 : 0 Athletics Praha SH BIOS Kladno
13.01 20:00 Muži B 14 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B Vinohrady
08.01 18:00 Ženy A 2 : 11 Herbadent FK Jižní Město Vinohrady
08.01 15:30 Muži C 19 : 4 Red Dragons Hořovice Vinohrady
08.01 09:30 Muži C 7 : 7 Kanonýři Kladno C Vinohrady
07.01 18:00 Muži A 1 : 2 FbŠ Hummel Hattrick Brno VUT CESA Brno 1
07.01 14:30 Junioři 8 : 8 T.B.C. Králův Dvůr Vinohrady
07.01 10:00 Junioři 2 : 11 DDM Horní Počernice ORKA Vinohrady
18.12 14:30 Junioři 4 : 3 FC Bučis Team SH VŠE
18.12 11:30 Junioři 7 : 3 Wizards DDM Praha 10 SH VŠE
18.12 11:30 Muži D 6 : 6 SK Alien Nation Černošice SH Radotín
18.12 09:10 Muži D 4 : 3 Gladiátor Team Beroun SH Radotín
17.12 20:00 Ženy A 6 : 11 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ČPP Aréna Ostrava
17.12 17:00 Muži A 5 : 1 FbK Svitavy Vinohrady
11.12 13:30 Starší žákyně 2 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue SH BIOS Kutná Hora
11.12 13:00 Muži B 5 : 4 Florbalová akademie MB "A" MSH Mladá Boleslav
11.12 10:20 Starší žákyně 3 : 8 BLACK ANGELS SH BIOS Kutná Hora
11.12 09:00 Starší žákyně 3 : 5 FBC Rafanky Kutná Hora SH BIOS Kutná Hora
10.12 18:00 Ženy A 4 : 5 FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
10.12 17:45 Muži B 7 : 4 FBC Start98 B SH ZŠ Kunratice
10.12 15:30 Juniorky 1 : 10 Florbal Chomutov SH Králův Dvůr
10.12 15:15 Muži A 4 : 9 FBC Start98 SH ZŠ Kunratice
10.12 11:00 Juniorky 3 : 6 ACEMA Sparta Praha SH Králův Dvůr
10.12 11:00 Dorostenci 7 : 3 Wizards DDM Praha 10 SH Neratovice
10.12 08:00 Dorostenci 6 : 6 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Neratovice
04.12 18:00 Muži A 12 : 4 FB Hurrican Karlovy Vary Vinohrady
04.12 14:30 Ženy A 5 : 6 ELITE PRAHA Vinohrady
04.12 14:15 Dorostenky 4 : 5 ELITE PRAHA Jedenáctka VS
04.12 14:00 Muži C 3 : 5 FC Bučis Team SH VŠE
04.12 14:00 Starší žáci B 6 : 5 Florbalová akademie MB SH Šestajovice
04.12 11:10 Dorostenky 1 : 2 FBC Kralupy n/V Jedenáctka VS
04.12 10:20 Starší žáci B 5 : 1 FBK Davle SH Šestajovice
04.12 09:55 Dorostenky 2 : 4 Panthers Praha Jedenáctka VS
04.12 09:30 Muži C 4 : 7 FBC Ekonom Praha SH VŠE
04.12 09:00 Starší žáci B 1 : 3 SK Dvojka Praha SH Šestajovice
03.12 16:00 Junioři 1 : 5 DDM Horní Počernice ORKA X3M Arena Barrandov
03.12 15:30 Ženy B 12 : 3 Panthers Praha B TJ Radlice
03.12 15:00 Starší žáci 6 : 0 Wizards DDM Praha 10 orange SH Čakovice
03.12 13:40 Ženy C 6 : 0 Florbalová akademie MB-C-KPY Přetlaková SH Kladno
03.12 12:30 Ženy B 9 : 4 Divoký kočky & Olymp TJ Radlice
03.12 11:30 Junioři 7 : 9 Tatran Střešovice B X3M Arena Barrandov
03.12 11:20 Ženy C 1 : 2 Viking TJ Sokol Kobylisy Přetlaková SH Kladno
03.12 11:00 Starší žáci 1 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue SH Čakovice
03.12 09:40 Starší žáci 1 : 2 Athletics Praha SH Čakovice
27.11 15:00 Ženy A 1 : 9 1. SC TEMPISH Vítkovice SC Dubina Ostrava
27.11 14:00 Starší žákyně 3 : 9 Panthers Praha STODOLA Aréna Střešovice
27.11 12:40 Muži D 0 : 5 IBK Svatý hole Kladno B SH VŠE
27.11 12:20 Starší žákyně 7 : 4 FBC Rafanky Kutná Hora STODOLA Aréna Střešovice
27.11 10:20 Muži D 5 : 1 IBK Kubánský Klan C SH VŠE
27.11 09:40 Starší žákyně 4 : 4 Florbalová akademie MB DB STODOLA Aréna Střešovice
26.11 20:00 Muži A 7 : 6 Florbal PEGRES Havířov MSH Havířov
26.11 15:30 Juniorky 1 : 4 FBK Jičín SH TJ Turnov
26.11 12:30 Juniorky 9 : 5 Kanonýři Kladno SH TJ Turnov
26.11 10:00 Muži B 2 : 1 Fortel TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
25.11 20:00 Muži B 2 : 8 FBC Pitbulls Kolín Vinohrady
20.11 16:00 Junioři 7 : 4 Wizards DDM Praha 10 TJ Radlice
20.11 13:35 Dorostenky 3 : 3 FBC Kutná Hora Vinohrady
20.11 13:30 Ženy B 4 : 3 FBC Start98 SH 31.ZŠ Plzeň
20.11 13:00 Junioři 4 : 4 Kanonýři Kladno TJ Radlice
20.11 13:00 Starší žáci B 3 : 2 SK Dvojka Praha SH ZŠ Kunratice
20.11 12:20 Starší žáci B 7 : 2 Florbal Jesenice SH ZŠ Kunratice
20.11 11:45 Dorostenky 3 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
20.11 10:30 Ženy B 4 : 1 TJ Sokol Nové Strašecí SH 31.ZŠ Plzeň
20.11 09:40 Starší žáci B 1 : 1 Flobo Praha SH ZŠ Kunratice
20.11 09:00 Dorostenky 3 : 1 Panthers Praha Vinohrady
19.11 19:00 Muži A 4 : 5 1. FBK Rožnov p/R Vinohrady
19.11 16:00 Ženy A 5 : 4 FBK Jičín Vinohrady
19.11 14:00 Starší žáci 9 : 4 FbŠ Bohemians Praha 4 SH ZŠ Kunratice
19.11 11:20 Ženy C 10 : 0 FBC Penguins Praha Nová MSH Mladá Boleslav
19.11 11:00 Starší žáci 1 : 1 FBC Start98 Kunratice SH ZŠ Kunratice
19.11 09:40 Starší žáci 3 : 0 T.B.C. Králův Dvůr SH ZŠ Kunratice
19.11 09:00 Ženy C 4 : 0 FBC Texas B Nová MSH Mladá Boleslav
17.11 20:00 Muži A 4 : 3 Florbal Ústí SPORTCENTRUM Sluneta Ústí n./L
17.11 15:00 Ženy A 3 : 7 FbŠ E.P. Bohemians SH Děkanka
17.11 11:15 Muži C 11 : 8 IBK Kuřata Kladno Vinohrady
13.11 19:00 Muži B 7 : 3 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
13.11 18:00 Ženy A 2 : 17 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Vinohrady
13.11 14:00 Muži C 11 : 4 EMCO Cholerics SH Králův Dvůr
13.11 14:00 Dorostenci 4 : 3 ACEMA Sparta Praha B SH ZŠ Kunratice
13.11 09:30 Dorostenci 8 : 0 BLACK ANGELS B SH ZŠ Kunratice
13.11 08:00 Muži C 9 : 4 FBC Žraloci Příbram SH Králův Dvůr
12.11 18:30 Muži A 5 : 4 BLACK ANGELS Vinohrady
12.11 15:00 Starší žákyně 6 : 3 Panthers Praha Rudná Vinohrady II
12.11 14:00 Juniorky 2 : 7 TJ Turnov Vinohrady
12.11 13:00 Starší žákyně 11 : 7 FBC Texas DDM P6 Vinohrady II
12.11 11:00 Starší žákyně 11 : 0 ACEMA Sparta Praha Vinohrady II
12.11 09:30 Juniorky 4 : 0 BK REAL ROUDNICE n/L Vinohrady
12.11 09:00 Starší žákyně 13 : 8 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue Vinohrady II
10.11 19:30 Muži A 6 : 7 FBC PULLO TRADE Česká Lípa SH Česká Lípa
06.11 18:00 Muži B 5 : 3 SK Florbal Benešov Vinohrady
06.11 15:30 Ženy B 7 : 4 FbC Plzeň Vinohrady
06.11 14:15 Dorostenky 7 : 5 ELITE PRAHA SH Zličín
06.11 13:40 Muži D 0 : 2 FbK Wildcats Praha B Sport Eden Beroun
06.11 12:30 Ženy B 2 : 4 FbŠ Bohemians B Vinohrady
06.11 11:20 Muži D 3 : 3 Panthers Praha D Sport Eden Beroun
06.11 11:20 Ženy C 4 : 2 T.B.C. Králův Dvůr SH Zruč nad Sázavou
06.11 11:10 Dorostenky 5 : 2 FBC Pitbullačky Kolín SH Zličín
06.11 09:55 Dorostenky 0 : 4 Panthers Praha SH Zličín
06.11 09:00 Ženy C 2 : 1 FBC Pitbullky Kolín SH Zruč nad Sázavou
04.11 20:00 Muži B 7 : 2 SSK KSB Future Barrandov Vinohrady
30.10 19:00 Muži A 8 : 4 1. MVIL Ostrava LEXX Vinohrady
30.10 17:20 Starší žákyně 2 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue TJ Spoje
30.10 15:30 Juniorky 4 : 3 Panthers Praha SH VŠE
30.10 15:20 Starší žákyně 10 : 9 Panthers Praha Rudná TJ Spoje
30.10 15:00 Muži C 5 : 4 Kanonýři Kladno C SH ZŠ Kunratice
30.10 14:00 Starší žákyně 3 : 9 BLACK ANGELS TJ Spoje
30.10 13:40 Starší žáci 6 : 9 FBC Start98 Kunratice Sport Eden Beroun
30.10 13:00 Starší žáci B 8 : 2 TJ Sokol Dobříš TJ Radlice
30.10 12:40 Starší žákyně 5 : 6 ACEMA Sparta Praha TJ Spoje
30.10 12:30 Juniorky 7 : 6 ACEMA Sparta Praha SH VŠE
30.10 12:00 Muži C 5 : 4 Desperados SH ZŠ Kunratice
30.10 11:40 Starší žáci B 5 : 3 SK Alien Nation Černošice TJ Radlice
30.10 10:00 Starší žáci B 4 : 1 FbK Kamenice TJ Radlice
29.10 12:20 Starší žáci 7 : 3 Te7 Tatran Střešovice Sport Eden Beroun
29.10 09:40 Starší žáci 0 : 6 Sokol Rudná Sport Eden Beroun
28.10 18:00 Muži A 5 : 6 TJ Znojmo LAUFEN CZ SH TJ Znojmo
28.10 15:30 Ženy A 3 : 5 Crazy girls FBC Liberec ZS Liberec
28.10 13:00 Junioři 3 : 5 Kanonýři Kladno Unihoc Aréna Praha
28.10 10:00 Junioři 4 : 15 Tatran Střešovice B Unihoc Aréna Praha
23.10 17:00 Ženy A 3 : 9 K1 Florbal Židenice Vinohrady
23.10 14:30 Muži B 4 : 1 FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
23.10 13:20 Dorostenky 1 : 0 FBC Kutná Hora TJ Radlice
23.10 12:30 Ženy C 8 : 3 Floor Maniacs Mělník SH Gymnázium Sedlčany
23.10 11:10 Dorostenky 2 : 7 FBC Kralupy n/V TJ Radlice
23.10 10:10 Ženy C 3 : 0 FBC Žraloci Příbram SH Gymnázium Sedlčany
23.10 09:00 Dorostenky 6 : 1 Panthers Praha TJ Radlice
22.10 19:00 Muži A 4 : 6 Spartak Pelhřimov SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
22.10 18:00 Muži B 10 : 6 Athletics Praha SH Čakovice
22.10 16:30 Ženy B 7 : 2 FbK Wildcats Praha SH Stochov
22.10 16:30 Dorostenci 11 : 1 Kanonýři Kladno B SH VŠE
22.10 13:30 Ženy B 4 : 1 Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze SH Stochov
22.10 13:30 Dorostenci 8 : 3 Floorball Club Falcon SH VŠE
19.10 19:30 Ženy A 2 : 10 FBŠ Bohemians Vinohrady
16.10 18:00 Ženy A 1 : 13 Herbadent FK Jižní Město SH Jižní Město
16.10 17:30 Muži A 6 : 5 FBŠ Hummel Hattrick Brno Vinohrady
16.10 16:00 Juniorky 0 : 11 Florbal Chomutov SH Roudnice nad Labem
16.10 15:00 Starší žákyně 4 : 6 ELITE PRAHA Vinohrady II
16.10 13:00 Junioři 3 : 8 Panthers Praha SH Zruč nad Sázavou
16.10 13:00 Starší žákyně 9 : 4 ACEMA Sparta Praha Vinohrady II
16.10 13:00 Starší žáci B 7 : 3 Panthers Praha C Vinohrady
16.10 11:30 Juniorky 3 : 11 FBŠ SLAVIA Plzeň SH Roudnice nad Labem
16.10 11:00 Starší žákyně 5 : 15 Panthers Praha Rudná Vinohrady II
16.10 11:00 Starší žáci B 9 : 0 FBC Říčany Modří Vinohrady
16.10 10:00 Junioři 7 : 2 FBC Foxconn Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
16.10 09:40 Starší žáci B 3 : 0 Wizards DDM Praha 10 black Vinohrady
16.10 09:00 Starší žákyně 5 : 11 FBC Texas DDM P6 Vinohrady II
15.10 19:30 Muži D 2 : 3 FBC Ressler boys SH Zličín
15.10 17:10 Muži D 6 : 6 FBC Blue Horses Žehrovice B SH Zličín
15.10 13:00 Starší žáci 9 : 1 T.B.C. Králův Dvůr SH Eagles Praha
15.10 11:40 Starší žáci 3 : 1 FC Bučis Team SH Eagles Praha
15.10 10:30 Muži C 5 : 1 FBC Ekonom Praha SH VŠE
15.10 09:00 Starší žáci 3 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white SH Eagles Praha
12.10 19:00 Muži A 4 : 8 FBC Česká Lípa Vinohrady
09.10 19:30 Muži B 5 : 6 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
09.10 16:00 Ženy A 9 : 10 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Vinohrady
08.10 20:00 Muži A 5 : 1 FBK Svitavy SH Na Střelnici Svitavy
08.10 18:00 Muži B 13 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Jižní Město
08.10 10:20 Ženy C 11 : 2 Cirkus Praha TJ Ruzyně
08.10 08:00 Ženy C 4 : 5 Herbadent FK Jižní Město B TJ Ruzyně
02.10 18:00 Muži A 7 : 6 FBC Start98 Vinohrady
02.10 15:00 Muži C 11 : 1 Florbalová akademie MB "B" SH VŠE
02.10 13:30 Junioři 4 : 2 FC Bučis Team Vinohrady
02.10 13:00 Starší žáci B 1 : 5 Technology Florbal MB Blue MSH Říčany
02.10 11:00 Starší žáci B 2 : 1 101. Sportovní klub Praha MSH Říčany
02.10 10:30 Muži C 4 : 3 Torza Sorry SH VŠE
02.10 09:40 Starší žáci B 8 : 2 Technology Florbal MB Blue MSH Říčany
02.10 09:00 Junioři 5 : 4 ACEMA Sparta Praha B Vinohrady
01.10 18:00 Ženy A 3 : 6 FBS Olomouc Vinohrady
01.10 15:00 Ženy B 10 : 0 Tatran Střešovice B X3M Arena Barrandov
01.10 14:15 Dorostenky 0 : 5 FBC Pitbullačky Kolín SH BIOS Kolín
01.10 13:00 Starší žáci 7 : 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha Vinohrady
01.10 12:20 Starší žáci 4 : 2 FBC Říčany bílí Vinohrady
01.10 11:10 Dorostenky 4 : 2 ELITE PRAHA SH BIOS Kolín
01.10 11:00 Starší žáci 8 : 0 Orka Čelákovice Vinohrady
01.10 10:30 Ženy B 4 : 3 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
01.10 09:55 Dorostenky 2 : 2 Panthers Praha SH BIOS Kolín
30.09 19:00 Ženy A 4 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí SH Stochov
28.09 14:00 Muži A 9 : 12 FB Hurrican Karlovy Vary HMS Karlovy Vary
28.09 12:00 Ženy A 4 : 5 ELITE PRAHA SH Děkanka
25.09 17:20 Muži D 7 : 3 FBC Penguins Praha SH ZŠ Kunratice
25.09 16:00 Ženy A 0 : 16 1. SC TEMPISH Vítkovice Vinohrady
25.09 15:00 Muži D 6 : 4 FBC Slavia Praha B SH ZŠ Kunratice
25.09 13:40 Starší žákyně 5 : 0 ELITE PRAHA ZŠ Rudná
25.09 12:30 Muži B 9 : 5 Florbalová akademie MB "A" Vinohrady
25.09 12:20 Starší žákyně 7 : 3 Panthers Praha Rudná ZŠ Rudná
25.09 10:20 Starší žákyně 6 : 4 FBC Texas DDM P6 ZŠ Rudná
25.09 09:00 Starší žákyně 1 : 3 BLACK ANGELS ZŠ Rudná
24.09 18:00 Muži A 7 : 6 Florbal PEGRES Havířov Vinohrady
24.09 15:00 Dorostenci 7 : 3 DDM Horní Počernice ORKA X3M Arena Barrandov
24.09 14:30 Muži B 8 : 4 FBC Start98 B Vinohrady
24.09 10:30 Dorostenci 7 : 2 FBC Start98 Kunratice X3M Arena Barrandov
22.09 19:00 Muži A 6 : 4 TJ Sokol Jaroměř ASVA Jaroměř
18.09 18:00 Muži A 6 : 2 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
18.09 18:00 Ženy A 3 : 5 Panthers Praha STODOLA Aréna Střešovice
18.09 14:50 Ženy C 10 : 2 FBC Slavia Praha Vinohrady
18.09 14:00 Starší žáci B 5 : 2 FBC Říčany Modří SH Zruč nad Sázavou
18.09 13:20 Dorostenky 2 : 1 Panthers Praha TJ Radlice
18.09 12:05 Dorostenky 0 : 3 FBC Kralupy n/V TJ Radlice
18.09 11:40 Starší žáci B 1 : 3 101. Sportovní klub Praha SH Zruč nad Sázavou
18.09 10:20 Starší žáci B 9 : 1 FBC Slavia Praha SH Zruč nad Sázavou
18.09 10:10 Ženy C 6 : 3 Děkanka SK Praha 4 Vinohrady
18.09 09:55 Dorostenky 2 : 3 FBC Kutná Hora TJ Radlice
17.09 16:30 Muži C 4 : 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH VŠE
17.09 14:00 Ženy B 2 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí SH ZŠ Kunratice
17.09 13:00 Starší žáci 14 : 0 Florbalová akademie MB SH BIOS Čelákovice
17.09 12:20 Starší žáci 5 : 0 BLACK ANGELS WHITE SH BIOS Čelákovice
17.09 12:00 Muži C 6 : 3 FT Sokol Břevnov SH VŠE
17.09 11:00 Starší žáci 3 : 2 FBC Kutná Hora SH BIOS Čelákovice
17.09 08:00 Ženy B 9 : 0 Athletics Praha SH ZŠ Kunratice
01.05 18:30 Muži D 3 : 10 FBK Ježci Rožmitál SH Čakovice
01.05 16:10 Muži D 9 : 7 FBC Zdice SH Čakovice
01.05 15:30 Dorostenci 9 : 4 FBC Kanonýři Kladno B SH Kralupy nad Vltavou
01.05 15:00 Mladší žákyně 4 : 9 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Nové Strašecí
01.05 13:40 Mladší žákyně 3 : 11 Herbadent Praha 11 SJM yellow SH BIOS Nové Strašecí
01.05 11:40 Mladší žákyně 1 : 11 Tatran Střešovice SH BIOS Nové Strašecí
01.05 11:00 Dorostenci 6 : 5 FBC Kralupy n/V SH Kralupy nad Vltavou
01.05 09:40 Mladší žákyně 8 : 2 Florbalová akademie MB-D.Bousov SH BIOS Nové Strašecí
30.04 13:40 Elévové 4 : 6 FBC Texas DDM P6 bandits
30.04 13:00 Elévové B 10 : 6 FBC Pitbulláčkové Kolín SH VŠE
30.04 11:00 Elévové B 7 : 4 FbŠ Bohemians Praha 4 SH VŠE
30.04 11:00 Elévové 1 : 3 FbK Olymp Praha Poseidon MSH Říčany
30.04 09:40 Elévové B 10 : 3 FC Bučis Team B SH VŠE
30.04 09:40 Elévové 5 : 1 FBC Říčany modří MSH Říčany
24.04 17:00 Muži A 9 : 12 FBC Kanonýři Kladno SH BIOS Kladno
24.04 13:40 Ženy B 4 : 7 FBC Texas B bandits SH Králův Dvůr
24.04 12:20 Starší žákyně 9 : 4 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white Jedenáctka VS (malé hřiště)
24.04 10:40 Starší žákyně 5 : 7 TJ Sokol Rudná Jedenáctka VS (malé hřiště)
24.04 10:10 Ženy B 4 : 0 Divoký kočky & Olymp SH Králův Dvůr
24.04 09:00 Starší žákyně 1 : 19 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue Jedenáctka VS (malé hřiště)
23.04 19:00 Muži A 5 : 8 FBC Kanonýři Kladno SH BIOS Kladno
23.04 13:40 Mladší žáci 0 : 8 FC Bučis Team SH VŠE
23.04 13:00 Mladší žáci B 4 : 8 Tigers TJ Sokol Nehvizdy SH Jeneč
23.04 11:20 Ženy C 5 : 0 FBC Žraloci Příbram SH Stochov
23.04 11:00 Mladší žáci B 9 : 3 FBC Říčany modří SH Jeneč
23.04 10:20 Muži C 3 : 1 SK Florbal Benešov B SH Děkanka
23.04 10:20 Mladší žáci 3 : 3 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí SH VŠE
23.04 09:40 Mladší žáci B 14 : 3 FBC Texas DDM P6 sheriffs SH Jeneč
23.04 09:00 Ženy C 7 : 1 FBC Texas sheriffs SH Stochov
23.04 09:00 Mladší žáci 1 : 1 ACEMA Sparta Praha BLUE SH VŠE
23.04 08:00 Muži C 4 : 3 FBC Vittoria South Town SH Děkanka
16.04 18:00 Muži A 4 : 6 FBC Kanonýři Kladno Vinohrady
16.04 14:20 Elévové 13 : 1 Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL SH ZŠ Jilemnického
16.04 13:40 Elévové B 7 : 6 FbC Panthers B SH ZŠ Jilemnického
16.04 13:00 Starší žáci 2 : 3 FBC Kutná Hora SH BIOS Kutná Hora
16.04 12:20 Mladší žákyně 4 : 6 Florbalová akademie MB-D.Bousov SH Děkanka
16.04 11:40 Starší žáci 7 : 1 FBC Kanonýři Kladno C SH BIOS Kutná Hora
16.04 11:40 Elévové 2 : 13 Red Dragons Hořovice SH ZŠ Jilemnického
16.04 10:40 Mladší žákyně 11 : 5 Florbalová akademie MB-Dračicce SH Děkanka
16.04 10:20 Starší žáci 3 : 0 FBC Říčany SH BIOS Kutná Hora
16.04 10:20 Elévové B 8 : 9 Red Dragons Hořovice SH ZŠ Jilemnického
16.04 09:00 Mladší žákyně 5 : 4 FbŠ Bohemians zelené SH Děkanka
16.04 09:00 Elévové 4 : 5 TJ Sokol Královské Vinohrady B SH ZŠ Jilemnického
16.04 09:00 Elévové B 5 : 4 TJ Sokol Královské Vinohrady SH ZŠ Jilemnického
15.04 17:55 Dorostenci 5 : 0 FBC Start98 Kunratice SH ZŠ Kunratice
10.04 18:00 Muži A 6 : 4 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
10.04 12:20 Starší žákyně 2 : 11 Wizards DDM Praha 10 SH Jeneč
10.04 10:40 Starší žákyně 4 : 8 TJ Sokol Rudná SH Jeneč
10.04 09:00 Starší žákyně 6 : 12 FBC Texas DDM P6 SH Jeneč
09.04 15:30 Dorostenci 9 : 2 FBK Fat Pipe Vosy Praha Vinohrady
09.04 14:20 Mladší žáci B 12 : 5 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení TJ Sokol Nehvizdy
09.04 14:20 Mladší žáci 6 : 0 T.B.C. Králův Dvůr SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
09.04 13:40 Ženy C 2 : 4 FBC Texas B bandits SH ZŠ Kunratice
09.04 12:20 Mladší žáci B 12 : 2 FBK Draci B TJ Sokol Nehvizdy
09.04 12:20 Mladší žáci 1 : 1 Technology Florbal MB SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
09.04 11:00 Mladší žáci B 5 : 11 Tigers TJ Sokol Nehvizdy TJ Sokol Nehvizdy
09.04 11:00 Mladší žáci 2 : 3 FBC Říčany SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
09.04 10:10 Ženy C 2 : 6 TJ Sokol Nové Strašecí SH ZŠ Kunratice
09.04 09:40 Mladší žáci B 5 : 2 Floor Maniacs Mělník TJ Sokol Nehvizdy
09.04 09:30 Dorostenci 8 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
09.04 08:00 Dorostenci B 2 : 1 FBC Texas DDM P6 SH BIOS Kladno
07.04 20:00 Muži A 4 : 7 SK Bivoj Litvínov SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
05.04 20:00 Muži A 9 : 2 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
03.04 19:30 Muži A 4 : 2 SK Bivoj Litvínov SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
03.04 13:00 Mladší žákyně 7 : 8 FBC Texas DDM P6 SH Jeneč
03.04 11:30 Muži D 12 : 2 Gladiátor Team Beroun SH Králův Dvůr
03.04 10:40 Mladší žákyně 3 : 10 Florbalová akademie MB-Dračice SH Jeneč
03.04 09:40 Mladší žákyně 3 : 8 ELITE PRAHA - Panthers SH Jeneč
03.04 09:10 Muži D 2 : 3 SK Alien Nation Dobřichovice SH Králův Dvůr
02.04 19:30 Muži A 5 : 6 SK Bivoj Litvínov SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
02.04 17:20 Muži C 5 : 7 FBC Kutná Hora C SH Zruč nad Sázavou
02.04 15:00 Muži C 5 : 2 FBC Ressler boys SH Zruč nad Sázavou
02.04 15:00 Starší žáci 1 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C X3M Arena Barrandov
02.04 13:40 Dorostenky 4 : 2 FBC Kutná Hora SH BIOS Nové Strašecí
02.04 13:00 Elévové 8 : 3 FBC Texas DDM P6 bandits Vinohrady
02.04 13:00 Elévové B 3 : 4 FBC Texas DDM P6 sheriffs Vinohrady
02.04 12:20 Elévové 5 : 4 Tatran Střešovice by OpenCamps Vinohrady
02.04 12:20 Elévové B 5 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV silver Vinohrady
02.04 12:20 Starší žáci 1 : 3 ACEMA Sparta Praha C X3M Arena Barrandov
02.04 11:00 Starší žáci 1 : 4 Athletics Praha X3M Arena Barrandov
02.04 10:10 Dorostenky 7 : 12 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH BIOS Nové Strašecí
02.04 09:40 Elévové 10 : 4 SK Florbal Benešov II Vinohrady
02.04 09:40 Elévové B 6 : 5 FBC Kralupy n/V Vinohrady
28.03 18:00 Muži A 7 : 6 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
25.03 18:00 Muži A 5 : 6 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
20.03 16:00 Ženy A 5 : 1 TEMPISH FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
20.03 13:40 Dorostenky 4 : 1 TJ Sokol Nové Strašecí SH ZŠ Kunratice
20.03 10:20 Dorostenci B 2 : 4 BLACK ANGELS B SH Děkanka
20.03 09:00 Dorostenky 9 : 7 FBC Texas DDM P6 SH ZŠ Kunratice
20.03 08:00 Dorostenci B 8 : 10 Athletics Praha SH Děkanka
19.03 15:00 Mladší žákyně 8 : 7 ELITE PRAHA - Panthers Sportcentrum Letňany (malá hala)
19.03 14:20 Mladší žáci B 7 : 5 Tigers TJ Sokol Nehvizdy SH Jeneč
19.03 14:20 Mladší žáci 2 : 8 FBC Start98 Kunratice Black Hagibor TJ Bohemians
19.03 13:00 Mladší žákyně 8 : 13 FBC Texas DDM P6 Sportcentrum Letňany (malá hala)
19.03 13:00 Mladší žáci B 9 : 2 FBC Texas DDM P6 bandits SH Jeneč
19.03 12:30 Dorostenci 5 : 6 FbC Panthers SH ZŠ Kunratice
19.03 12:20 Mladší žáci 0 : 7 SK Florbal Benešov I. Hagibor TJ Bohemians
19.03 12:00 Juniorky 5 : 0 FBC Kanonýrky Kladno SH Šťáhlavy
19.03 11:40 Mladší žáci B 8 : 4 Floor Maniacs Mělník SH Jeneč
19.03 11:00 Mladší žákyně 2 : 16 TJ Sokol Nové Strašecí Sportcentrum Letňany (malá hala)
19.03 10:20 Mladší žáci B 4 : 5 FBC Říčany modří SH Jeneč
19.03 09:40 Mladší žáci 2 : 3 ACEMA Sparta Praha RED Hagibor TJ Bohemians
19.03 09:00 Mladší žákyně 5 : 22 Herbadent Praha 11 SJM yellow Sportcentrum Letňany (malá hala)
19.03 09:00 Juniorky 4 : 3 FBC Plzeň SH Šťáhlavy
19.03 08:00 Dorostenci 4 : 2 Tatran Střešovice B-by OpenCamps SH ZŠ Kunratice
18.03 20:30 Ženy A 2 : 1 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
18.03 18:15 Dorostenci 4 : 1 FbŠ Bohemians B Vinohrady
17.03 20:00 Muži A 2 : 4 Sokol Pardubice Vinohrady
17.03 18:30 Juniorky 1 : 12 FBC Liberec SH Tipsport Aréna Liberec
16.03 18:00 Ženy A 2 : 7 TEMPISH FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
15.03 19:30 Muži A 4 : 3 Sokol Pardubice SH Dašická Pardubice
14.03 19:30 Juniorky 0 : 9 FBC Plzeň MSH Plzeň II (Lokomotiva II)
13.03 18:00 Muži A 4 : 6 Sokol Pardubice Vinohrady
13.03 14:00 Ženy A 2 : 4 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
13.03 14:00 Juniorky 2 : 14 TJ Turnov SH TJ Turnov
13.03 12:20 Starší žákyně 5 : 10 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white X3M Arena Barrandov
13.03 11:20 Ženy B 1 : 2 FBC Texas sheriffs SH ZŠ Kunratice
13.03 11:20 Starší žákyně 4 : 13 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
13.03 11:00 Juniorky 7 : 2 FBC Kanonýrky Kladno SH TJ Turnov
13.03 09:40 Starší žákyně 3 : 15 TJ Sokol Rudná X3M Arena Barrandov
13.03 09:00 Ženy B 7 : 2 FbŠ Bohemians C SH ZŠ Kunratice
12.03 20:00 Muži A 10 : 7 Sokol Pardubice Vinohrady
12.03 17:20 Muži C 13 : 4 IBK Tajula Sport Eden Beroun
12.03 16:00 Junioři 3 : 4 FC Bučis Team SH VŠE
12.03 16:00 Ženy A 5 : 2 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
12.03 15:00 Muži C 11 : 3 VŠSK MFF Praha Sport Eden Beroun
12.03 14:20 Elévové B 6 : 7 FbŠ Bohemians Praha 4 SH ZŠ Campanus
12.03 13:50 Ženy C 2 : 6 FbC Panthers B Vinohrady
12.03 13:40 Elévové 10 : 1 FC Bučis Team B X3M Arena Barrandov
12.03 13:00 Junioři 7 : 5 Wizards DDM Praha 10 SH VŠE
12.03 11:40 Elévové B 6 : 7 Technology Florbal MB SH ZŠ Campanus
12.03 11:40 Elévové 4 : 10 SK Dvojka Praha X3M Arena Barrandov
12.03 10:20 Elévové B 9 : 9 FBC Říčany modří SH ZŠ Campanus
12.03 09:10 Ženy C 1 : 6 Divoký kočky & Olymp Vinohrady
12.03 09:00 Elévové 11 : 2 SK Florbal Benešov II X3M Arena Barrandov
06.03 18:00 Muži B 8 : 6 Athletics Praha SH Čakovice
06.03 16:00 Ženy A 1 : 2 TEMPISH FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
06.03 14:00 Muži A 2 : 4 Sokol Pardubice SH Dašická Pardubice
05.03 19:00 Muži B 17 : 8 Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK Nová MSH Mladá Boleslav
05.03 17:00 Ženy A 6 : 5 TEMPISH FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
05.03 14:00 Muži A 4 : 6 Sokol Pardubice SH Dašická Pardubice
28.02 17:00 Muži A 2 : 14 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Městská SH Louny
28.02 16:00 Junioři 3 : 7 Tatran Střešovice B-by OpenCamps TJ Radlice
28.02 11:30 Junioři 4 : 3 DDM Horní Počernice ORKA TJ Radlice
27.02 18:00 Ženy A 2 : 6 Herbadent Praha 11 SJM Vinohrady
27.02 14:20 Elévové B 0 : 5 Floorball Club Falcon white ZŠ Stará Boleslav
27.02 13:30 Starší žáci 6 : 1 FBC Kutná Hora Vinohrady
27.02 13:00 Elévové 15 : 1 SK Florbal Benešov II Nová MSH Mladá Boleslav
27.02 12:50 Starší žáci 3 : 1 TEMPIS Orka Čelákovice B Vinohrady
27.02 12:20 Elévové B 0 : 5 Floorball Club Falcon blue ZŠ Stará Boleslav
27.02 12:20 Elévové 13 : 8 Florbalová akademie MB-Loučeň Nová MSH Mladá Boleslav
27.02 11:00 Elévové B 0 : 5 FBC Pitbulláčkové Kolín ZŠ Stará Boleslav
27.02 11:00 Elévové 8 : 1 FC Bučis Team B Nová MSH Mladá Boleslav
27.02 10:10 Starší žáci 5 : 5 FBC Říčany Vinohrady
25.02 21:00 Muži B 5 : 2 FbC Panthers Vinohrady
21.02 17:00 Muži A 8 : 7 SK Bivoj Litvínov SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
21.02 14:00 Ženy A 7 : 6 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna Ostrava
21.02 12:00 Dorostenci 4 : 1 ACEMA Sparta Praha B SH Králův Dvůr
21.02 11:30 Ženy B 7 : 1 FBC Žraloci Příbram SH Děkanka
21.02 09:00 Dorostenci 5 : 0 Viking TJ Sokol Kobylisy SH Králův Dvůr
21.02 08:00 Ženy B 2 : 2 FbC Panthers B SH Děkanka
20.02 16:10 Dorostenci B 2 : 7 FBC Žraloci Příbram Sport Eden Beroun
20.02 14:50 Ženy C 3 : 1 Viking TJ Sokol Kobylisy TJ Sokol Kobylisy
20.02 14:20 Mladší žáci B 9 : 12 F.C. Vorms Praha Sportcentrum Letňany (malá hala)
20.02 14:00 Muži B 9 : 2 FBC Kutná Hora Slavíčkova hala Chlumec n. C.
20.02 13:50 Dorostenci B 6 : 7 FbŠ Bohemians C Sport Eden Beroun
20.02 13:40 Mladší žáci 2 : 1 Wizards DDM Praha 10 TJ Radlice
20.02 12:40 Muži C 7 : 2 SK Florbal Benešov B Vinohrady
20.02 12:30 Ženy C 5 : 1 FBC Kralupy n/V TJ Sokol Kobylisy
20.02 12:20 Mladší žáci 2 : 3 FbC Panthers TJ Radlice
20.02 12:20 Mladší žáci B 2 : 17 BLACK ANGELS 3 WHITE Sportcentrum Letňany (malá hala)
20.02 11:00 Mladší žáci 3 : 2 FBC Říčany TJ Radlice
20.02 11:00 Mladší žáci B 3 : 6 Athletics Praha Zeleneč Sportcentrum Letňany (malá hala)
20.02 09:10 Muži C 3 : 2 Lisboa 99 Vinohrady
19.02 18:00 Dorostenci 5 : 3 FBC Kralupy n/V Vinohrady
16.02 18:20 Dorostenky 4 : 1 FBC Kralupy n/V Vinohrady
14.02 16:30 Ženy A 2 : 1 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
14.02 16:00 Junioři 3 : 4 DDM Horní Počernice ORKA SH Zruč nad Sázavou
14.02 12:40 Muži D 6 : 1 FBC Zdice TJ Ruzyně
14.02 11:30 Junioři 3 : 6 FBC Foxconn Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
14.02 10:20 Muži D 1 : 10 Sokol Rudná TJ Ruzyně
13.02 18:00 Muži A 5 : 7 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Vinohrady
13.02 12:20 Mladší žákyně 7 : 10 Florbalová akademie MB-Dračice SH Děkanka
13.02 10:40 Mladší žákyně 4 : 9 ELITE PRAHA - Panthers SH Děkanka
13.02 09:30 Juniorky 7 : 6 TJ Turnov Vinohrady
13.02 09:00 Mladší žákyně 4 : 12 FbŠ Bohemians zelené SH Děkanka
12.02 19:30 Ženy A 3 : 1 ELITE PRAHA SH Děkanka
07.02 14:20 Starší žákyně 5 : 8 FBC Texas DDM P6 Vinohrady II
07.02 14:00 Muži B 4 : 9 Fortel TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
07.02 12:20 Starší žákyně 6 : 22 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue Vinohrady II
07.02 09:40 Starší žákyně 1 : 9 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady II
06.02 17:00 Muži B 17 : 4 SSK KSB Future Barrandov Vinohrady
06.02 16:10 Muži C 3 : 2 VŠSK MFF Praha ZŠ Jiráskova Benešov
06.02 15:50 Ženy C 3 : 1 FbŠ Bohemians C Vinohrady
06.02 15:00 Starší žáci 11 : 0 FBC Kutná Hora Gymnázium Františka Palackého Neratovice
06.02 14:40 Ženy B 6 : 0 T. B. C. Králův Dvůr Vinohrady
06.02 13:50 Muži C 8 : 1 TBC Horoměřice ZŠ Jiráskova Benešov
06.02 12:20 Ženy B 4 : 0 Viking TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
06.02 11:10 Ženy C 2 : 1 T. B. C. Králův Dvůr Vinohrady
06.02 10:20 Starší žáci 3 : 3 FC Bučis Team Gymnázium Františka Palackého Neratovice
06.02 09:00 Starší žáci 0 : 3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C Gymnázium Františka Palackého Neratovice
31.01 12:40 Muži D 4 : 5 FBC Vinořská Zvěř Vinohrady
31.01 11:30 Dorostenci B 3 : 10 FbC Panthers B TJ Radlice
31.01 09:10 Muži D 3 : 7 FBK Ježci Rožmitál Vinohrady
31.01 08:00 Dorostenci B 2 : 7 FBC UNHOŠŤ TJ Radlice
30.01 20:00 Muži B 8 : 2 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
30.01 17:00 Ženy A 0 : 7 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Vinohrady
30.01 15:00 Mladší žáci B 14 : 2 FBK Draci B Vinohrady II
30.01 13:40 Dorostenky 4 : 3 ELITE PRAHA - Panthers SH Eagles Praha
30.01 13:00 Mladší žáci B 0 : 0 FBC Texas DDM P6 bandits Vinohrady II
30.01 13:00 Mladší žáci 2 : 5 Viking group TJ Sokol Kobylisy TJ Sokol Kobylisy
30.01 12:20 Mladší žákyně 6 : 19 Herbadent Praha 11 SJM yellow SH ZŠ Dolní Bousov
30.01 11:40 Mladší žáci 2 : 2 Athletics Praha Černý Most TJ Sokol Kobylisy
30.01 11:00 Mladší žáci B 8 : 2 Floor Maniacs Mělník Vinohrady II
30.01 10:40 Mladší žákyně 16 : 10 FbŠ Bohemians zelené SH ZŠ Dolní Bousov
30.01 10:20 Mladší žáci 15 : 3 Wizards DDM Praha 10 TJ Sokol Kobylisy
30.01 09:00 Mladší žáci B 5 : 4 Tigers TJ Sokol Nehvizdy Vinohrady II
30.01 09:00 Mladší žákyně 4 : 9 Florbalová akademie MB-D.Bousov SH ZŠ Dolní Bousov
30.01 08:00 Dorostenci 4 : 15 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B TJ Radlice
29.01 19:30 Ženy B 5 : 1 FBC Žraloci Příbram Vinohrady
24.01 13:00 Starší žákyně 5 : 10 FBC Texas DDM P6 SH Jeneč
24.01 12:40 Muži C 7 : 4 FBC Kutná Hora C SH Zruč nad Sázavou
24.01 10:40 Starší žákyně 10 : 3 TJ Sokol Rudná SH Jeneč
24.01 10:20 Muži C 4 : 7 FbK Olymp Praha B SH Zruč nad Sázavou
24.01 09:40 Starší žákyně 5 : 5 ELITE PRAHA - Panthers SH Jeneč
23.01 19:00 Muži A 5 : 11 Technology Florbal MB MSH Mladá Boleslav
23.01 17:00 Ženy A 0 : 6 Sokol Brno Židenice Florbal.com VUT CESA Brno 1
23.01 16:00 Junioři 9 : 0 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Děkanka
23.01 13:40 Elévové B 5 : 3 SK Florbal Benešov II. Vinohrady
23.01 13:40 Elévové 10 : 2 FBC Kralupy n/V Vinohrady
23.01 13:00 Junioři 3 : 6 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
23.01 12:40 Ženy B 4 : 1 TJ Sokol Královské Vinohrady C TJ Radlice
23.01 12:40 Ženy C 1 : 4 TJ Sokol Královské Vinohrady B TJ Radlice
23.01 12:20 Elévové 5 : 11 Florbal Jesenice Vinohrady
23.01 12:20 Elévové B 1 : 2 Tatran Střešovice by OpenCamps Vinohrady
23.01 10:20 Ženy B 4 : 0 TJ Sokol Nové Strašecí TJ Radlice
23.01 09:40 Elévové 10 : 3 FBC STŘELCI UNHOŠŤ Vinohrady
23.01 09:40 Elévové B 16 : 2 Florbalová akademie MB-Loučeň Vinohrady
23.01 09:10 Ženy C 1 : 1 FbC Panthers B TJ Radlice
19.01 19:30 Muži A 5 : 9 ACEMA Sparta Praha Aréna Sparta
17.01 18:30 Muži B 8 : 5 SK Florbal Benešov Vinohrady
17.01 16:30 Dorostenci 4 : 6 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
17.01 10:30 Dorostenci 3 : 5 FbC Panthers Vinohrady
16.01 20:00 Muži B 5 : 6 FbK Olymp Praha Vinohrady
16.01 17:00 Ženy A 6 : 5 FBK Jičín Vinohrady
16.01 13:40 Mladší žáci 2 : 4 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue Vinohrady
16.01 12:40 Mladší žáci B 8 : 10 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení Sportcentrum Letňany
16.01 12:30 Dorostenky 1 : 9 FBC Kutná Hora TJ Radlice
16.01 12:20 Mladší žáci 6 : 2 Sokol Rudná Vinohrady
16.01 12:20 Mladší žákyně 6 : 10 ELITE PRAHA - Panthers SH Děkanka
16.01 11:30 Dorostenci B 6 : 1 TJ Sokol Dobříš Sport Eden Beroun
16.01 11:20 Mladší žákyně 2 : 7 FbŠ Bohemians zelené SH Děkanka
16.01 10:55 Mladší žáci B 5 : 0 FBC Texas DDM P6 bandits Sportcentrum Letňany
16.01 09:40 Mladší žáci 0 : 2 FBK Fat Pipe Vosy Praha Vinohrady
16.01 09:40 Mladší žákyně 2 : 14 Florbalová akademie MB-Dračice SH Děkanka
16.01 09:35 Mladší žáci B 5 : 10 Athletics Praha Zeleneč Sportcentrum Letňany
16.01 09:00 Dorostenky 2 : 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha TJ Radlice
16.01 08:00 Dorostenci B 3 : 3 Red Dragons Hořovice Sport Eden Beroun
12.01 19:30 Ženy A 2 : 9 Tatran Omlux Střešovice SH TJ Tatran Střešovice
11.01 17:45 Muži A 3 : 11 Tatran Omlux Střešovice Vinohrady
10.01 13:40 Ženy B 10 : 0 FBC Kralupy n/V SH Zruč nad Sázavou
10.01 13:00 Starší žákyně 8 : 5 TJ Sokol Rudná ZŠ Rudná
10.01 10:40 Starší žákyně 4 : 6 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white ZŠ Rudná
10.01 10:10 Ženy B 9 : 1 FBC Pitbullky Kolín SH Zruč nad Sázavou
10.01 09:40 Starší žákyně 7 : 9 FBC Texas DDM P6 ZŠ Rudná
09.01 18:00 Ženy A 4 : 7 Crazy girls FBC Liberec Vinohrady
09.01 14:00 Juniorky 2 : 6 FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
09.01 13:40 Elévové 9 : 4 FBC STŘELCI UNHOŠŤ ZŠ a MŠ Jesenice
09.01 13:00 Elévové B 7 : 2 Tatran Střešovice by OpenCamps Unihoc aréna Praha
09.01 13:00 Starší žáci 4 : 9 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C Jedenáctka VS
09.01 12:20 Elévové 4 : 6 Florbal Jesenice ZŠ a MŠ Jesenice
09.01 11:40 Elévové B 6 : 3 FBC Říčany modří Unihoc aréna Praha
09.01 11:20 Ženy C 0 : 9 FBC Texas B bandits TJ JM Chodov
09.01 11:00 Elévové 11 : 0 Florbalová akademie MB-Loučeň ZŠ a MŠ Jesenice
09.01 11:00 Juniorky 1 : 3 Florbal Chomutov SH ZŠ Dobiášova Liberec
09.01 10:20 Muži D 4 : 3 Noxa Ruzyně TJ Ruzyně
09.01 10:20 Starší žáci 3 : 0 T.B.C. Králův Dvůr Jedenáctka VS
09.01 09:00 Ženy C 3 : 3 Viking TJ Sokol Kobylisy TJ JM Chodov
09.01 09:00 Elévové B 9 : 3 Red Dragons Hořovice Unihoc aréna Praha
09.01 09:00 Starší žáci 2 : 2 TJ Sokol Mukařov Jedenáctka VS
09.01 08:00 Muži D 3 : 4 J.B.M. Praha TJ Ruzyně
08.01 18:00 Muži A 1 : 7 Sokol Pardubice SH Dašická Pardubice
21.12 20:10 Muži A 2 : 7 FbŠ Bohemians Aréna Sparta
20.12 18:00 Ženy A 0 : 12 FbŠ "pipni.cz" Bohemians Vinohrady
20.12 12:20 Starší žákyně 11 : 5 TJ Sokol Rudná X3M Arena Barrandov
20.12 11:20 Starší žákyně 3 : 4 ACEMA Sparta Praha X3M Arena Barrandov
20.12 09:40 Starší žákyně 6 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white X3M Arena Barrandov
19.12 18:00 Starší žáci 5 : 4 TEMPISH Orka Čelákovice B SH BIOS Čelákovice
19.12 16:00 Junioři 4 : 7 ACEMA Sparta Praha B Vinohrady
19.12 14:30 Juniorky 3 : 5 FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
19.12 13:20 Starší žáci 0 : 0 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH BIOS Čelákovice
19.12 12:00 Starší žáci 2 : 3 Tatran Střešovice B-Black SH BIOS Čelákovice
19.12 11:30 Junioři 5 : 4 FBC Kanonýři Kladno Vinohrady
19.12 11:30 Juniorky 1 : 8 TJ Turnov SH ZŠ Dobiášova Liberec
18.12 19:00 Ženy A 1 : 8 1. SC Vítkovice Oxdog SC Dubina Ostrava
16.12 20:00 Muži A 5 : 1 ACEMA Sparta Praha Vinohrady
13.12 18:30 Muži C 9 : 4 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou SH Děkanka
13.12 18:00 Muži A 4 : 6 Hu-Fa Panthers Otrokovice Vinohrady
13.12 16:10 Muži C 3 : 1 FBC Vittoria South Town SH Děkanka
13.12 13:40 Ženy C 3 : 2 FBC Pitbullky Kolín SH Králův Dvůr
13.12 12:30 Dorostenky 0 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí SH VŠE
13.12 12:00 Muži B 7 : 8 FbŠ Bohemians B Lyceum Drtinova
13.12 11:20 Ženy C 2 : 1 FBC Kralupy n/V SH Králův Dvůr
13.12 10:10 Dorostenci B 7 : 3 FBC Texas DDM P6 SH Stochov
13.12 09:00 Dorostenky 6 : 1 FBC Texas DDM P6 SH VŠE
12.12 20:38 Mladší žáci 2 : 6 FbC Panthers SH BIOS Dobřichovice
12.12 20:15 Muži B 6 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Jižní Město
12.12 17:50 Muži D 10 : 0 FBC Vinořská Zvěř Sport Eden Beroun
12.12 15:00 Mladší žákyně 7 : 10 FBC Texas DDM P6 Vinohrady II
12.12 14:20 Muži D 4 : 4 FBC Slavia Praha Sport Eden Beroun
12.12 14:20 Mladší žáci B 15 : 1 FBK Draci SH ZŠ Poříčí n. S.
12.12 13:00 Mladší žákyně 5 : 10 SK Dvojka Praha Vinohrady II
12.12 12:20 Mladší žáci 3 : 5 Sokol Rudná SH BIOS Dobřichovice
12.12 11:40 Mladší žáci B 8 : 11 FBK Davle SH ZŠ Poříčí n. S.
12.12 11:00 Dorostenci 8 : 1 FBC Kanonýři Kladno B TJ Sokol Kobylisy
12.12 11:00 Mladší žáci 5 : 3 Athletics Praha Černý Most SH BIOS Dobřichovice
12.12 11:00 Mladší žákyně 4 : 10 Herbadent Praha 11 SJM yellow Vinohrady II
12.12 10:20 Ženy B 3 : 1 FBC Texas B bandits SH ZŠ Kunratice
12.12 09:00 Mladší žáci B 3 : 8 BLACK ANGELS 3 WHITE SH ZŠ Poříčí n. S.
12.12 09:00 Mladší žákyně 4 : 11 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady II
12.12 08:00 Dorostenci 9 : 8 Tatran Střešovice B-by OpenCamps TJ Sokol Kobylisy
11.12 19:15 Ženy B 6 : 0 TJ Sokol Královské Vinohrady C Vinohrady
11.12 19:15 Ženy C 0 : 6 TJ Sokol Královské Vinohrady B Vinohrady
06.12 17:15 Muži A 4 : 11 1. SC Vítkovice Oxdog SC Dubina Ostrava
06.12 14:20 Starší žákyně 7 : 6 ACEMA Sparta Praha Vinohrady II
06.12 12:20 Starší žákyně 3 : 7 Tatran Střešovice Vinohrady II
06.12 09:40 Starší žákyně 4 : 6 Florbalová akademie MB-D.Bousov Vinohrady II
05.12 16:00 Juniorky 1 : 8 Herbadent Praha 11 SJM SH Jižní Město
05.12 13:30 Starší žáci 3 : 0 T.B.C. Králův Dvůr Vinohrady
05.12 13:00 Junioři 1 : 8 FC Bučis Team Unihoc aréna Praha
05.12 13:00 Juniorky 0 : 19 Florbalová Akademie MB SH Jižní Město
05.12 13:00 Elévové B 8 : 3 SK Dvojka Praha SH Unhošť
05.12 13:00 Elévové 5 : 7 Technology Florbal MB B Nová MSH Mladá Boleslav
05.12 12:50 Starší žáci 4 : 2 Florbalová Akademie MB-MH Vinohrady
05.12 11:40 Elévové B 15 : 5 FBC Kralupy n/V SH Unhošť
05.12 10:20 Elévové 7 : 3 SK Florbal Benešov II. Nová MSH Mladá Boleslav
05.12 10:10 Starší žáci 0 : 0 FBC Kutná Hora Vinohrady
05.12 10:00 Junioři 2 : 10 BLACK ANGELS Unihoc aréna Praha
05.12 09:00 Elévové B 12 : 2 FC Bučis Team B SH Unhošť
05.12 09:00 Elévové 18 : 3 Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL Nová MSH Mladá Boleslav
04.12 19:30 Ženy B 9 : 2 FbŠ Bohemians C Vinohrady
29.11 15:30 Dorostenci 1 : 11 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B Jedenáctka VS
29.11 13:40 Mladší žáci 4 : 3 Viking group TJ Sokol Kobylisy SH Eagles Praha
29.11 12:30 Dorostenci 6 : 4 Lhokamo Praha Jedenáctka VS
29.11 12:30 Dorostenky 4 : 1 FBC Kralupy n/V Unihoc Aréna Praha
29.11 10:10 Dorostenky 6 : 1 ELITE PRAHA - Panthers Unihoc Aréna Praha
29.11 10:00 Muži B 15 : 6 Athletics Praha Vinohrady
28.11 18:00 Muži A 3 : 8 itelligence Bulldogs Brno Vinohrady
28.11 17:15 Mladší žáci B 4 : 3 Floorball Club Falcon Lysá n.L. SH Děkanka
28.11 15:55 Mladší žáci B 7 : 4 F.C. Vorms Praha SH Děkanka
28.11 14:00 Muži B 13 : 2 Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK Vinohrady
28.11 12:40 Dorostenci B 3 : 7 BLACK ANGELS B SH Čakovice
28.11 12:30 Ženy C 2 : 3 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
28.11 12:20 Mladší žákyně 7 : 6 FBC Texas DDM P6 TJ Radlice
28.11 11:40 Mladší žáci 2 : 4 FbC Panthers SH Eagles Praha
28.11 10:40 Mladší žákyně 3 : 4 Florbalová akademie MB-Dračice TJ Radlice
28.11 10:20 Mladší žáci 8 : 1 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí SH Eagles Praha
28.11 09:00 Mladší žákyně 7 : 10 FbŠ Bohemians zelené TJ Radlice
28.11 08:00 Dorostenci B 3 : 6 Athletics Praha SH Čakovice
26.11 20:15 Muži A 5 : 8 Tatran Střešovice SH TJ Tatran Střešovice
22.11 18:00 Muži A 2 : 6 Tatran Omlux Střešovice SH TJ Tatran Střešovice
22.11 17:20 Muži C 5 : 0 FBC Ressler boys SH ZŠ Kunratice
22.11 14:20 Starší žákyně 3 : 9 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white Unihoc aréna Praha
22.11 13:50 Muži C 5 : 1 TBC Horoměřice SH ZŠ Kunratice
22.11 11:40 Starší žákyně 2 : 12 Wizards DDM Praha 10 Unihoc aréna Praha
22.11 09:00 Starší žákyně 3 : 5 ELITE PRAHA - Panthers Unihoc aréna Praha
21.11 18:30 Muži D 3 : 1 SK Alien Nation Dobřichovice TJ Sokol Kobylisy
21.11 18:00 Ženy A 5 : 4 Sokol Brno Židenice Florbal.com Vinohrady
21.11 17:00 Starší žáci 0 : 6 Tatran Střešovice B-Black SH BIOS Čelákovice
21.11 16:40 Elévové 9 : 4 Florbalová akademie MB-Loučeň ZŠ a MŠ Jesenice
21.11 16:10 Muži D 1 : 12 Sokol Rudná TJ Sokol Kobylisy
21.11 16:00 Junioři 8 : 0 FBK Fat Pipe Vosy Praha Sport Eden Beroun
21.11 14:40 Starší žáci 1 : 1 Sokol Rudná SH BIOS Čelákovice
21.11 14:00 Elévové 6 : 4 Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL ZŠ a MŠ Jesenice
21.11 14:00 Juniorky 3 : 8 TJ Turnov Nová MSH Mladá Boleslav
21.11 13:00 Elévové B 6 : 5 SK Dvojka Praha SH ZŠ Campanus
21.11 12:40 Elévové 7 : 7 Florbal Jesenice ZŠ a MŠ Jesenice
21.11 12:00 Starší žáci 6 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH BIOS Čelákovice
21.11 11:30 Junioři 2 : 2 Wizards DDM Praha 10 Sport Eden Beroun
21.11 10:20 Elévové B 7 : 6 ACEMA Sparta Praha WHITE SH ZŠ Camapnus
21.11 09:30 Juniorky 1 : 23 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Nová MSH Mladá Boleslav
21.11 09:00 Elévové B 7 : 6 Technology Florbal MB B SH ZŠ Camapnus
17.11 18:00 Ženy A 2 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Jižní Město
15.11 18:00 Muži A 3 : 4 Hu-Fa Panthers Otrokovice SH Štěrkoviště Otrokovice
15.11 18:00 Ženy A 2 : 3 Tatran Omlux Střešovice Vinohrady
15.11 14:00 Muži B 8 : 10 FbC Panthers Vinohrady
15.11 12:00 Dorostenci 2 : 3 FBC Start98 Kunratice SH Zličín
15.11 09:00 Dorostenci 6 : 6 ACEMA Sparta Praha B SH Zličín
14.11 18:00 Muži B 2 : 5 FBC Kutná Hora Vinohrady
14.11 16:00 Mladší žáci B 10 : 3 Tigers TJ Sokol Nehvizdy TJ Sokol Nehvizdy
14.11 14:40 Mladší žáci B 14 : 2 FBK Draci TJ Sokol Nehvizdy
14.11 14:20 Mladší žáci 2 : 3 Sokol Rudná Jedenáctka VS
14.11 12:40 Mladší žáci B 9 : 8 FBC Texas DDM P6 bandits TJ Sokol Nehvizdy
14.11 12:20 Mladší žákyně 5 : 16 TJ Sokol Nové Strašecí SH ZŠ Dolní Bousov
14.11 11:20 Dorostenky 1 : 8 TJ Sokol Nové Strašecí SH Kralupy nad Vltavou
14.11 10:40 Mladší žáci B 7 : 6 FBC Říčany TJ Sokol Nehvizdy
14.11 10:40 Mladší žákyně 6 : 4 FbŠ Bohemians zelené SH ZŠ Dolní Bousov
14.11 10:20 Mladší žáci 0 : 5 SK Florbal Benešov I. Jedenáctka VS
14.11 09:00 Mladší žáci 1 : 3 ACEMA Sparta Praha RED Jedenáctka VS
14.11 09:00 Dorostenky 4 : 3 FBC Kralupy n/V SH Kralupy nad Vltavou
14.11 09:00 Mladší žákyně 4 : 12 Florbalová akademie MB-D.Bousov SH ZŠ Dolní Bousov
12.11 19:30 Muži A 8 : 4 FBC Česká Lípa Víceúčelová SH Česká Lípa
08.11 13:40 Ženy B 11 : 1 FBC Pitbullky Kolín SH Králův Dvůr
08.11 10:10 Ženy B 8 : 0 Divoký kočky & Olymp SH Králův Dvůr
07.11 13:40 Elévové 1 : 13 FBC Texas DDM P6 bandits X3M Arena Barrandov
07.11 13:10 Starší žáci 6 : 3 FBC Kanonýři Kladno C Unihoc aréna Praha
07.11 13:00 Elévové B 3 : 10 Florbalová akademie MB X3M Arena Barrandov
07.11 11:40 Starší žáci 5 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C Unihoc aréna Praha
07.11 10:20 Elévové B 20 : 2 Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL X3M Arena Barrandov
07.11 10:20 Elévové 2 : 6 Florbal Jesenice X3M Arena Barrandov
07.11 09:00 Starší žáci 4 : 4 FBC Kralupy n/V Unihoc aréna Praha
07.11 09:00 Elévové B 18 : 3 FBC Texas DDM P6 sheriffs X3M Arena Barrandov
07.11 09:00 Elévové 6 : 4 Florbalová akademie MB-Loučeň X3M Arena Barrandov
01.11 17:20 Dorostenci B 5 : 8 FBC Žraloci Příbram Unihoc aréna Praha
01.11 16:45 Muži B 6 : 5 Fortel TJ Sokol Kobylisy TJ Sokol Kobylisy
01.11 16:10 Muži C 3 : 5 Lisboa 99 Sport Eden Beroun
01.11 13:50 Muži C 3 : 3 FbK Olymp Praha B Sport Eden Beroun
01.11 13:50 Dorostenci B 4 : 3 FbŠ Bohemians C Unihoc aréna Praha
01.11 12:20 Starší žákyně 3 : 1 TJ Sokol Rudná Jedenáctka VS
01.11 11:20 Starší žákyně 6 : 4 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white Jedenáctka VS
01.11 09:45 Starší žákyně 12 : 1 FBC Texas DDM P6 Jedenáctka VS
31.10 18:00 Muži B 4 : 7 SSK KSB Future Barrandov X3M Arena Barrandov
31.10 15:30 Ženy A 1 : 6 Crazy girls FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
31.10 14:20 Mladší žáci B 6 : 7 Floor Maniacs Mělník TJ Sokol Dobříš
31.10 13:40 Mladší žáci 4 : 7 Technology Florbal MB TJ Ruzyně
31.10 12:40 Muži D 2 : 3 J.B.M. Praha SH Děkanka
31.10 12:20 Mladší žáci B 0 : 14 TJ Sokol Dobříš TJ Sokol Dobříš
31.10 11:00 Dorostenci 5 : 6 Viking group TJ Sokol Kobylisy SH ZŠ Kunratice
31.10 11:00 Mladší žáci 2 : 5 BLACK ANGELS black TJ Ruzyně
31.10 11:00 Mladší žáci B 3 : 7 FBC Říčany TJ Sokol Dobříš
31.10 10:20 Muži D 6 : 1 Noxa Ruzyně SH Děkanka
31.10 09:40 Mladší žáci 7 : 0 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 TJ Ruzyně
31.10 08:00 Dorostenci 5 : 2 FbŠ Bohemians B SH ZŠ Kunratice
30.10 20:00 Muži A 4 : 7 Sokol Pardubice Vinohrady
28.10 20:00 Muži A 6 : 12 itelligence Bulldogs Brno MSH Vodova Brno
28.10 16:00 Ženy A 1 : 9 1. SC Vítkovice Oxdog Vinohrady
25.10 14:50 Dorostenky 1 : 18 Herbadent Praha 11 SJM Vinohrady
25.10 13:50 Ženy B 3 : 1 FbC Panthers B TJ Radlice
25.10 13:00 Starší žáci 4 : 3 FBC Říčany SH BIOS Kladno
25.10 12:20 Mladší žákyně 1 : 8 Florbalová akademie MB-Dračice SH Jeneč
25.10 11:40 Starší žáci 3 : 1 SK Florbal Benešov B SH BIOS Kladno
25.10 11:30 Ženy B 4 : 0 FBC Kralupy n/V TJ Radlice
25.10 11:20 Mladší žákyně 4 : 19 FBC Texas DDM P6 SH Jeneč
25.10 10:10 Dorostenky 0 : 13 FbŠ Bohemians Vinohrady
25.10 09:40 Mladší žákyně 2 : 8 FbŠ Bohemians zelené SH Jeneč
25.10 09:00 Starší žáci 3 : 2 BLACK ANGELS WHITE SH BIOS Kladno
24.10 18:40 Elévové 1 : 10 Technology Florbal MB B SH Jeneč
24.10 18:00 Muži A 6 : 3 1. SC Vítkovice Oxdog Vinohrady
24.10 17:15 Ženy A 3 : 6 FbŠ "pipni.cz" Bohemians SH Děkanka
24.10 16:40 Elévové 2 : 7 Florbal Jesenice SH Jeneč
24.10 15:20 Elévové 5 : 4 FBC Texas DDM P6 sheriffs SH Jeneč
24.10 13:30 Ženy C 1 : 6 Divoký kočky & Olymp Vinohrady
24.10 13:30 Junioři 4 : 4 FbŠ Bohemians B SH Děkanka
24.10 12:40 Elévové B 5 : 3 SK Dvojka Praha SH Jeneč
24.10 10:40 Elévové B 9 : 2 FBC STŘELCI UNHOŠŤ SH Jeneč
24.10 10:30 Junioři 3 : 5 ACEMA Sparta Praha B SH Děkanka
24.10 10:00 Ženy C 3 : 1 FBC Pitbullky Kolín Vinohrady
24.10 08:00 Elévové B 7 : 13 ACEMA Sparta Praha YELLOW SH Jeneč
22.10 20:00 Muži A 3 : 7 Florbal MB Vinohrady
18.10 18:00 Muži A 7 : 10 FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Jižní Město
18.10 18:00 Muži B 8 : 6 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov
18.10 15:00 Ženy A 2 : 10 Herbadent Praha 11 SJM SH Jižní Město
18.10 13:40 Starší žákyně 2 : 5 ELITE PRAHA SH Na Fialce Říčany
18.10 12:40 Muži C 7 : 3 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Sport Eden Beroun
18.10 10:20 Starší žákyně 1 : 9 Tatran Střešovice SH Na Fialce Říčany
18.10 09:10 Muži C 12 : 3 IBK Tajula Sport Eden Beroun
18.10 09:00 Starší žákyně 7 : 13 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue SH Na Fialce Říčany
17.10 17:30 Muži B 6 : 1 FbK Olymp Praha SH ZŠ Kunratice
17.10 15:30 Juniorky 1 : 12 FBC Liberec SH Jižní Město
17.10 13:50 Dorostenci B 5 : 10 FBC UNHOŠŤ SH Čakovice
17.10 13:40 Mladší žáci B 7 : 6 Tigers TJ Sokol Nehvizdy MSH Říčany
17.10 13:40 Mladší žáci 1 : 2 Technology Florbal MB Sportcentrum Letňany
17.10 12:20 Mladší žáci 1 : 4 BLACK ANGELS BLACK Sportcentrum Letňany
17.10 11:00 Juniorky 1 : 15 FAT PIPE FLORBAL CHODOV SH Jižní Město
17.10 11:00 Mladší žáci 7 : 2 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí Sportcentrum Letňany
17.10 10:20 Dorostenci B 3 : 9 FbC Panthers B SH Čakovice
17.10 10:20 Mladší žáci B 10 : 2 Floor Maniacs Mělník MSH Říčany
17.10 09:00 Mladší žáci B 9 : 11 FBC Texas DDM P6 bandits MSH Říčany
13.10 19:30 Muži A 9 : 7 T.B.C. Králův Dvůr SH Králův Dvůr
11.10 18:00 Muži A 6 : 3 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
11.10 16:00 Muži B 2 : 8 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
11.10 15:00 Mladší žákyně 2 : 11 TJ Sokol Nové Strašecí SH ZŠ TGM Ruzyně
11.10 15:00 Starší žáci 14 : 4 FBK Vosy Praha B MSH Říčany
11.10 13:00 Mladší žákyně 3 : 11 ELITE PRAHA SH ZŠ TGM Ruzyně
11.10 11:40 Starší žáci 0 : 1 FBC Kanonýři Kladno C MSH Říčany
11.10 11:30 Ženy C 4 : 3 FBC Žraloci Příbram SH Děkanka
11.10 11:00 Mladší žákyně 1 : 19 Herbadent Praha 11 SJM yellow SH ZŠ TGM Ruzyně
11.10 10:20 Starší žáci 1 : 2 BLACK ANGELS WHITE MSH Říčany
11.10 09:00 Mladší žákyně 2 : 16 Tatran Střešovice SH ZŠ TGM Ruzyně
11.10 08:00 Ženy C 4 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí SH Děkanka
10.10 19:30 Muži D 2 : 4 FbK Buldoci Radotín B SH Zličín
10.10 19:00 Ženy A 1 : 9 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Vinohrady
10.10 16:00 Junioři 3 : 7 FBC Kanonýři Kladno Vinohrady
10.10 16:00 Muži D 3 : 0 Gladiátor Team Beroun SH Zličín
10.10 13:00 Junioři 8 : 4 FBC Foxconn Kutná Hora Vinohrady
10.10 13:00 Elévové B 10 : 1 FBC Texas DDM P6 bandits SH Jeneč
10.10 11:40 Elévové B 8 : 3 ACEMA Sparta Praha WHITE SH Jeneč
10.10 10:20 Ženy B 7 : 4 T.B.C. Králův Dvůr SH Kralupy nad Vltavou
10.10 09:00 Elévové B 9 : 6 Technology Florbal MB B SH Jeneč
10.10 08:00 Ženy B 4 : 1 FBC Texas sheriffs SH Kralupy nad Vltavou
10.10 00:00 Elévové 2 : 11 Florbalová Akademie MB SH ZŠ Campanus
10.10 00:00 Elévové 2 : 10 ACEMA Sparta Praha YELLOW SH ZŠ Campanus
10.10 00:00 Elévové 3 : 13 SK Dvojka Praha SH ZŠ Campanus
01.10 19:30 Ženy A 5 : 6 Florbalová Akademie MB Nová MSH Mladá Boleslav
28.09 18:00 Muži A 3 : 11 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ČPP Aréna Ostrava
28.09 17:10 Dorostenci 5 : 4 Red Dragons Hořovice SH TJ Tatran Střešovice
28.09 16:00 Ženy A 0 : 8 TEMPISH FBS Olomouc Čajkaréna Olomouc
28.09 14:50 Dorostenci 2 : 4 TJ Sokol Dobříš SH TJ Tatran Střešovice
27.09 18:00 Muži B 8 : 4 FbŠ Bohemians B Vinohrady
27.09 15:30 Juniorky 0 : 9 Florbalová Akademie MB Vinohrady
27.09 13:40 Starší žákyně 2 : 8 Florbalová akademie MB-D.Bousov SH ZŠ Dolní Bousov
27.09 11:40 Starší žákyně 12 : 10 ELITE PRAHA SH ZŠ Dolní Bousov
27.09 11:00 Juniorky 3 : 13 Herbadent Praha 11 SJM Vinohrady
27.09 09:00 Starší žákyně 1 : 13 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Dolní Bousov
26.09 20:00 Muži B 8 : 7 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B Vinohrady
26.09 17:00 Muži A 6 : 9 Technology Florbal MB Vinohrady
26.09 13:40 Mladší žáci 4 : 2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue TJ Sokol Kobylisy
26.09 13:40 Mladší žáci 13 : 9 Florbal Jesenice Vinohrady II
26.09 13:00 Ženy A 1 : 2 ELITE PRAHA Vinohrady
26.09 11:00 Dorostenci 4 : 1 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH ZŠ Kunratice
26.09 11:00 Mladší žáci 11 : 1 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 TJ Sokol Kobylisy
26.09 10:20 Mladší žáci 6 : 10 TJ Sokol Dobříš Vinohrady II
26.09 09:40 Mladší žáci 2 : 5 FBC Kanonýři Kladno - bílí TJ Sokol Kobylisy
26.09 09:00 Mladší žáci 9 : 4 FBC Říčany Vinohrady II
26.09 08:00 Dorostenci 7 : 1 Lhokamo Praha SH ZŠ Kunratice
20.09 18:00 Muži A 10 : 13 FbŠ Bohemians Vinohrady
20.09 17:00 Ženy A 4 : 3 FBK Jičín Sportovní areál Jičín
20.09 16:00 Junioři 2 : 9 BLACK ANGELS Unihoc aréna Praha
20.09 15:50 Ženy B 4 : 2 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady
20.09 12:20 Ženy C 1 : 5 FbŠ Bohemians C Vinohrady
20.09 11:30 Junioři 3 : 5 Tatran Střešovice B-by OpenCamps Unihoc aréna Praha
20.09 11:10 Ženy B 13 : 0 Viking TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
20.09 10:00 Ženy C 4 : 3 FBC Texas sheriffs Vinohrady
19.09 18:30 Muži D 4 : 2 FBC Slavia Praha Sport Eden Beroun
19.09 16:10 Muži D 6 : 2 FbK Buldoci Radotín B Sport Eden Beroun
19.09 14:50 Dorostenky 0 : 10 Tatran Střešovice Slavia VŠ Plzeň
19.09 13:00 Starší žáci 0 : 5 Kralupy nad Vltavou SH BIOS Kutná Hora
19.09 12:30 Dorostenky 5 : 14 FBŠ SLAVIA Plzeň Slavia VŠ Plzeň
19.09 11:00 Starší žáci 2 : 4 Tatran Střešovice B-Black SH BIOS Kutná Hora
19.09 09:40 Starší žáci 3 : 5 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C SH BIOS Kutná Hora
13.09 13:30 Ženy A 10 : 0 Athletics Praha Vinohrady
13.09 09:00 Ženy A 3 : 0 FBC Plzeň Vinohrady
12.09 18:00 Ženy A 7 : 2 Florbal Soběslav Vinohrady
12.09 15:00 Ženy A 8 : 1 FbC 98 Chomutov Vinohrady
30.08 17:45 Ženy A 3 : 6 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna
30.08 15:00 Muži A 6 : 9 TJ Znojmo LAUFEN CZ SH Dašická Pardubice
30.08 13:15 Ženy A 6 : 2 MMKS Podhale Nowy Targ (POL) ČPP Aréna
30.08 10:00 Muži A 4 : 3 Panthers Otrokovice SH Dašická Pardubice
30.08 08:00 Ženy A 3 : 2 UKS Multi - 75 Killers Kraków (POL) ČPP Aréna
29.08 19:00 Ženy A 3 : 0 FBC ČPP BONUSIA Ostrava juniorky ČPP Aréna
29.08 16:20 Ženy A 2 : 0 Sokol Židenice juniorky SH Sareza Ostrava
29.08 14:40 Ženy A 3 : 1 FBK Letka Ostrava SH Sareza Ostrava
29.08 14:00 Muži A 3 : 8 TJ Znojmo LAUFEN CZ SH Dašická Pardubice
29.08 10:00 Muži A 9 : 3 Sokol Pardubice SH Dašická Pardubice
29.08 09:40 Ženy A 4 : 6 FBC ČPP BONUSIA Ostrava SH Sareza Ostrava
28.08 21:10 Ženy A 3 : 3 MMKS Podhale Nowy Targ (POL) SH Sareza Ostrava
28.08 17:00 Ženy A 4 : 0 SK Snipers Slavičín SH Sareza Ostrava
28.08 14:30 Ženy A 2 : 6 1.SC Vítkovice Oxdog juniorky SH Sareza Ostrava
15.08 19:00 Muži B 1 : 3 Tatran Střešovice Tatran Střešovice
15.08 16:00 Muži B 3 : 1 FbŠ Kerio Plzeň Tatran Střešovice
15.08 13:50 Muži B 3 : 2 Emco Cholerics Tatran Střešovice
15.08 13:00 Ženy A 0 : 1 FBŠ Slavia Plzeň Děkanka
15.08 12:50 Ženy B 0 : 6 Elite Praha Hamr Braník I.
15.08 09:40 Ženy B 1 : 0 FbC Panthers Hamr Braník II.
15.08 08:00 Ženy A 6 : 0 SK Jihlava Děkanka
14.08 21:10 Ženy A 3 : 1 Borovnica (SLO) Hamr Braník I.
14.08 20:50 Muži A 3 : 5 Panthers Otrokovice Tatran Střešovice
14.08 18:40 Ženy B 2 : 0 FBC Dobruška ČVUT
14.08 18:30 Muži A 5 : 2 FBC Česká Lípa Tatran
14.08 17:40 Junioři 0 : 4 Florbal Ústí Hamr I
14.08 14:30 Ženy B 2 : 1 Viking Kobylisy Kotlářka
14.08 13:50 Junioři 2 : 4 Florbal Vsetín Hamr Braník III.
14.08 12:30 Ženy A 1 : 1 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Hamr Braník IV.
14.08 11:40 Muži A 4 : 1 1.MVIL Ostrava Tatran Střešovice
14.08 08:40 Muži B 3 : 2 FBK Jičín Muži "A" Děkanka
14.08 08:00 Ženy B 3 : 2 FBC Kladno Kotlářka
13.08 20:00 Muži B 6 : 0 FbŠ Bohemians Hamr Braník I.
13.08 17:40 Junioři 0 : 3 FbC98 Chomutov SH Zličín
13.08 17:20 Ženy B 1 : 3 Florbal Chodov Děkanka
13.08 17:00 Muži A 2 : 3 AD Astra Sarnen (SUI) Tatran Střešovice
13.08 15:40 Muži B 4 : 3 Hurricanes Glanerland (SUI) Hamr Braník I.
13.08 14:20 Ženy A 0 : 2 KAIS Mora UIF (SWE) Hamr Braník II.
13.08 13:40 Ženy B 0 : 1 SWFT (SIN) Děkanka
13.08 13:00 Junioři 5 : 3 Tatran Střešovice SH Zličín
13.08 11:00 Muži A 2 : 8 Sokol Pardubice Tatran Střešovice
13.08 09:20 Ženy A 5 : 2 FbŠ Jihlava Hamr Braník II.
10.07 12:10 Starší žáci 0 : 14 SC Urbans 01 (FIN) Jižní Sportovní
10.07 09:50 Mladší žáci 0 : 5 Black Angels Hamr I
10.07 09:40 Junioři 1 : 2 1. SC Vítkovice Třebešín
09.07 18:50 Mladší žáci 5 : 3 TJ Znojmo - red Hamr IV
09.07 17:30 Dorostenci 0 : 6 Talsu NSS (LAT) Jižní Sportovní
09.07 17:00 Starší žáci 0 : 3 Zug United B14 White (SUI) Zelený pruh
09.07 16:40 Junioři 7 : 4 Night Riders (FIN) Ruzyně
09.07 16:30 Juniorky 0 : 3 FBŠ Jihlava Krč
09.07 14:10 Dorostenci 1 : 9 IBF Stolpskott (SWE) Jižní město
09.07 14:10 Juniorky 0 : 1 UHC Dietlikon (SUI) Krč
09.07 13:20 Junioři 2 : 0 T.B.C. Králův Dvůr Ruzyně
09.07 11:30 Mladší žáci 2 : 2 intelligence Bulldogs Brno Hamr I
09.07 10:40 Juniorky 1 : 5 TEMPISH FBS Olomouc Krč
09.07 10:00 Starší žáci 0 : 8 Tatran Střešovice Zelený pruh
08.07 17:40 Junioři 0 : 0 Paskov Saurians Děkanka
08.07 17:20 Starší žáci 0 : 8 FC Helsinborg (SWE) Vinohrady
08.07 17:20 Dorostenci 0 : 5 KU-68 (FIN) Kunratice
08.07 17:00 Juniorky 0 : 5 Tatran Střešovice Děkanka
08.07 13:30 Mladší žáci 1 : 2 FC Bučis Team Hamr I
08.07 12:50 Junioři 0 : 2 TJ Znojmo Děkanka
08.07 10:40 Dorostenci 1 : 4 TEMPISH FBS Olomouc Kunratice
08.07 09:20 Starší žáci 0 : 11 Vara IBK (SWE) Vinohrady
08.07 09:20 Juniorky 0 : 7 Tyresö Trollbäcken IBK (SWE) Děkanka
08.07 08:40 Mladší žáci 6 : 1 TJ Znojmo Hamr I
02.05 18:00 Ženy A 6 : 5 FbC Panthers Vinohrady
02.05 14:20 Elévové 7 : 4 Florbalová akademie MB Aréna Sparta
02.05 10:20 Elévové 0 : 10 Tatran Střešovice Red X3M Arena Barrandov
02.05 09:00 Elévové 0 : 13 BLACK ANGELS 2005 X3M Arena Barrandov
26.04 18:00 Muži A 5 : 4 FBC Start98 SH ZŠ Kunratice
26.04 17:00 Ženy A 6 : 3 FbC Panthers SH TJ Tatran Střešovice
26.04 15:30 Muži C 6 : 6 FbC Panthers B SH města Benátky nad Jizerou
26.04 12:30 Muži C 5 : 6 Wizards DDM Praha 10 C SH města Benátky nad Jizerou
25.04 19:00 Ženy A 9 : 5 FbC Panthers SH TJ Tatran Střešovice
25.04 18:00 Muži A 10 : 4 FBC Start98 SH ZŠ Kunratice
25.04 15:00 Starší žákyně 2 : 15 Florbalová akademie MB-D. Bousov SH ZŠ Dolní Bousov
25.04 13:40 Starší žákyně 6 : 12 Herbadent Praha 11 SJM B SH ZŠ Dolní Bousov
25.04 13:00 Starší žáci 3 : 2 Technology Florbal MB B Přetlaková SH Kladno
25.04 11:40 Starší žákyně 4 : 4 Tatran Střešovice SH ZŠ Dolní Bousov
25.04 11:00 Starší žáci 2 : 1 TJ JM FAT PIPE Chodov C Přetlaková SH Kladno
25.04 09:40 Starší žákyně 2 : 10 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Dolní Bousov
25.04 09:40 Starší žáci 4 : 2 Tatran Střešovice B-black Přetlaková SH Kladno
19.04 18:30 Muži D 4 : 4 FBK VŠSK PeadF UK B SH TJ Tatran Střešovice
19.04 18:00 Muži A 9 : 5 FBC Start98 Vinohrady
19.04 16:00 Dorostenky 4 : 2 FBK Fat Pipe Vosy Praha ZŠ Jiráskova Benešov
19.04 15:00 Muži D 8 : 4 FBK Sokol Vlašim SH TJ Tatran Střešovice
19.04 14:00 Ženy A 3 : 6 FbC Panthers Vinohrady
19.04 14:00 Mladší žákyně 3 : 5 TJ Sokol Nové Strašecí SH BIOS Nové Strašecí
19.04 13:40 Mladší žáci 3 : 4 FbC Panthers B Aréna Sparta
19.04 13:00 Mladší žáci 2 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH ZŠ Kunratice
19.04 12:20 Mladší žáci 2 : 1 AC Sparta Praha YELLOW X3M Arena Barrandov
19.04 11:40 Mladší žákyně 2 : 7 Florbalová akademie MB SH BIOS Nové Strašecí
19.04 11:20 Dorostenky 8 : 6 Florbalová akademie MB - B ZŠ Jiráskova Benešov
19.04 11:00 Mladší žáci 6 : 1 Technology Florbal MB SH ZŠ Kunratice
19.04 11:00 Mladší žáci 2 : 5 Florbal Neratovice X3M Arena Barrandov
19.04 09:40 Mladší žáci 5 : 5 FBC Start98 Kunratice SH ZŠ Kunratice
19.04 09:00 Mladší žákyně 5 : 13 Herbadent Praha 11 SJM yellow SH BIOS Nové Strašecí
19.04 08:00 Ženy C 1 : 3 AC Sparta Praha SH Děkanka
11.04 16:10 Ženy B 3 : 4 Cirkus Praha SH Děkanka
11.04 14:00 Starší žáci 7 : 4 Technology Florbal MB B SH ZŠ Kunratice
11.04 13:50 Ženy B 0 : 2 ELITE PRAHA B SH Děkanka
11.04 13:40 Elévové 1 : 5 TEMPISH Orka Čelákovice SH Čakovice
11.04 12:20 Starší žáci 2 : 2 FBC Start98 Kunratice SH ZŠ Kunratice
11.04 12:20 Elévové 6 : 5 Florbalová akademie MB SH Čakovice
11.04 11:00 Elévové 2 : 10 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Čakovice
11.04 09:40 Starší žáci 4 : 2 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení C SH ZŠ Kunratice
07.04 20:00 Muži A 2 : 1 FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
05.04 18:00 Muži A 8 : 4 FBC Liberec Vinohrady
04.04 20:30 Muži A 2 : 4 FBC Liberec Vinohrady
29.03 17:00 Muži A 7 : 3 FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
29.03 14:00 Muži C 0 : 6 Fortel TJ Sokol Kobylisy B TJ Sokol Kobylisy
29.03 12:20 Mladší žáci 7 : 2 AC Sparta Praha YELLOW Vinohrady
29.03 11:40 Mladší žáci 6 : 4 Elite Praha team DDM P6 Vinohrady
29.03 09:30 Muži C 11 : 3 IBK Tajula TJ Sokol Kobylisy
29.03 09:00 Mladší žáci 4 : 0 TEMPISH Orka Čelákovice B Vinohrady
28.03 20:00 Muži A 8 : 4 FBC Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
28.03 13:40 Ženy C 1 : 2 Viking TJ Sokol Kobylisy ZŠ Jiráskova Benešov
28.03 13:40 Mladší žákyně 3 : 8 Start98 Vinohrady II.
28.03 13:40 Mladší žáci 0 : 8 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH BIOS Kladno
28.03 13:00 Junioři 8 : 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Děkanka
28.03 12:20 Mladší žákyně 5 : 17 TJ JM FAT PIPE Chodov Vinohrady II.
28.03 10:20 Mladší žáci 3 : 3 FbŠ Bohemians Praha 4 SH BIOS Kladno
28.03 10:10 Ženy C 2 : 3 FBC Kralupy n/V ZŠ Jiráskova Benešov
28.03 10:00 Junioři 4 : 3 Viking TJ Sokol Kobylisy SH Děkanka
28.03 09:40 Mladší žákyně 6 : 8 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady II.
28.03 09:00 Mladší žáci 2 : 2 FBC Kladno modří SH BIOS Kladno
22.03 18:30 Muži D 5 : 2 FbK Neveklov SH Děkanka
22.03 17:00 Ženy A 2 : 5 ELITE PRAHA Vinohrady
22.03 16:10 Muži D 8 : 1 FBC Uhříněves SH Děkanka
22.03 13:00 Starší žáci 5 : 2 DDM Horní Počernice ORKA SH Čakovice
22.03 12:20 Starší žákyně 6 : 4 FBC Kralupy n/V SH ZŠ TGM Ruzyně
22.03 11:20 Starší žákyně 4 : 6 Elite Praha team DDM P6 SH ZŠ TGM Ruzyně
22.03 10:20 Starší žáci 6 : 0 Tatran Střešovice B-black SH Čakovice
22.03 09:40 Starší žákyně 8 : 7 FbC Panthers SH ZŠ TGM Ruzyně
22.03 09:00 Starší žáci 3 : 6 FBC Říčany SH Čakovice
21.03 20:00 Ženy A 2 : 11 ELITE PRAHA Vinohrady
21.03 14:00 Juniorky 2 : 2 SK Bivojky Litvínov Slavia VŠ Plzeň
21.03 13:50 Elévové 1 : 6 Technology Florbal MB ZŠ Vachkova
21.03 12:20 Elévové 5 : 4 Tatran Střešovice Red ZŠ Vachkova
21.03 11:00 Juniorky 4 : 1 FBC Kralupy n/V Slavia VŠ Plzeň
21.03 09:40 Elévové 5 : 1 TEMPISH Orka Čelákovice ZŠ Vachkova
17.03 18:00 Muži A 3 : 9 Sokol PPAS Pardubice SH Dašická Pardubice
15.03 17:30 Muži A 7 : 8 Sokol PPAS Pardubice Vinohrady
15.03 17:20 Ženy B 3 : 3 Athletics Praha SH Děkanka
15.03 17:10 Dorostenky 1 : 5 Herbadent Praha 11 SJM SH Eagles Praha
15.03 14:50 Dorostenky 12 : 2 IBK DDM Hradec Králové SH Eagles Praha
15.03 14:30 Ženy A 4 : 10 ELITE PRAHA SH VŠE
15.03 13:50 Ženy B 1 : 6 FBC Kladno SH Děkanka
15.03 12:30 Juniorky 1 : 5 Slavia VŠ Plzeň SH Krupka
15.03 09:30 Juniorky 1 : 9 1. FBC DDM Děčín 4 SH Krupka
14.03 19:00 Ženy A 5 : 7 ELITE PRAHA SH VŠE
14.03 17:30 Muži A 6 : 7 Sokol PPAS Pardubice Vinohrady
14.03 15:00 Muži C 0 : 5 AC Sparta Praha B X3M Arena Barrandov
14.03 14:30 Junioři 2 : 3 DDM Horní Počernice ORKA Unihoc Aréna Praha
14.03 13:50 Ženy C 2 : 8 FBC Start98 SH Kralupy nad Vltavou
14.03 11:30 Ženy C 0 : 4 FbK Wildcats Praha SH Kralupy nad Vltavou
14.03 10:30 Muži C 3 : 7 Kings Praha X3M Arena Barrandov
14.03 10:00 Junioři 1 : 2 Tatran Střešovice B-by OpenCamps Unihoc Aréna Praha
08.03 18:00 Muži A 7 : 6 Sokol PPAS Pardubice SH Dašická Pardubice
08.03 17:30 Juniorky 2 : 4 FBC Plzeň Jiskra Domažlice
08.03 14:30 Juniorky 2 : 3 SK Bivojky Litvínov Jiskra Domažlice
08.03 14:00 Muži B 9 : 4 FBC Kladno B Vinohrady
07.03 18:00 Muži A 3 : 4 Sokol PPAS Pardubice SH Dašická Pardubice
07.03 17:20 Muži D 6 : 3 Noxa Ruzyně SH Neveklov
07.03 16:00 Dorostenci 3 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha X3M Arena Barrandov
07.03 14:00 Muži B 4 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
07.03 13:50 Muži D 4 : 0 FT Sokol Břevnov B SH Neveklov
07.03 11:30 Dorostenci 7 : 3 Technology Florbal MB X3M Arena Barrandov
01.03 16:10 Ženy B 1 : 1 Děkanka SK Praha 4 SH ZŠ Kunratice
01.03 14:00 Starší žáci 6 : 8 AC Sparta Praha D Gymnázium Františka Palackého Neratovice
01.03 13:50 Ženy B 3 : 1 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
01.03 11:00 Starší žáci 3 : 6 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení C Gymnázium Františka Palackého Neratovice
01.03 09:40 Starší žáci 5 : 1 FBC Říčany Gymnázium Františka Palackého Neratovice
28.02 18:30 Muži A 5 : 6 FBC Liberec Vinohrady
28.02 18:00 Ženy A 5 : 10 ELITE PRAHA SH Děkanka
28.02 16:00 Junioři 10 : 1 Viking TJ Sokol Kobylisy SH Děkanka
28.02 12:30 Muži C 4 : 11 TJ JM FAT PIPE Chodov C Sport Eden Beroun
28.02 11:30 Ženy C 3 : 1 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov
28.02 10:00 Junioři 4 : 3 Tatran Střešovice B-by OpenCamps SH Děkanka
28.02 09:30 Muži C 6 : 13 Sokol Benátky Sport Eden Beroun
28.02 09:10 Ženy C 4 : 5 FbŠ Bohemians C ZŠ Jiráskova Benešov
22.02 17:00 Muži A 3 : 6 Panthers Otrokovice SH Štěrkoviště Otrokovice
22.02 15:30 Juniorky 2 : 4 FBC PD Dědek Česká Lípa SH Kralupy nad Vltavou
22.02 11:00 Juniorky 3 : 2 FBC Plzeň SH Kralupy nad Vltavou
22.02 10:00 Muži B 25 : 4 Technology Florbal MB B MSH Mladá Boleslav
21.02 20:00 Muži B 4 : 5 TJ JM FAT PIPE Chodov B TJ JM Chodov
21.02 19:00 Ženy A 0 : 13 TJ JM FAT PIPE Chodov Vinohrady
21.02 14:30 Dorostenci 3 : 4 BLACK ANGELS Vinohrady
21.02 11:30 Dorostenci 2 : 15 Tatran Střešovice Vinohrady
15.02 18:30 Muži A 4 : 9 TJ JM FAT PIPE Chodov Vinohrady
15.02 15:00 Starší žáci 12 : 5 TJ Sokol na Mělníce SH BIOS Kolín
15.02 13:50 Dorostenky 6 : 2 FbŠ Bohemians B Vinohrady
15.02 10:20 Starší žáci 4 : 5 FbŠ Bohemians Praha 4 zelení C SH BIOS Kolín
15.02 09:10 Dorostenky 6 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady
15.02 09:00 Starší žáci 5 : 5 Athletics Praha B SH BIOS Kolín
14.02 19:00 Ženy A 5 : 11 Crazy girls Liberec SH ZŠ Dobiášova Liberec
14.02 17:00 Juniorky 3 : 8 1. FBC DDM Děčín 4 Vinohrady
14.02 11:30 Muži D 4 : 5 Florbal Praha TJ Ruzyně
14.02 09:30 Juniorky 0 : 7 Slavia VŠ Plzeň Vinohrady
14.02 08:00 Muži D 8 : 7 Pragsport TJ Ruzyně
13.02 19:00 Muži A 2 : 5 1. SC Vítkovice Oxdog SC Dubina Ostrava
13.02 17:45 Dorostenci 5 : 7 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 SH Děkanka
08.02 18:30 Juniorky 13 : 1 FBC PD Dědek Česká Lípa Víceúčelová SH Česká Lípa
08.02 18:00 Muži B 6 : 4 FBC Start98 B SH ZŠ Kunratice
08.02 15:30 Juniorky 11 : 0 FBC Kralupy n/V Víceúčelová SH Česká Lípa
07.02 15:00 Ženy C 3 : 3 AC Sparta Praha Vinohrady
07.02 10:20 Ženy C 3 : 2 Viking TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
06.02 20:00 Muži B 10 : 4 SKP Nymburk Sportcentrum Nymburk
05.02 19:55 Muži A 7 : 6 AC Sparta Praha Aréna Sparta
01.02 18:00 Muži A 2 : 9 Technology Florbal MB Vinohrady
01.02 14:30 Ženy A 3 : 6 FBK Jičín Vinohrady
01.02 13:00 Dorostenci 4 : 5 FBC Kladno SH BIOS Kladno
01.02 11:00 Starší žáci 6 : 8 AC Sparta Praha D Neratovice
01.02 09:40 Starší žáci 6 : 1 Athletics Praha B Neratovice
31.01 18:00 Muži B 4 : 7 FBC Kutná Hora Vinohrady
31.01 16:10 Muži D 5 : 1 Noxa Ruzyně TJ Sokol Kobylisy
31.01 15:30 Muži C 4 : 7 Florbal Neratovice Vinohrady
31.01 15:00 Starší žákyně 12 : 19 Elite Praha team DDM P6 Vinohrady II.
31.01 13:50 Muži D 3 : 9 FBK Sokol Vlašim TJ Sokol Kobylisy
31.01 13:00 Starší žákyně 0 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady II.
31.01 11:00 Starší žákyně 0 : 5 Florbalová Akademie MB-D.Bousov Vinohrady II.
31.01 09:30 Muži C 1 : 9 BLACK ANGELS B Vinohrady
31.01 09:00 Starší žákyně 0 : 5 Tatran Střešovice Vinohrady II.
29.01 20:00 Ženy A 4 : 5 Tatran Omlux Střešovice Vinohrady
25.01 18:30 Ženy B 1 : 3 FBC Kladno SH ZŠ Kunratice
25.01 16:10 Ženy B 0 : 2 FbŠ 7OAKS Bohemians SH ZŠ Kunratice
25.01 14:20 Mladší žáci 2 : 7 SK Dvojka Praha Sportcentrum Letňany
25.01 12:20 Mladší žáci 0 : 4 FbŠ Bohemians Praha 4 Sportcentrum Letňany
25.01 11:00 Mladší žáci 2 : 3 Athletics Praha Prosek Sportcentrum Letňany
25.01 09:10 Dorostenky 6 : 7 ELITE Praha team DDM SH Děkanka
24.01 17:15 Ženy A 2 : 7 1. SC Vítkovice Oxdog SC Dubina Ostrava
24.01 16:00 Junioři 9 : 3 FbC Panthers Vinohrady
24.01 13:00 Junioři 3 : 4 BLACK ANGELS Vinohrady
24.01 13:00 Mladší žáci 1 : 5 Tatran Střešovice Red Sportcentrum Letňany
24.01 12:20 Mladší žáci 10 : 0 Athletics Praha Černý Most Sportcentrum Letňany
24.01 11:00 Mladší žáci 1 : 1 FC Bučis Team Sportcentrum Letňany
18.01 17:30 Muži A 6 : 7 FbŠ Bohemians Vinohrady
18.01 15:00 Ženy A 3 : 4 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna Ostrava
18.01 14:00 Muži B 7 : 2 FbŠ Bohemians B Vinohrady
18.01 13:40 Starší žáci 7 : 3 T.J. Sokol na Mělníce SH Eagles Praha
18.01 11:40 Starší žákyně 13 : 2 FBC Rafanky Kutná Hora ZŠ Vachkova
18.01 11:00 Starší žákyně 6 : 8 Wizards DDM Praha 10 ZŠ Vachkova
18.01 10:20 Starší žáci 7 : 0 Sokol Rudná SH Eagles Praha
18.01 09:40 Starší žákyně 12 : 3 FBC Kralupy n/V ZŠ Vachkova
18.01 09:00 Starší žáci 2 : 3 TJ JM FAT PIPE Chodov C SH Eagles Praha
17.01 17:15 Muži B 6 : 7 SSK KSB Future Vinohrady
17.01 14:20 Elévové 7 : 1 Sokol Rudná SH Králův Dvůr
17.01 11:40 Elévové 2 : 5 Florbalová Akademie MB SH Králův Dvůr
17.01 10:20 Elévové 6 : 5 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Králův Dvůr
16.01 19:15 Ženy B 1 : 5 Tatran Střešovice B-Girls Unihoc Aréna Praha
11.01 18:00 Muži A 3 : 10 Tatran Omlux Střešovice SH TJ Tatran Střešovice
11.01 17:20 Ženy B 2 : 2 Florbalová Akademie MB B - Ov.báze Vinohrady
11.01 17:10 Mladší žáci 1 : 4 FC Bučis Team B SH ZŠ Kunratice
11.01 16:00 Dorostenci 4 : 6 DDM Horní Počernice ORKA SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
11.01 14:50 Dorostenky 5 : 3 Florbalová Akademie MB - B SH Děkanka
11.01 13:50 Ženy B 4 : 1 Athletics Praha Vinohrady
11.01 13:50 Mladší žáci 2 : 0 FBC Kutná Hora SH ZŠ Kunratice
11.01 12:30 Mladší žáci 1 : 2 FBC Kralupy n/V SH ZŠ Kunratice
11.01 11:30 Dorostenci 5 : 5 FC Bučis Team SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
11.01 10:10 Dorostenky 9 : 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Děkanka
10.01 19:00 Ženy A 1 : 6 Sokol Židenice EUROCOMPANIES Vinohrady
10.01 16:00 Mladší žáci 3 : 2 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
10.01 15:20 Mladší žáci 6 : 1 T.B.C Králův Dvůr Vinohrady
10.01 13:50 Ženy C 1 : 5 FBC Kralupy n/V SH ZŠ Kunratice
10.01 12:40 Mladší žáci 5 : 2 FBK Davle Vinohrady
10.01 12:30 Muži C 4 : 3 Fortel TJ Sokol Kobylisy B SH Kralupy nad Vltavou
10.01 09:30 Muži C 2 : 12 FBC Čelákovice SH Kralupy nad Vltavou
10.01 09:10 Ženy C 1 : 4 FBC Start98 SH ZŠ Kunratice
04.01 17:30 Muži A 4 : 11 Sokol PPAS Pardubice Vinohrady
21.12 16:00 Muži A 3 : 2 itelligence Bulldogs Brno MSH Vodova Brno
20.12 14:00 Ženy A 0 : 16 Herbadent Praha 11 SJM SH Jižní Město
20.12 12:40 Muži D 4 : 5 FT Sokol Břevnov B Vinohrady
20.12 10:20 Muži D 0 : 1 FBK VŠSK PedF UK B Vinohrady
19.12 20:00 Muži A 2 : 6 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Vinohrady
14.12 16:45 Muži B 5 : 4 Fortel TJ Sokol Kobylisy TJ Sokol Kobylisy
14.12 13:40 Mladší žáci 3 : 0 FBK CONEP Vosy Praha SH U Učiliště Čelákovice
14.12 13:00 Dorostenci 1 : 3 AC Sparta Praha Unihoc Aréna Praha
14.12 11:40 Mladší žáci 2 : 6 Tatran Střešovice Black SH U Učiliště Čelákovice
14.12 11:30 Ženy C 0 : 5 FbK Wildcats Praha SH Kostelec nad Černými lesy
14.12 10:00 Dorostenci 2 : 4 BLACK ANGELS Unihoc Aréna Praha
14.12 09:10 Ženy C 5 : 0 SK Florbal Benešov SH Kostelec nad Černými lesy
14.12 09:00 Mladší žáci 2 : 0 FBC Říčany SH U Učiliště Čelákovice
13.12 17:00 Muži B 4 : 3 FbC Panthers TJ Radlice
13.12 13:40 Mladší žáci 5 : 2 FbŠ Bohemians Praha 4 SH U Učiliště Čelákovice
13.12 11:30 Ženy B 2 : 5 FbŠ 7OAKS Bohemians SH Zruč nad Sázavou
13.12 11:00 Mladší žáci 2 : 6 FbC Panthers SH U Učiliště Čelákovice
13.12 09:40 Mladší žáci 6 : 2 DDM Horní Počernice ORKA SH U Učiliště Čelákovice
07.12 18:50 Starší žákyně 13 : 5 FBC Rafanky Kutná Hora SH Kralupy nad Vltavou
07.12 17:50 Starší žákyně 15 : 4 FBC Kralupy n/V SH Kralupy nad Vltavou
07.12 16:10 Starší žákyně 7 : 8 FbC Panthers SH Kralupy nad Vltavou
07.12 15:00 Ženy A 1 : 5 FbŠ "pipni.cz" Bohemians SH Děkanka
07.12 14:30 Junioři 4 : 5 FBC Kladno Přetlaková SH Kladno
07.12 14:00 Starší žáci 4 : 8 FBK CONEP Vosy Praha B X3M Arena Barrandov
07.12 11:00 Starší žáci 6 : 4 TJ JM FAT PIPE Chodov C X3M Arena Barrandov
07.12 10:00 Junioři 2 : 1 FC Bučis Team Přetlaková SH Kladno
07.12 09:40 Starší žáci 2 : 3 AC Sparta Praha D X3M Arena Barrandov
06.12 16:00 Juniorky 0 : 10 FbŠ 7OAKS Bohemians SH Jižní Město
06.12 14:20 Elévové 1 : 7 FBC Start98 Kunratice Vinohrady
06.12 12:20 Elévové 2 : 4 FBC Kladno bílí Vinohrady
06.12 11:30 Juniorky 1 : 4 Slavia VŠ Plzeň SH Jižní Město
06.12 11:00 Muži C 18 : 8 IBK Tajula SH Králův Dvůr
06.12 09:40 Elévové 2 : 4 Tatran Střešovice Red Vinohrady
06.12 08:00 Muži C 6 : 6 Florbal Neratovice SH Králův Dvůr
30.11 18:00 Muži B 6 : 4 FBC Kladno B SH BIOS Kladno
30.11 13:00 Ženy C 1 : 3 FbŠ Bohemians C TJ Sokol Kobylisy
30.11 10:20 Mladší žáci 2 : 1 FBC Kralupy n/V SH ZŠ TGM Ruzyně
30.11 09:30 Ženy C 3 : 4 AC Sparta Praha TJ Sokol Kobylisy
30.11 09:00 Mladší žáci 2 : 1 FbK Olymp Praha SH ZŠ TGM Ruzyně
30.11 00:00 Mladší žáci 3 : 1 AC Sparta Praha Black SH ZŠ TGM Ruzyně
29.11 20:00 Muži B 9 : 3 Wizards DDM Praha 10 SH ZŠ Kunratice
29.11 17:10 Dorostenky 2 : 4 Herbadent Praha 11 SJM SH Eagles Praha
29.11 14:50 Dorostenky 5 : 0 IBK DDM Hradec Králové SH Eagles Praha
29.11 14:30 Dorostenci 3 : 9 TJ JM FAT PIPE Chodov SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
29.11 12:20 Mladší žáci 5 : 5 Florbalová Akademie MB SH BIOS Kolín
29.11 11:20 Ženy B 5 : 7 Tatran Střešovice B-Girls Unihoc Aréna Praha
29.11 11:00 Mladší žáci 4 : 3 Athletics Praha Černý Most SH BIOS Kolín
29.11 10:00 Dorostenci 10 : 2 FBK Fat Pipe Vosy Praha SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
29.11 09:00 Ženy B 2 : 6 Cirkus Praha Unihoc Aréna Praha
28.11 20:00 Ženy A 4 : 3 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
23.11 18:00 Muži A 6 : 7 FbŠ Bohemians SH Děkanka
23.11 16:00 Juniorky 3 : 6 TJ JM FAT PIPE Chodov HK Rokycany
23.11 15:20 Starší žákyně 1 : 3 Herbadent Praha 11 SJM B Unihoc Aréna Praha
23.11 14:00 Starší žáci 10 : 9 FC Bučis Team B Přetlaková SH Kladno
23.11 13:20 Starší žákyně 2 : 11 ELITE Praha team DDM Unihoc Aréna Praha
23.11 12:40 Muži D 4 : 5 F.C. Vorms Praha B Sport Eden Beroun
23.11 12:30 Muži C 6 : 8 FBC Kralupy n/V TJ JM Chodov
23.11 12:20 Starší žáci 3 : 3 TJ JM FAT PIPE Chodov C TJ Sokol Kobylisy
23.11 12:00 Starší žákyně 1 : 8 Tatran Střešovice Unihoc Aréna Praha
23.11 11:30 Juniorky 2 : 3 FBC Plzeň HK Rokycany
23.11 11:00 Starší žáci 5 : 0 BLACK ANGELS B TJ Sokol Kobylisy
23.11 10:40 Starší žákyně 5 : 5 Wizards DDM Praha 10 Unihoc Aréna Praha
23.11 09:20 Elévové 1 : 7 Florbalová Akademie MB X3M Arena Barrandov
23.11 09:10 Muži D 4 : 2 Florbal Praha Sport Eden Beroun
23.11 08:00 Elévové 1 : 4 AC Sparta Praha Red X3M Arena Barrandov
23.11 08:00 Muži C 10 : 2 Wizards DDM Praha 10 C TJ JM Chodov
22.11 17:00 Ženy A 4 : 7 Sokol Židenice EUROCOMPANIES SH SPortPoint Brno
22.11 14:30 Junioři 5 : 3 FBC Havíři Kutná Hora TJ Radlice
22.11 11:30 Junioři 8 : 2 DDM Horní Počernice ORKA TJ Radlice
20.11 19:30 Muži A 4 : 5 TJ Sokol Mukařov Vinohrady
18.11 20:15 Muži A 5 : 10 AC Sparta Praha Vinohrady
17.11 14:30 Ženy A 4 : 5 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Vinohrady
16.11 16:00 Dorostenci 3 : 4 DDM Horní Počernice ORKA SH Zličín
16.11 14:30 Muži B 11 : 5 BILLY BOY Florbal MB B Vinohrady
16.11 13:00 Mladší žáci 0 : 2 AC Sparta Praha Yellow Vinohrady
16.11 13:00 Dorostenci 3 : 3 FBC Kladno SH Zličín
16.11 12:50 Ženy C 2 : 1 Viking TJ Sokol Kobylisy SH Děkanka
16.11 11:20 Mladší žáci 2 : 4 Florbal Neratovice Vinohrady
16.11 09:10 Ženy C 1 : 3 FBC Kralupy n/V SH Děkanka
16.11 09:00 Mladší žáci 2 : 3 FbK Olymp Praha Vinohrady
15.11 20:00 Ženy A 3 : 5 Tatran Omlux Střešovice SH TJ Tatran Střešovice
15.11 18:00 Muži A 6 : 9 Sokol PPAS Pardubice SH Dašická Pardubice
15.11 17:00 Muži B 18 : 5 TJ JM FAT PIPE Chodov B Vinohrady
15.11 10:20 Mladší žáci 7 : 0 Floorball Club Falcon Přetlaková SH Kladno
15.11 09:00 Mladší žáci 0 : 2 BILLY BOY Florbal MB Přetlaková SH Kladno
12.11 20:45 Muži A 6 : 9 TJ JM Chodov SH Jižní Město
09.11 17:30 Muži A 1 : 13 Tatran Omlux Střešovice Vinohrady
09.11 14:20 Starší žákyně 0 : 6 Tatran Střešovice Unihoc Aréna Praha
09.11 14:00 Muži C 5 : 2 FbC Panthers B SH Eagles Praha
09.11 12:20 Starší žákyně 7 : 6 Flobralová Akademie MB-D.Bousov Unihoc Aréna Praha
09.11 11:40 Starší žáci 9 : 1 FbŠ Bohemians Letňany D Vinohrady
09.11 11:00 Starší žákyně 1 : 8 Herbadent Praha 11 SJM Unihoc Aréna Praha
09.11 09:40 Starší žákyně 2 : 4 ELITE Praha team DDM Unihoc Aréna Praha
09.11 09:00 Starší žáci 8 : 2 FC Bučis Team B Vinohrady
09.11 08:00 Muži C 8 : 6 TJ JM FAT PIPE Chodov C SH Eagles Praha
08.11 11:40 Elévové 4 : 5 Tatran Střešovice Red Kobylisy
08.11 09:00 Elévové 2 : 4 BILLY BOY Florbal MB Kobylisy
07.11 20:00 Ženy A 2 : 14 Herbadent Praha 11 SJM Vinohrady
05.11 20:00 Muži A 7 : 10 FbŠ Bohemians Vinohrady
05.11 19:20 Dorostenky 0 : 15 TJ JM FAT PIPE Chodov Jedenáctka VS
02.11 11:40 Mladší žáci 2 : 1 AC Sparta Praha Black SH Kralupy nad Vltavou
02.11 11:30 Muži D 3 : 2 Pragsport SH ZŠ Kunratice
02.11 09:10 Muži D 5 : 1 FBC Uhříněves SH ZŠ Kunratice
02.11 09:00 Mladší žáci 5 : 2 ELITE Praha team DDM SH Kralupy nad Vltavou
01.11 17:10 Dorostenky 4 : 0 FbŠ Bohemians B SH BIOS Nové Strašecí
01.11 17:00 Muži B 5 : 6 FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou
01.11 14:50 Dorostenky 2 : 5 ELITE Praha team DDM SH BIOS Nové Strašecí
01.11 12:40 Ženy B 9 : 0 FBC Kutná Hora SH Přetlaková Kladno
01.11 11:40 Mladší žáci 6 : 2 AC Sparta Praha Blue SH Eagles Praha
01.11 09:10 Ženy B 3 : 1 FA MB B - Ov. Báze SH Přetlaková Kladno
01.11 09:00 Mladší žáci 5 : 5 FbC Panthers SH Eagles Praha
28.10 17:00 Muži A 3 : 5 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ČPP Aréna Ostrava
28.10 17:00 Ženy A 4 : 6 TEMPISH FBS Olomouc SH Čajkaréna Olomouc
28.10 16:30 Junioři 5 : 4 FbŠ Bohemians B TJ Radlice
28.10 13:30 Junioři 5 : 5 FBK Fat Pipe Vosy Praha TJ Radlice
26.10 17:00 Muži A 2 : 7 intelligence Bulldogs Brno Vinohrady
26.10 14:00 Muži B 10 : 5 FBC Start98 B Vinohrady
26.10 12:00 Muži C 6 : 13 BLACK ANGELS B SH Kostelec nad Černými lesy
26.10 09:00 Muži C 7 : 6 AC Sparta Praha B SH Kostelec nad Černými lesy
25.10 17:00 Muži B 10 : 9 SKP Nymburk Vinohrady
25.10 12:29 Juniorky 1 : 11 Herbadent Praha 11 SJM Slavia VŠ Plzeň
25.10 11:40 Elévové 4 : 4 BLACK ANGELS 2005 TJ Sokol Kobylisy
25.10 10:20 Elévové 3 : 3 AC Sparta Praha Blue TJ Sokol Kobylisy
25.10 09:30 Juniorky 1 : 16 FbŠ 7OAKS Bohemians Slavia VŠ Plzeň
25.10 00:00 Dorostenci 2 : 5 TJ JM Fat Pipe Chodov TJ JM Chodov
25.10 00:00 Dorostenci 3 : 7 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 TJ JM Chodov
24.10 20:00 Ženy A 2 : 7 FbŠ "pipni.cz" Bohemians Vinohrady
19.10 12:40 Ženy C 1 : 3 FbK Wildcats Praha X3M Arena Barrandov
19.10 12:20 Starší žáci 0 : 3 FBK CONEP Vosy Praha B Vinohrady
19.10 11:00 Starší žáci 1 : 4 AC Sparta Praha C Vinohrady
19.10 10:20 Ženy C 1 : 5 FBC Start98 X3M Arena Barrandov
18.10 18:30 Ženy A 2 : 6 ELITE Praha Vinohrady
18.10 17:30 Muži B 5 : 6 SSK KSB Future X3M Arena Barrandov
18.10 13:00 Junioři 2 : 4 FBC Kladno Vinohrady
18.10 11:30 Ženy B 3 : 4 ELITE PRAHA B TJ Radlice
18.10 11:30 Dorostenky 0 : 12 FbŠ Bohemians SH Králův Dvůr
18.10 10:00 Junioři 5 : 9 FBC Havíři Kutná Hora Vinohrady
18.10 09:00 Dorostenky 1 : 6 Slavia VŠ Plzeň SH Králův Dvůr
18.10 08:00 Ženy B 5 : 5 Wizards DDM Praha 10 TJ Radlice
16.10 19:30 Muži A 8 : 7 T.B.C Králův Dvůr SH Králův Dvůr
12.10 19:30 Muži D 3 : 3 Šneci z Pěšin TJ Radlice
12.10 17:10 Muži D 4 : 1 FbK Neveklov TJ Radlice
12.10 17:00 Muži A 3 : 2 Panthers Otrokovice Vinohrady
12.10 17:00 Ženy A 1 : 15 TJ JM Fat Pipe Chodov SH Jižní Město
12.10 15:00 Starší žákyně 8 : 4 ELITE Praha team DDM SH ZŠ Dolní Bousov
12.10 13:40 Starší žákyně 10 : 7 Herbadent Praha 11 SJM B SH ZŠ Dolní Bousov
12.10 13:00 Dorostenci 2 : 10 Tatran Střešovice TJ Tatran Střešovice
12.10 11:40 Starší žákyně 1 : 10 Tatran Střešovice SH ZŠ Dolní Bousov
12.10 10:00 Muži B 3 : 5 FbŠ Bohemians B Lyceum Drtinova
12.10 10:00 Dorostenci 3 : 2 FC Bučis Team TJ Tatran Střešovice
12.10 09:40 Starší žákyně 6 : 8 Flobralová Akademie MB-D.Bousov SH ZŠ Dolní Bousov
11.10 14:00 Muži C 2 : 4 Kings Praha SH Děkanka
11.10 14:00 Juniorky 3 : 3 FBC Plzeň Vinohrady
11.10 11:40 Elévové 2 : 6 FBC Start98 Kunratice SH ZŠ Kunratice
11.10 09:30 Muži C 5 : 6 Sokol Benátky SH Děkanka
11.10 09:30 Juniorky 2 : 1 Slavia VŠ Plzeň Vinohrady
11.10 09:00 Elévové 1 : 5 FBC Kladno bílí SH ZŠ Kunratice
08.10 16:20 Muži A 4 : 11 FBC Liberec SH Dukla Liberec
05.10 14:30 Junioři 1 : 3 FC Bučis Team Unihoc Aréna
05.10 13:00 Mladší žáci 22 : 0 FBC UNHOŠŤ Vinohrady
05.10 11:30 Ženy C 4 : 1 SK Florbal Benešov SH ZŠ Kunratice
05.10 11:20 Mladší žáci 9 : 1 Floorball Club Falcon B Vinohrady
05.10 10:00 Junioři 3 : 1 FbC Panthers Unihoc Aréna
05.10 09:10 Ženy C 3 : 4 FbŠ Bohemians C SH ZŠ Kunratice
05.10 09:00 Mladší žáci 10 : 3 TJ JM Fat Pipe Chodov black Vinohrady
04.10 20:00 Muži A 5 : 14 BILLY BOY Florbal MB MSH Mladá Boleslav
04.10 17:30 Ženy A 1 : 5 Crazy girls FBC Liberec Vinohrady
04.10 16:00 Dorostenky 4 : 5 TJ Sokol Nové Strašecí SH Kladno
04.10 12:20 Mladší žáci 4 : 1 Wizards DDM Praha 10 Unihoc Aréna
04.10 11:30 Ženy B 3 : 6 Děkanka SK Praha 4 SH VŠE
04.10 11:20 Dorostenky 6 : 5 FBC Kladno SH Kladno
04.10 09:40 Mladší žáci 5 : 3 Sokol Rudná Unihoc Aréna
04.10 08:00 Ženy B 1 : 4 FBC Kutná Hora SH VŠE
28.09 19:15 Ženy A 2 : 3 Florbalová akademie MB MSH Mladá Boleslav
28.09 17:00 Muži A 6 : 8 1. SC Vítkovice Oxdog Vinohrady
28.09 13:30 Muži B 10 : 4 Fortel TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
28.09 12:20 Starší žáci 12 : 1 FBC Pitbulláci Kolín X3M Arena Barrandov
28.09 11:00 Starší žáci 5 : 1 BLACK ANGELS B X3M Arena Barrandov
27.09 18:30 Muži B 3 : 4 FbC Panthers Vinohrady
27.09 16:00 Dorostenci 5 : 5 AC Sparta Praha Vinohrady
27.09 14:30 Juniorky 0 : 10 Herbadent Praha 11 SJM TJ JM Chodov
27.09 14:00 Ženy A 3 : 1 FBK Jičín Sportovní areál Jičín
27.09 11:30 Dorostenci 3 : 4 Billy Boy Florbal MB Vinohrady
27.09 11:30 Juniorky 0 : 10 TJ JM Fat Pipe Chodov TJ JM Chodov
21.09 17:00 Muži A 5 : 7 TJ JM FAT PIPE Chodov Jižní Město
21.09 16:10 Muži D 6 : 5 Šneci z Pěšin TJ Spartak Vlašim
21.09 14:00 Ženy A 2 : 8 1. SC Vítkovice Oxdog Vinohrady
21.09 13:50 Muži D 8 : 4 F.C. Vorms Praha B TJ Spartak Vlašim
20.09 16:30 Muži C 3 : 4 FBC Kralupy n/V Unihoc Aréna Praha
20.09 12:30 Junioři 3 : 8 BLACK ANGELS Čakovice
20.09 12:00 Muži C 4 : 4 FBC Čelákovice Unihoc Aréna Praha
20.09 08:00 Junioři 4 : 3 FbŠ Bohemans B Čakovice
14.09 13:30 Ženy A 11 : 0 DDM Praha 10 Vinohrady
14.09 09:00 Ženy A 4 : 2 FBC Kladno Vinohrady
13.09 18:00 Ženy A 5 : 2 TJ Sokol Jaroměř Vinohrady
13.09 15:00 Ženy A 4 : 0 FK Slovan Jindřichův Hradec Vinohrady
04.05 14:00 Muži C 6 : 4 T.B.C. Králův Dvůr B Vinohrady
04.05 08:00 Muži C 8 : 4 FbŠ Bohemians C Vinohrady
03.05 15:00 Starší žákyně 4 : 7 Florbalová akademie MB-D. Bousov Dolní Bousov
03.05 13:40 Starší žákyně 1 : 8 Herbadent Praha 11 SJM B Dolní Bousov
03.05 13:00 Starší žáci 5 : 6 Black Angels Neratovice
03.05 13:00 Elévové 0 : 5 FBC Kladno bílí Benešov
03.05 11:55 Elévové 2 : 3 FBC Start98 Kunratice Benešov
03.05 11:40 Starší žákyně 3 : 17 Tatran Střešovice Dolní Bousov
03.05 11:40 Starší žáci 2 : 6 Tatran Střešovice B-Boys Neratovice
03.05 10:20 Starší žáci 7 : 1 FbC Panthers B Neratovice
03.05 09:40 Starší žákyně 2 : 3 SK Florbal Benešov Dolní Bousov
03.05 09:35 Elévové 3 : 4 FBK Realstick Vosy Praha Benešov
27.04 18:30 Ženy C 1 : 2 FbC Panthers B Králův Dvůr
27.04 16:10 Ženy C 9 : 2 TJ Sokol Nové Strašecí Králův Dvůr
27.04 13:40 Mladší žáci 6 : 5 BILLY BOY Mladá Boleslav Letňany
27.04 12:20 Mladší žáci 5 : 6 Tatran Střešovice B-Boys Letňany
27.04 09:40 Mladší žáci 6 : 5 KROSTAV Lhokamo Praha Letňany
26.04 18:30 Dorostenci 1 : 2 SKP Olympia Kutná Hora Kunratice
26.04 15:00 Dorostenci 4 : 3 FBC Kralupy n/V Kunratice
26.04 12:00 Elévové B 6 : 6 TJ JM Florbal Chodov blue Vinohrady II
26.04 11:05 Elévové B 3 : 7 Floorball Club Falcon Vinohrady II
26.04 09:35 Elévové B 8 : 7 Tatran Střešovice Vinohrady II
25.04 19:30 Ženy B 4 : 3 FbŠ Bohemians C Vinohrady
12.04 12:30 Dorostenky 4 : 4 FbC Panthers BIOS Kutná Hora
12.04 11:30 Muži D 3 : 9 Florbal Praha Neveklov
12.04 11:20 Elévové 3 : 2 AC Sparta Praha Florbal RED Barrandov
12.04 10:10 Dorostenky 4 : 2 FBK Realstick Vosy Praha BIOS Kutná Hora
12.04 10:10 Elévové 7 : 1 FC Bučis Team Barrandov
12.04 09:10 Muži D 2 : 11 Fbk Koleje Slovan Neveklov
06.04 12:20 Mladší žáci 6 : 1 FBC Start98 Kunratice B VŠE
06.04 11:00 Mladší žáci 3 : 1 FBK Davle VŠE
05.04 19:30 Muži A 6 : 1 FBŠ Hattrick Brno Vinohrady
05.04 17:40 Ženy C 3 : 3 T.B.C. Králův Dvůr Kralupy nad Vltavou
05.04 17:20 Ženy C 3 : 2 Slavia VŠ Plzeň B Kralupy nad Vltavou
05.04 13:50 Ženy B 4 : 2 Slavia VŠ Plzeň B Kralupy nad Vltavou
05.04 12:35 Elévové B 9 : 12 SK Dvojka Praha Čelákovice
05.04 11:05 Elévové B 8 : 9 FbK Olymp Praha Zeus Čelákovice
05.04 10:20 Ženy B 3 : 4 Athletics Praha Kralupy nad Vltavou
05.04 09:00 Elévové B 5 : 3 101. Sportovní klub Praha Čelákovice
30.03 17:30 Muži A 6 : 2 FBŠ Hattrick Brno Tatran Bohunice
30.03 16:30 Muži C 9 : 14 Wizards DDM Praha 10 C Králův Dvůr
30.03 12:00 Muži C 4 : 7 FbK Olymp Praha Králův Dvůr
29.03 20:00 Muži A 10 : 9 FBŠ Hattrick Brno Tatran Bohunice
29.03 18:30 Dorostenci 3 : 0 Tatran Střešovice B-Boys Kralupy nad Vltavou
29.03 16:10 Dorostenci 1 : 5 AC Sparta Praha Florbal B Kralupy nad Vltavou
29.03 16:00 Junioři 10 : 4 Tatran Střešovice B-Boys Přetlaková Kladno
29.03 13:00 Junioři 9 : 3 FBC Kladno Přetlaková Kladno
29.03 12:45 Starší žáci 0 : 2 FC Bučis Team B BIOS Kutná Hora
29.03 11:15 Starší žáci 3 : 4 SKP Olympia Kutná Hora BIOS Kutná Hora
29.03 10:10 Elévové 1 : 3 BLACK ANGELS black Gym. Dr. Pekaře MB
29.03 09:00 Elévové 1 : 3 FBC Kladno bílí Gym. Dr. Pekaře MB
26.03 19:30 Muži A 10 : 5 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
23.03 17:30 Muži A 7 : 6 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Vinohrady
23.03 14:00 Ženy A 4 : 3 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Vinohrady
23.03 13:40 Starší žákyně 3 : 7 SK Florbal Benešov Dolní Bousov
23.03 12:20 Starší žákyně 3 : 12 Herbadent Praha 11 SJM B Dolní Bousov
23.03 11:00 Mladší žáci 1 : 4 SOKOL Hanspaulka Přetlaková Kladno
23.03 11:00 Muži C 13 : 7 Desperados Radlice
23.03 10:20 Starší žákyně 1 : 5 Tatran Střešovice Dolní Bousov
23.03 09:40 Mladší žáci 2 : 2 Florbal Neratovice Přetlaková Kladno
23.03 09:00 Starší žákyně 7 : 3 Florbalová akademie MB-D. Bousov Dolní Bousov
23.03 08:00 Muži C 5 : 9 IBK Kubánský Klan Radlice
22.03 20:00 Muži A 4 : 6 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Vinohrady
22.03 17:20 Ženy C 1 : 4 Athletics Praha Radlice
22.03 15:00 Ženy C 3 : 2 FBC Kralupy n/V Radlice
22.03 14:00 Ženy A 4 : 5 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Zelený Pruh
22.03 12:00 Elévové B 8 : 4 Tatran Střešovice Benešov
22.03 11:30 Ženy B 4 : 2 T.B.C. Králův Dvůr Radlice
22.03 11:05 Elévové B 5 : 3 TJ JM Florbal Chodov blue Benešov
22.03 09:35 Elévové B 7 : 3 F.C. Vorms Praha Benešov
16.03 17:50 Muži D 2 : 7 FbK Neveklov Sokol Kobylisy
16.03 17:30 Muži A 5 : 8 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
16.03 13:30 Juniorky 1 : 17 Herbadent Praha 11 SJM Lyceum Drtinova
16.03 13:00 Ženy A 4 : 3 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna Ostrava
16.03 11:30 Dorostenci 9 : 1 FBC Kladno B Unihoc Aréna
16.03 10:30 Juniorky 1 : 8 FBC Dobruška Lyceum Drtinova
16.03 08:00 Dorostenci 4 : 1 DDM Horní Počernice ORKA Unihoc Aréna
15.03 20:00 Ženy A 2 : 0 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna Ostrava
15.03 18:00 Muži A 7 : 4 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
15.03 16:00 Junioři 4 : 5 FC Bučis Team Vinohrady
15.03 15:00 Dorostenky 4 : 11 SKP Olympia Kutná Hora Nové Strašecí
15.03 11:30 Dorostenky 2 : 8 FBC Kladno Nové Strašecí
15.03 11:30 Junioři 5 : 6 Black Angels Vinohrady
13.03 20:30 Muži A 6 : 5 TJ Znojmo LAUFEN CZ Vinohrady
10.03 20:15 Juniorky 3 : 2 FBC Dobruška Pardubice
09.03 17:00 Muži B 8 : 7 Black Angels Vinohrady
09.03 16:00 Muži A 9 : 8 TJ Znojmo LAUFEN CZ Znojmo
09.03 10:30 Juniorky 1 : 20 FbŠ 7OAKS Bohemians Děkanka
08.03 20:00 Muži A 4 : 5 TJ Znojmo LAUFEN CZ Znojmo
08.03 17:30 Muži B 9 : 3 FBC Kladno B Vinohrady
08.03 13:30 Juniorky 0 : 18 TJ JM Pedro Perez Chodov Chodov
08.03 11:00 Starší žáci 3 : 0 FBC Kladno B Eagles Praha
08.03 09:40 Starší žáci 5 : 0 Athletics Praha Eagles Praha
08.03 09:00 Juniorky 2 : 8 Slavia VŠ Plzeň Chodov
07.03 19:15 Juniorky 4 : 13 Herbadent Praha 11 SJM Vinohrady
02.03 18:00 Muži A 6 : 8 TJ Znojmo LAUFEN CZ Zelený Pruh
02.03 14:00 Muži C 6 : 9 Kings Praha Děkanka
02.03 13:50 Ženy C 4 : 4 FbŠ Bohemians C Čakovice
02.03 13:00 Junioři 9 : 6 FbC Panthers Zruč nad Sázavou
02.03 11:30 Ženy B 6 : 2 FBC Žraloci Příbram Čakovice
02.03 10:20 Ženy C 2 : 0 FbK Olymp Praha Čakovice
02.03 10:00 Junioři 4 : 7 TJ JM Pedro Perez Chodov Zruč nad Sázavou
02.03 09:30 Muži C 6 : 5 FBC Hamsters Vysočany Děkanka
02.03 08:00 Ženy B 7 : 1 FbK Olymp Praha Čakovice
01.03 18:30 Dorostenci 4 : 6 FbŠ Bohemians B Přetlaková Kladno
01.03 17:00 Muži A 8 : 5 TJ Znojmo LAUFEN CZ Zelený Pruh
01.03 15:00 Dorostenci 5 : 1 Wizards DDM Praha 10 Přetlaková Kladno
23.02 17:00 Muži A 4 : 6 FBŠ Hattrick Brno Tatran Bohunice
23.02 16:10 Muži D 7 : 2 FbK 1996 Příbram Vinohrady
23.02 14:30 Ženy A 5 : 3 FBC ČPP BONUSIA Ostrava ČPP Aréna Ostrava
23.02 12:30 Dorostenky 5 : 6 FbŠ Bohemians B BIOS Kladno
23.02 10:20 Muži D 5 : 3 TJ Tatran Sedlčany florbal Vinohrady
23.02 09:00 Dorostenky 8 : 3 TJ Sokol Nové Strašecí BIOS Kladno
22.02 17:00 Muži B 6 : 5 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
21.02 20:00 Muži B 5 : 4 FbC Panthers Vinohrady
16.02 18:00 Muži A 8 : 7 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
16.02 14:30 Junioři 13 : 2 BILLY BOY Mladá Boleslav B Gym. Dr. Pekaře MB
16.02 14:00 Ženy A 4 : 3 FBŠ AL INVEST Jihlava Vinohrady
16.02 14:00 Muži C 2 : 4 FBC Ekonom Praha VŠE
16.02 10:00 Junioři 11 : 12 FbŠ Bohemians B Gym. Dr. Pekaře MB
16.02 09:30 Muži C 6 : 6 FBC Kladno C VŠE
15.02 11:20 Dorostenci 3 : 5 FBC Kladno B Český Dub
15.02 09:00 Dorostenci 8 : 1 FBC Kralupy n/V Český Dub
13.02 17:30 Ženy A 1 : 14 Herbadent Praha 11 SJM Jižní Město
09.02 14:00 Muži B 11 : 9 BILLY BOY Mladá Boleslav B MSH Mladá Boleslav
08.02 19:30 Muži A 5 : 7 1. FbK Rožnov pod Radhoštěm SŠIEŘ Rožnov p/R
08.02 18:40 Muži B 6 : 2 ASK TEMPISH Orka Čelákovice Čakovice
08.02 15:00 Ženy B 6 : 0 FbC Panthers B Děkanka
08.02 14:30 Juniorky 5 : 7 Slavia VŠ Plzeň Vinohrady
08.02 13:00 Starší žáci 11 : 1 Floorball Club Falcon Neratovice
08.02 12:40 Ženy C 0 : 2 TJ SKV B Děkanka
08.02 12:40 Ženy B 2 : 0 TJ SKV C Děkanka
08.02 11:30 Juniorky 3 : 6 TJ JM Pedro Perez Chodov Vinohrady
08.02 11:00 Starší žáci 2 : 4 TJ JM Florbal Chodov Neratovice
08.02 09:40 Starší žáci 3 : 2 FbC Panthers B Neratovice
08.02 09:10 Ženy C 6 : 2 FbK Wildcats Praha Děkanka
07.02 20:00 Ženy A 4 : 5 TEMPISH FBS Olomouc Vinohrady
03.02 18:30 Juniorky 0 : 13 FbŠ 7OAKS Bohemians Děkanka
02.02 14:50 Dorostenky 0 : 4 Slavia VŠ Plzeň Vinohrady
02.02 10:10 Dorostenky 7 : 4 FbC Panthers Vinohrady
01.02 20:00 Muži A 6 : 10 TJ Znojmo LAUFEN CZ TJ Znojmo
01.02 16:10 Muži D 4 : 10 FBC Žraloci Příbram B Radlice
01.02 14:30 Junioři 9 : 2 FBC Kladno Chodov
01.02 12:40 Muži D 4 : 11 FC Astra Radlice
01.02 11:30 Junioři 8 : 0 FbC Panthers Chodov
26.01 18:00 Muži A 11 : 4 FBC Start98 Vinohrady
26.01 15:00 Starší žákyně 6 : 5 Florbalová akademie MB-D. Bousov Vinohrady II
26.01 14:00 Ženy A 3 : 13 TJ JM Pedro Perez Chodov Vinohrady
26.01 13:40 Starší žákyně 5 : 3 Herbadent Praha 11 SJM B Vinohrady II
26.01 11:40 Starší žákyně 3 : 10 Tatran Střešovice Vinohrady II
26.01 11:00 Muži C 3 : 12 T.B.C. Králův Dvůr B Sport Eden Beroun
26.01 09:40 Starší žákyně 5 : 4 SK Florbal Benešov Vinohrady II
26.01 08:00 Muži C 7 : 7 TJ Sokol Dobříš Sport Eden Beroun
25.01 17:00 Muži B 1 : 5 TJ Sokol Mukařov - Tago Mago Vinohrady
25.01 15:00 Ženy B 1 : 5 FbK Wildcats Praha Děkanka
25.01 13:00 Starší žáci 7 : 4 Floorball Club Falcon Unihoc Aréna
25.01 12:40 Ženy B 3 : 0 TJ Sokol Nové Strašecí Děkanka
25.01 12:20 Elévové 2 : 0 FBC Kladno bílí Radlice
25.01 12:20 Starší žáci 1 : 3 TJ JM Florbal Chodov Unihoc Aréna
25.01 11:00 Starší žáci 5 : 2 SKP Olympia Kutná Hora Unihoc Aréna
25.01 09:40 Elévové 3 : 8 SK Florbal Benešov Radlice
19.01 16:00 Muži A 7 : 1 FBC Vikings Kopřivnice Vinohrady
19.01 12:00 Muži B 11 : 5 FbŠ Bohemians B Lyceum Drtinova
19.01 12:00 Mladší žáci 4 : 2 FC Bučis Team B Unohoc Aréna
19.01 11:40 Mladší žáci 7 : 1 FbŠ Bohemians Bay-Leaves B Unihoc Aréna
19.01 09:00 Mladší žáci 2 : 3 SOKOL Hanspaulka Unihoc Aréna
18.01 18:00 Muži B 7 : 2 Fortel TJ Sokol Kobylisy Sokol Kobylisy
18.01 17:00 Ženy A 4 : 17 FbŠ "pipni.cz" Bohemians Děkanka
18.01 15:30 Muži C 5 : 4 IBK Kubánský Klan Kunratice
18.01 12:35 Elévové B 4 : 10 FBK Davle ZŠ Mendelova
18.01 11:00 Muži C 6 : 4 Vasara Kunratice
18.01 10:30 Elévové B 1 : 4 101. Sportovní klub Praha ZŠ Mendelova
18.01 09:35 Elévové B 1 : 11 TJ JM Florbal Chodov white ZŠ Mendelova
12.01 17:00 Ženy A 3 : 8 Crazy girls FBC Liberec Vinohrady
12.01 16:10 Dorostenci 3 : 4 SKP Olympia Kutná Hora Radlice
12.01 13:50 Dorostenci 4 : 1 DDM Horní Počernice ORKA Radlice
11.01 19:00 Muži A 7 : 4 Spartak Pelhřimov ZŠ Osvobození
11.01 16:00 Junioři 11 : 1 FBC Start98 Kunratice Unihoc Aréna
11.01 14:20 Starší žákyně 3 : 8 Herbadent Praha 11 SJM B Vinohrady
11.01 13:50 Dorostenky 1 : 19 FbŠ Bohemians Chodov
11.01 13:00 Junioři 6 : 3 SKP Olympia Kutná Hora Unihoc Aréna
11.01 13:00 Elévové 2 : 0 Tatran Střešovice ZŠ Pastelka MB
11.01 12:20 Starší žákyně 0 : 12 Tatran Střešovice Vinohrady
11.01 11:40 Starší žáci 7 : 2 BLACK ANGELS B Čakovice
11.01 11:30 Dorostenky 2 : 4 FBK Realstick Vosy Praha Chodov
11.01 11:20 Elévové 6 : 1 TJ JM Pedro Perez Chodov ZŠ Pastelka MB
11.01 11:00 Starší žákyně 9 : 8 Florbalová akademie MB-D. Bousov Vinohrady
11.01 10:20 Starší žáci 2 : 1 SKP Olympia Kutná Hora Čakovice
11.01 09:40 Starší žákyně 4 : 4 SK Florbal Benešov Vinohrady
11.01 09:00 Elévové 5 : 2 Florbalová akademie MB ZŠ Pastelka MB
05.01 19:40 Ženy B 7 : 1 Athletics Praha Králův Dvůr
05.01 18:30 Ženy C 2 : 1 FbC Panthers B Králův Dvůr
05.01 17:20 Ženy B 8 : 0 FBC Kralupy n/V Králův Dvůr
05.01 17:00 Muži A 8 : 4 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Vinohrady
05.01 15:00 Ženy C 5 : 0 FBC Žraloci Příbram Králův Dvůr
05.01 13:30 Muži B 5 : 4 T.B.C. Králův Dvůr Vinohrady
04.01 18:00 Ženy A 0 : 4 1. SC WOOW Vítkovice Vinohrady
04.01 14:00 Muži C 10 : 7 Wizards DDM Praha 10 C Vinohrady
04.01 12:30 Muži D 3 : 7 ForTel TJ Sokol Kobylisy C Stochov
04.01 10:10 Muži D 3 : 7 Las Plantas Stochov
04.01 08:00 Muži C 2 : 6 FbŠ Bohemians C Vinohrady
03.01 20:00 Muži B 7 : 6 Athletics Praha Vinohrady
21.12 19:00 Muži A 9 : 4 Paskov Saurians SOŠ Dopravní Ostr.
21.12 18:30 Ženy A 2 : 5 Tatran Omlux Střešovice Tatran Střešovice
07.12 18:30 Ženy B 7 : 3 T.B.C. Králův Dvůr Králův Dvůr
07.12 16:10 Ženy B 6 : 2 Slavia VŠ Plzeň B Králův Dvůr
07.12 14:20 Starší žáci 3 : 5 FBC Kladno B Beroun
07.12 11:40 Starší žáci 2 : 2 KROSTAV Lhokamo Praha Beroun
07.12 11:30 Ženy C 1 : 6 TJ Sokol Nové Strašecí Králův Dvůr
07.12 10:20 Starší žáci 2 : 4 TEMPISH Orka Beroun
07.12 08:00 Ženy C 2 : 2 Athletics Praha Králův Dvůr
05.12 19:00 Ženy A 4 : 1 Kanada Vinohrady
01.12 14:20 Mladší žáci 5 : 3 TEMPISH Orka VŠE
01.12 13:50 Dorostenky 1 : 4 TJ Sokol Nové Strašecí Eagles Praha
01.12 13:40 Starší žákyně 2 : 16 Herbadent Praha 11 SJM B Unihoc Aréna
01.12 12:20 Starší žákyně 4 : 6 SK Florbal Benešov Unihoc Aréna
01.12 11:00 Mladší žáci 1 : 5 Athletics Praha Prosek VŠE
01.12 10:20 Starší žákyně 5 : 4 Tatran Střešovice Unihoc Aréna
01.12 09:40 Mladší žáci 0 : 4 FC Bučis Team B VŠE
01.12 09:00 Starší žákyně 6 : 0 Florbalová akademie MB-D. Bousov Unihoc Aréna
30.11 17:00 Muži A 6 : 5 Florbal Ústí Sportcentrum Ústí
30.11 16:00 Juniorky 5 : 5 SK Mladých Nadějí ZČU Plzeň
30.11 13:00 Juniorky 8 : 2 FBC Plzeň ZČU Plzeň
30.11 12:40 Dorostenci 8 : 3 Wizards DDM Praha 10 Unihoc Aréna
30.11 09:10 Dorostenci 2 : 2 T.B.C. Králův Dvůr Unihoc Aréna
24.11 19:40 Ženy B 6 : 1 FbK Olymp Praha Eagles Praha
24.11 18:00 Muži A 6 : 7 FbK Svitavy Na Střelnici Svitavy
24.11 17:45 Ženy A 1 : 6 ELITE PRAHA Děkanka
24.11 17:20 Ženy B 12 : 2 FBC Žraloci Příbram Eagles Praha
24.11 16:30 Muži B 5 : 6 Black Angels Čakovice
24.11 13:00 Juniorky 1 : 5 Slavia VŠ Plzeň Sezimovo Ústí
24.11 12:00 Muži C 6 : 5 FBC Kladno C Beroun
24.11 11:30 Ženy C 3 : 4 T.B.C. Králův Dvůr Eagles Praha
24.11 10:00 Juniorky 1 : 8 Herbadent SJM Praha 11 Sezimovo Ústí
24.11 09:10 Ženy C 6 : 1 Slavia VŠ Plzeň B Eagles Praha
24.11 09:00 Muži C 3 : 7 Desperados Beroun
23.11 18:00 Muži B 3 : 6 FBC Kladno B BIOS Kladno
23.11 11:55 Elévové 2 : 5 Tatran Střešovice Letňany
23.11 10:45 Elévové 1 : 2 BILLY BOY Mladá Boleslav Letňany
23.11 10:20 Starší žáci 1 : 1 Viking group TJ Sokol Kobylisy ZŠ Kunratice
23.11 09:00 Starší žáci 1 : 3 DDM Horní Počernice ORKA ZŠ Kunratice
22.11 20:00 Muži A 11 : 5 Spartak Pelhřimov Vinohrady
22.11 19:45 Ženy A 3 : 5 EUROSPOLEČNOST Sokol Židenice SportPoint Brno
22.11 18:00 Dorostenky 1 : 14 ELITE PRAHA team DDM P6 Vinohrady
17.11 18:00 Ženy A 4 : 20 FbŠ "pipni.cz" Bohemians Vinohrady
17.11 11:40 Mladší žáci 0 : 10 FBK Davle ZŠ Vachkova
17.11 10:20 Muži D 1 : 6 FbK Neveklov Králův Dvůr
17.11 09:00 Mladší žáci 6 : 1 FBK CONEP Vosy Praha ZŠ Vachkova
16.11 19:00 Muži A 9 : 8 FBC Vikings Kopřivnice SOU Kopřivnice
16.11 17:00 Elévové B 5 : 2 Floorball Club Falcon Letňany
16.11 16:10 Dorostenci 5 : 1 AC Sparta Praha Florbal B Barrandov
16.11 15:30 Elévové B 5 : 3 Tatran Střešovice Letňany
16.11 14:30 Junioři 17 : 1 BILLY BOY Mladá Boleslav B Čakovice
16.11 14:00 Elévové B 7 : 4 FBK Davle Letňany
16.11 13:50 Dorostenci 2 : 5 FbŠ Bohemians B Barrandov
16.11 11:30 Junioři 3 : 6 Black Angels Čakovice
10.11 19:00 Ženy A 2 : 11 TJ JM Pedro Perez Chodov Jižní Město
10.11 15:30 Muži B 10 : 2 FbC Panthers Radlice
10.11 15:00 Starší žákyně 9 : 4 Florbalová akademie MB-D. Bousov Unihoc Aréna
10.11 13:00 Starší žákyně 0 : 10 Tatran Střešovice Unihoc Aréna
10.11 11:00 Starší žákyně 2 : 4 SK Florbal Benešov Unihoc Aréna
10.11 09:00 Starší žákyně 1 : 10 Herbadent Praha 11 SJM B Unihoc Aréna
09.11 18:00 Muži A 11 : 5 Paskov Saurians Vinohrady
09.11 18:00 Muži B 3 : 4 Wizards DDM Praha 10 Tatran Střešovice
09.11 15:30 Juniorky 7 : 3 FBC Plzeň Vinohrady
09.11 15:00 Ženy B 2 : 2 FbŠ Bohemians C Stochov
09.11 12:40 Ženy B 5 : 3 FbK Wildcats Praha Stochov
09.11 12:30 Juniorky 3 : 3 FBC UNITED Č. Budějovice Vinohrady
09.11 12:20 Elévové 2 : 1 AC Sparta Praha Florbal RED Kotlářka
09.11 11:30 Ženy C 3 : 1 FbK Olymp Praha Stochov
09.11 11:00 Elévové 4 : 0 FBC Start98 Kunratice Kotlářka
09.11 10:20 Starší žáci 4 : 2 SK Florbal Benešov I. Radlice
09.11 09:00 Starší žáci 1 : 3 FBC Start98 Kunratice Radlice
09.11 08:00 Ženy C 4 : 5 FBC Kralupy n/V Stochov
03.11 16:00 Junioři 8 : 3 Tatran Střešovice B-Boys Kunratice
03.11 14:20 Mladší žáci 7 : 6 Bučis team B Benešov
03.11 11:40 Mladší žáci 3 : 4 SOKOL Hanspaulka ZŠ Jiráskova Ben.
03.11 11:30 Junioři 11 : 2 FBC Start98 Kunratice Kunratice
03.11 10:20 Mladší žáci 0 : 0 Athletics Praha Prosek ZŠ Jiráskova Ben.
02.11 19:00 Muži B 3 : 1 TJ Sokol Mukařov - Tago Mago ZŠ Kunratice
02.11 18:00 Muži A 8 : 2 FBC BRZDY CZ Česká Lípa VSH Česká Lípa
02.11 12:30 Muži C 4 : 9 FbK Olymp Praha Eagles Praha
02.11 09:30 Muži C 1 : 10 TJ Sokol Dobříš Eagles Praha
28.10 15:00 Ženy A 0 : 18 1. SC WOOW Vítkovice Dubina Ostrava
27.10 18:00 Muži A 8 : 2 FbK Svitavy Vinohrady
27.10 14:00 Muži B 4 : 7 BILLY BOY Mladá Boleslav B Vinohrady
27.10 14:00 Juniorky 5 : 13 Herbaden Praha 11 SJM Kunratice
27.10 12:30 Muži C 7 : 6 Kings Praha Beroun
27.10 11:20 Muži D 1 : 5 FbK 1996 Příbram Neveklov
27.10 09:30 Muži C 5 : 7 Vasara Beroun
27.10 09:30 Juniorky 7 : 2 SK Mladých Nadějí Kunratice
27.10 09:00 Muži D 4 : 8 TJ Tatran Sedlčany florbal Neveklov
26.10 19:00 Ženy A 4 : 9 Crazy girls FBC Liberec Dobiášova Liberec
26.10 18:00 Muži A 3 : 4 Florbal Ústí Vinohrady
26.10 14:50 Dorostenky 6 : 3 FbŠ Bohemians B Zelený Pruh
26.10 14:00 Muži B 4 : 6 ASK TEMPISH Orka Čelákovice Vinohrady
26.10 12:30 Dorostenky 1 : 5 FBC Kladno Zelený Pruh
20.10 17:00 Elévové B 8 : 4 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 Vinohrady II
20.10 15:30 Elévové B 2 : 7 FbK Olymp Praha Zeus Vinohrady II
20.10 14:00 Elévové B 3 : 9 Tatran Střešovice Vinohrady II
20.10 13:40 Starší žákyně 4 : 5 SK Florbal Benešov BIOS Benešov
20.10 12:20 Starší žákyně 8 : 11 Florbalová akademie MB-D. Bousov BIOS Benešov
20.10 11:30 Ženy B 3 : 0 TJ Sokol Královské Vinohrady C Vinohrady
20.10 11:30 Ženy C 0 : 3 TJ Sokol Královské Vinohrady B Vinohrady
20.10 10:20 Dorostenci 4 : 2 Tatran Střešovice B Zruč nad Sázavou
20.10 10:20 Starší žákyně 3 : 7 Tatran Střešovice BIOS Benešov
20.10 09:10 Ženy C 5 : 4 FbK Wildcats Praha Vinohrady
20.10 09:00 Starší žákyně 2 : 7 Herbadent Praha 11 SJM B BIOS Benešov
20.10 08:00 Ženy B 7 : 4 FbC Panthers B Vinohrady
20.10 08:00 Dorostenci 5 : 3 Billy Boy Mladá Boleslav B Zruč nad Sázavou
19.10 17:30 Muži A 4 : 6 SK Bivoj Litvínov SPORTaS
19.10 13:00 Junioři 3 : 7 FC Bučis Team Vinohrady
19.10 13:00 Elévové 2 : 4 SK Florbal Benešov Vinohrady
19.10 12:20 Elévové 2 : 2 Black Angels black Kotlářka
19.10 10:00 Junioři 1 : 13 TJ JM Pedro Perez Chodov Vinohrady
19.10 09:40 Elévové 5 : 1 Billy Boy Mladá Boleslav Kotlářka
17.10 20:00 Ženy A 2 : 12 TJ JM Chodov Vinohrady
13.10 17:00 Ženy A 3 : 6 EUROSPOLEČNOST Sokol Židenice Vinohrady
13.10 13:30 Muži B 5 : 4 FbŠ Bohemians B Vinohrady
13.10 13:00 Mladší žáci 2 : 5 FbŠ Bohemians Bay-Leaves B Barrandov
13.10 12:20 Mladší žáci 3 : 4 FBK Davle Barrandov
13.10 11:00 Mladší žáci 1 : 6 AC Sparta Praha RED Barrandov
12.10 18:00 Muži A 7 : 4 1. FBK Rožnov p/R Vinohrady
12.10 14:00 Muži B 10 : 2 Fortel TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
12.10 12:30 Muži C 6 : 1 FBC Ekonom Praha Děkanka
12.10 09:30 Muži C 4 : 5 FBC Hamsters Vysočany Děkanka
11.10 20:00 Ženy A 3 : 6 ELITE PRAHA Vinohrady
10.10 20:15 Muži A 5 : 6 FBC Liberec Vinohrady
06.10 17:00 Muži A 7 : 3 TJ Znojmo LAUFEN CZ Vinohrady
06.10 14:40 Dorostenky 0 : 11 Herbadent Praha 11 SJM Unihoc Aréna
06.10 11:10 Dorostenky 1 : 8 Tatran Střešovice Unihoc Aréna
05.10 18:00 Ženy A 4 : 8 FBC ČPP BONUSIA Ostrava Vinohrady
05.10 16:00 Junioři 7 : 1 SKP Olympia Kutná Hora ZŠ Kunratice
05.10 14:00 Starší žáci 1 : 7 T.B.C. Králův Dvůr Králův Dvůr
05.10 13:00 Junioři 9 : 3 FbŠ Bohemians B ZŠ Kunratice
05.10 12:35 Elévové B 6 : 4 Athletics Praha Prosek ZŠ Mendelova
05.10 12:30 Muži D 5 : 9 FC Astra Beroun
05.10 11:40 Starší žáci 2 : 1 FbŠ Bohemians Bay-Leaves B Králův Dvůr
05.10 11:05 Elévové B 5 : 11 SK Florbal Benešov ZŠ Mendelova
05.10 10:20 Starší žáci 5 : 0 SKP Olympia Kutná Hora Králův Dvůr
05.10 10:10 Muži D 5 : 0 FBC Žraloci Příbram B Beroun
05.10 09:00 Elévové B 5 : 8 FbK Olymp Praha Zeus ZŠ Mendelova
29.09 17:00 Muži B 5 : 4 T.B.C. Králův Dvůr Králův Dvůr
29.09 15:00 Ženy B 7 : 2 TJ Sokol Nové Strašecí Vinohrady
29.09 13:50 Ženy C 4 : 2 FBC Žraloci Příbram Vinohrady
29.09 13:00 Starší žákyně 6 : 9 SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Ben.
29.09 12:40 Ženy B 9 : 0 FBC Kralupy n/V Vinohrady
29.09 10:40 Starší žákyně 10 : 1 Florbalová akademie MB-D. Bousov ZŠ Jiráskova Ben.
29.09 10:20 Ženy C 1 : 3 FbŠ Bohemians C Vinohrady
29.09 09:40 Starší žákyně 1 : 12 Tatran Střešovice ZŠ Jiráskova Ben.
28.09 20:00 Muži B 9 : 5 Athletics Praha Čakovice
28.09 18:00 Muži A 4 : 5 FBC Start98 ZŠ Kunratice
28.09 15:30 Juniorky 1 : 5 Slavia VŠ Plzeň Slavia VŠ Plzeň
28.09 12:30 Juniorky 8 : 2 FBC UNITED Č. Budějovice Slavia VŠ Plzeň
28.09 11:40 Elévové 4 : 4 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
28.09 10:20 Elévové 4 : 1 DDM Horní Počernice ORKA Vinohrady
28.09 00:00 Elévové 7 : 4 Sokol Kobylisy Vinohrady
26.09 20:15 Muži A 10 : 4 DDM Praha 10 Vinohrady
26.09 20:00 Ženy A 6 : 3 SK Bivoj Litvínov Litvínov
22.09 17:00 Muži A 3 : 7 FBŠ Hattrick Brno Vinohrady
22.09 13:30 Ženy A 2 : 5 Tatran Omlux Střešovice Vinohrady
22.09 12:00 Mladší žáci 1 : 3 TJ JM Pedro Perez Chodov Děkanka
22.09 10:00 Mladší žáci 4 : 5 FbŠ Bohemians Bay-Leaves B Děkanka
22.09 08:40 Mladší žáci 8 : 3 SOKOL Hanspaulka Děkanka
21.09 16:10 Dorostenci 7 : 3 BILLY BOY Mladá Boleslav B Děkanka
21.09 13:50 Dorostenci 7 : 1 T.B.C. Králův Dvůr Děkanka
21.09 11:30 Muži D 3 : 3 ForTel TJ Sokol Kobylisy C Radlice
21.09 08:00 Muži D 0 : 5 Las Plantas Radlice
15.09 13:30 Ženy A 7 : 2 SKP Olympia Kutná Hora Vinohrady
15.09 12:00 Dorostenky 3 : 12 TJ JM Pedro Perez Chodov Děkanka
15.09 09:00 Ženy A 3 : 2 FBC Kladno Vinohrady
15.09 08:30 Dorostenky 2 : 9 SKP Olympia Kutná Hora Děkanka
14.09 18:00 Ženy A 6 : 6 FbC Panthers Vinohrady
14.09 15:00 Ženy A 3 : 2 Děkanka Praha Vinohrady
14.09 13:00 Starší žáci 3 : 7 TJ Sokol Kobylisy Čakovice
14.09 11:40 Starší žáci 2 : 8 BLACK ANGELS Čakovice
14.09 10:20 Starší žáci 2 : 3 Wizards DDM Praha 10 Čakovice
08.09 18:00 Ženy A 4 : 19 Herbadent SJM Praha 11 Vinohrady
08.09 10:00 Muži A 12 : 0 Red Hocks Kaufering (GER) Weißenfels
07.09 10:00 Muži A 3 : 7 Ingelstad IBK (SWE) Weißenfels
06.09 20:00 Muži A 1 : 9 UHC Sparkasse Weißenfels (GER) Weißenfels
06.09 18:00 Ženy A 2 : 4 Tempish FBS Olomouc Čajka Aréna
18.08 18:00 Muži A 3 : 2 BILLY BOY Mladá Boleslav Podvinný mlýn
18.08 11:00 Muži A 7 : 1 KamuGang Vinohrady
17.08 21:20 Muži A 5 : 4 Kartáč Strýcové (FIN) Děkanka
17.08 17:20 Muži A 4 : 2 Hervannan Pallohurjat (FIN) Tatran
17.08 15:30 Muži A 2 : 1 FB Topgrandma (FIN) Tatran
17.08 11:40 Muži A 7 : 1 Unihockey Baden Birmenstorf (SUI) Tatran
17.08 10:30 Muži B 1 : 4 Kalevi FB (FIN) Chodov
17.08 08:00 Junioři 1 : 2 Tatran Střešovice red Hamr I
16.08 19:50 Ženy A 0 : 1 FBC United České Budějovice Hamr IV
16.08 16:30 Ženy A 3 : 1 TJ SKV B Hamr IV
16.08 15:20 Junioři 8 : 3 TMD Aalst Hamr I
16.08 12:40 Muži B 2 : 0 On7 (FIN) Děkanka
16.08 10:40 Ženy A 1 : 1 FBC ČPP Bonusia Ostrava Hamr IV
16.08 09:40 Junioři 4 : 1 Röke IBK (SWE) Hamr I
16.08 09:20 Ženy B 1 : 2 IBK Hradec Králové Hamr IV
16.08 08:00 Muži A 17 : 2 Nantes Floorball Canonniers (FRA) Vinohrady
15.08 20:20 Junioři 0 : 4 BILLY BOY Mladá Boleslav Kotlářka
15.08 20:20 Ženy A 2 : 3 Kungsängens IF (SWE) Hamr III
15.08 18:00 Muži A 3 : 2 TJ Sokol Jaroměř Hamr I
15.08 17:40 Ženy A 2 : 1 SG Berlin II (GER) Hamr III
15.08 17:40 Ženy B 0 : 5 NTS FK-ZŠ Nemšová (SVK) Hamr IV
15.08 16:00 Junioři 3 : 5 FBC ČPP Software Ostrava Kotlářka
15.08 14:20 Muži A 2 : 2 Club David (FIN) Hamr I
15.08 14:20 Muži B 11 : 2 FBA Černošice Jižní Město
15.08 14:00 Ženy B 0 : 4 UH Appenzell (SUI) Zelený pruh
15.08 09:20 Muži B 5 : 0 Snipers Třebíč Jižní Město
04.08 15:00 Muži A 4 : 11 Billy Boy Mladá Boleslav Pardubice
04.08 10:00 Muži A 7 : 4 TJ SAM73 Znojmo Sokol Pardubice
03.08 18:00 Muži A 5 : 3 Spartak Pelhřimov Sokol Pardubice
03.08 10:30 Muži A 6 : 4 FbK Svitavy Sokol Pardubice
12.07 14:50 Junioři 0 : 5 Lindås Waves Black Chodov
12.07 09:40 Juniorky 2 : 3 1. AC Uherský Brod Kotlářka
12.07 08:00 Dorostenci 0 : 5 Halmstad IBK Ninjas VŠE
11.07 20:30 Mladší žáci 1 : 10 SFK Slovácko-FATR Dubňany Hamr
11.07 19:30 Junioři 6 : 0 X3M Pardubice Chodov
11.07 18:20 Mladší žáci 1 : 4 Zug United (SUI) Hamr II
11.07 18:00 Dorostenci 1 : 7 Katrineholms IBK Vršovice
11.07 16:40 Juniorky 1 : 1 FbŠ Bohemians VŠE
11.07 14:20 Dorostenci 1 : 4 FBC Slovácko Vršovice
11.07 13:20 Mladší žáci 5 : 8 SK Bivoj Litvínov Hamr II
11.07 11:20 Junioři 2 : 2 Hofterup IBF (SWE) TJ Chodov
11.07 08:00 Junioři 4 : 3 FBC Peaksport Litomyšl TJ Chodov
10.07 19:00 Dorostenci 0 : 1 Halmstad IBK Indians (SWE) VŠE
10.07 17:40 Junioři 5 : 2 FBC Plzeň Podvinný mlýn
10.07 14:40 Dorostenci 2 : 4 ŠK Gama Košice VŠE
10.07 13:20 Mladší žáci 1 : 5 AC Sparta Praha Ruzyně
10.07 13:20 Junioři 2 : 5 TJ JM Chodov Podvinný mlýn
10.07 13:20 Juniorky 0 : 10 Loisto (FIN) Štěrboholy
10.07 09:40 Mladší žáci 3 : 3 TJ Znojmo Ruzyně
10.07 09:40 Juniorky 3 : 0 SK Bivojky Litvínov Štěrboholy
30.06 17:00 Muži A 6 : 7 TJ JM Chodov Jižní Město
30.06 11:00 Muži A 7 : 6 Sokol Pardubice Jižní Město
29.06 13:00 Muži A 5 : 6 BILLY BOY Mladá Boleslav Jižní Město
29.06 09:00 Muži A 9 : 8 Tatran Střešovice Jižní Město
04.05 14:20 Elévové 2 : 7 BILLY BOY Mladá Boleslav Kladno
04.05 12:20 Elévové 2 : 5 FBC Start98 Kunratice Kladno
04.05 09:40 Elévové 2 : 5 FC Bučis Team Kladno
28.04 16:30 Muži B 10 : 4 SKP Nymburk Stochov
28.04 14:20 Mladší žáci 4 : 3 AC Sparta Praha florbal B Čelákovice
28.04 11:40 Muži A 3 : 10 Florbalová akademie Ml.Boleslav Čelákovice
28.04 10:30 Muži B 3 : 3 Fortel TJ Sokol Kobylisy Stochov
28.04 10:20 Muži A 2 : 4 FbŠ Bohemians B Čelákovice
27.04 18:30 Muži C 5 : 5 Gladiátor Team Beroun ČVUT
27.04 17:20 Muži D 2 : 4 Red Dragons Hořovice B Bystřice
27.04 16:10 Muži C 6 : 9 T.B.C. Králův Dvůr C ČVUT
27.04 15:00 Junioři B 7 : 2 Floorbal Club Falcon Děkanka
27.04 15:00 Muži D 3 : 6 FBC Hamsters Vysočany B Bystřice
27.04 14:30 Dorostenky 3 : 2 FBC Plzeň Sport Eden Beroun
27.04 12:40 Junioři B 2 : 5 FBK Realstick Vosy Praha Děkanka
14.04 11:00 Ženy A 5 : 3 itelligence Bulldogs Brno Tatran Bohunice
14.04 10:20 Muži C 5 : 2 Torza Sorry Děkanka
14.04 08:00 Muži C 3 : 4 Neo Děkanka
13.04 20:00 Ženy A 2 : 4 itelligence Bulldogs Brno Tatran Bohunice
13.04 15:30 Juniorky 4 : 7 1. AC Uherský Brod Tatran Střešovice
13.04 09:30 Juniorky 3 : 12 1. AC Uherský Brod Tatran Střešovice
08.04 19:00 Junioři B 2 : 7 AC Sparta Praha B Aréna Sparta
07.04 16:00 Ženy A 3 : 0 itelligence Bulldogs Brno Vinohrady
07.04 11:20 Elévové 4 : 2 DDM Horní Počernice ORKA Radlice
07.04 08:40 Elévové 5 : 5 Wizards DDM Praha 10 Radlice
06.04 17:00 Juniorky 1 : 6 Herbadent SJM Praha 11 Slavia VŠ Plzeň
06.04 12:30 Juniorky 8 : 2 Herbadent SJM Praha 11 Slavia VŠ Plzeň
06.04 10:20 Muži D 1 : 1 FbC Enqineers Sport Eden Beroun
06.04 08:00 Muži D 2 : 12 Šneci z Pěšin Sport Eden Beroun
24.03 17:00 Muži A 3 : 7 Sokol Pardubice Vinohrady
24.03 11:30 Ženy B 4 : 1 FBC Žraloci Příbram Radlice
24.03 09:10 Ženy B 3 : 5 Tatran team Děkanka B Radlice
23.03 17:30 Muži A 12 : 9 Sokol Pardubice Vinohrady
23.03 11:40 Mladší žáci 1 : 2 Wizards DDM Praha 10 Kobylisy
23.03 11:00 Dorostenky 4 : 2 SKP Olympia Kutná Hora Barrandov
23.03 09:00 Mladší žáci 6 : 4 Athletics Praha Kobylisy
23.03 09:00 Dorostenky 1 : 2 ELITE PRAHA team FUTURE DDM P6 Barrandov
17.03 17:00 Muži A 4 : 6 Sokol Pardubice Pardubice
17.03 00:00 Muži C 4 : 6 VŠSK MMF Praha Sport Eden Beroun
17.03 00:00 Muži C 6 : 0 Desperados SNW B Sport Eden Beroun
16.03 18:00 Muži A 6 : 9 Sokol Pardubice Pardubice
16.03 13:00 Dorostenky 0 : 3 FBK Realstick Vosy Praha Unihoc Aréna
16.03 13:00 Junioři 6 : 14 Tatran Střešovice B-Boys Radlice
16.03 12:00 Dorostenky 2 : 3 FBC Pitbullky Kolín Unihoc Aréna Praha
16.03 10:00 Junioři 4 : 6 FbŠ Bohemians B Radlice
15.03 19:15 Juniorky 6 : 5 FbŠ 7OAKS Bohemians Vinohrady
12.03 20:00 Muži A 3 : 2 FBC Brzdy CZ Česká Lípa Česká Lípa
12.03 20:00 Juniorky 11 : 3 IBK Hradec Králové Hradec Králové
10.03 13:40 Starší žáci B 3 : 3 FbC Barracudas Slaný Open Gate
10.03 12:40 Starší žáci B 2 : 5 FbC Panthers B Open Gate
10.03 12:00 Dorostenci 7 : 2 FBC Bučis Team Tatran Střešovice
10.03 09:40 Starší žáci B 3 : 1 FBK Olymp Praha Open Gate
10.03 09:00 Dorostenci 5 : 5 Wizards Tatran Střešovice
09.03 17:10 Muži D 2 : 5 FBC Vokurky Zličín
09.03 15:30 Muži B 10 : 5 Sokol Benátky Radlice
09.03 14:30 Juniorky 5 : 4 IBK Hradec Králové Unihoc Aréna
09.03 14:20 Starší žáci 5 : 1 SK Benešov Vinohrady
09.03 12:20 Starší žáci 3 : 8 Tatran Střešovice Vinohrady
09.03 11:00 Muži B 9 : 1 Florbal Team Nebušice Radlice
09.03 10:00 Juniorky 1 : 5 Tatran Team Děkanka Unihoc Aréna
09.03 09:40 Starší žáci 0 : 3 TJ JM Chodov Vinohrady
04.03 09:00 Ženy B 7 : 0 FBC Panthers B Vinohrady
03.03 17:00 Muži A 5 : 3 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
03.03 14:30 Junioři 4 : 5 Black Angels VŠE
03.03 10:00 Junioři 8 : 2 Wizards DDM Praha 10 VŠE
02.03 17:00 Muži A 13 : 8 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
02.03 15:00 Muži B 8 : 3 Desperados Děkanka
02.03 14:30 Ženy A 2 : 4 FBK Jičín Barrandov
02.03 10:30 Ženy A 4 : 3 TJ JM Chodov B Barrandov
02.03 10:30 Muži B 10 : 1 ASK Orka Stará Boleslav B Děkanka
24.02 16:30 Dorostenci 8 : 11 AC Sparta Praha Vinohrady
24.02 15:00 Muži A 11 : 4 Paskov Saurians Paskov
24.02 14:00 Dorostenky 1 : 4 FBC Plzeň BIOS Kutná Hora
24.02 13:40 Junioři 6 : 8 FBC Pitbuls Kolín Gym. Dr. Pekaře MB
24.02 12:00 Dorostenky 2 : 8 Tatran Team Děkanka BIOS Kutná Hora
24.02 11:30 Dorostenci 10 : 1 BILLY BOY Mladá Boleslav Vinohrady
24.02 09:00 Junioři 4 : 5 BILLY BOY Mladá Boleslav B Gym. Dr. Pekaře MB
23.02 17:20 Muži C 12 : 3 Red Dragons Hořovice Vinohrady
23.02 16:00 Juniorky 3 : 3 FBC Liberec Sokol Kobylisy
23.02 13:50 Muži C 7 : 6 FBC Zdice Vinohrady
23.02 13:00 Juniorky 6 : 3 FBC Dobruška Sokol Kobylisy
21.02 17:30 Dorostenci 3 : 8 FBC Kladno Přetlaková Kladno
17.02 17:00 Muži A 6 : 8 FBŠ Hattrick Brno Vinohrady
17.02 14:30 Ženy A 6 : 5 FBC SP Plast Česká Lípa SportAS Litvínov
17.02 13:00 Dorostenky 0 : 18 TJ JM Chodov Vinohrady
17.02 10:00 Ženy A 3 : 6 Elite Praha B SportAS Litvínov
17.02 09:00 Dorostenky 0 : 14 FBŠ Bohemians Vinohrady
16.02 16:00 Muži D 4 : 9 FBC Merkur Praha B Gymn. Sedlčany
16.02 14:30 Junioři 7 : 6 SKP Olympia Kutná Hora ZŠ Jiráskova Ben.
16.02 11:20 Muži D 3 : 5 TJ Tatran Sedlčany florbal Gymn. Sedlčany
16.02 10:00 Junioři 12 : 8 FC Bučis Team ZŠ Jiráskova Ben.
10.02 15:00 Muži B 10 : 5 FKÚ Ovocné Báze Vinohrady
10.02 11:40 Starší žáci B 1 : 3 Sport Eden Beroun Neratovice
10.02 10:20 Starší žáci B 1 : 2 Florbal Team Nebušice Neratovice
10.02 09:00 Muži B 3 : 3 FBC Tago Mago Vinohrady
09.02 17:30 Muži A 5 : 6 FBC Kladno BIOS Kladno
09.02 17:20 Ženy B 7 : 1 FbŠ Bohemians C Vinohrady
09.02 14:30 Starší žáci 3 : 0 Orka B Čakovice
09.02 12:20 Starší žáci 3 : 2 Black Angels Čakovice
09.02 11:20 Ženy B 8 : 1 FBK Olymp Praha Vinohrady
09.02 09:40 Starší žáci 2 : 2 Wizards DDM Praha 10 Čakovice
03.02 17:00 Muži A 10 : 6 Sokol E.D. Havl.Brod Vinohrady
02.02 18:30 Muži C 6 : 1 TJ JM Chodov C Zelený Pruh
02.02 16:10 Muži C 6 : 4 FKMP Praha Zelený Pruh
02.02 12:00 Dorostenky 0 : 10 Florbalová Akademie MB ŠkoErgo Kostelec n/Č. lesy
02.02 10:00 Dorostenky 4 : 7 FBC Start98 Kunratice Kostelec n/Č. lesy
28.01 18:15 Junioři B 5 : 6 ASK Orka Stará Boleslav Vinohrady
27.01 17:00 Muži A 11 : 2 Hippos Žďár n/S. Vinohrady
27.01 12:30 Dorostenky 1 : 10 FbŠ Bohemians Beroun
27.01 11:00 Starší žáci B 5 : 6 BILLY BOY Mladá Boleslav-Lušt. Sokol Kobylisy
27.01 10:30 Dorostenky 2 : 5 TJ Sokol Nové Strašecí Beroun
27.01 09:40 Starší žáci B 3 : 4 TJ Sokol Mukařov Sokol Kobylisy
26.01 16:50 Dorostenci 0 : 13 Tatran Střešovice Kunratice
26.01 16:10 Ženy B 5 : 1 Slavia VŠ Plzeň B Tatran Střešovice
26.01 14:50 Junioři B 8 : 6 FBC Pitbulls Kolín Ruzyně
26.01 13:40 Muži D 3 : 4 Goalbusters Bystřice Beroun
26.01 12:40 Ženy B 2 : 0 T.B.C. Králův Dvůr Tatran Střešovice
26.01 12:00 Starší žáci 0 : 0 FBC Start98 Kunratice ZŠ Jiráskova Ben.
26.01 11:40 Dorostenci 5 : 4 Wizards DDM Praha 10 Kunratice
26.01 10:40 Starší žáci 2 : 1 FBC Kladno B ZŠ Jiráskova Ben.
26.01 10:10 Muži D 5 : 3 FC Bílé Hole Beroun
26.01 10:10 Junioři B 5 : 4 Floorball Club Falcon Ruzyně
26.01 09:40 Elévové 3 : 4 FBK Davle Zličín
26.01 00:00 Elévové 6 : 2 FLOBO Zličín
20.01 17:00 Muži A 4 : 5 Sokol Pardubice Vinohrady
20.01 11:00 Dorostenky 3 : 6 TJ Sokol Nové Strašecí Děkanka
20.01 09:00 Dorostenky 4 : 2 FbC Panthers Sokol Rudná Děkanka
19.01 18:20 Muži D 4 : 6 FBC Vokurky Beroun
19.01 16:00 Ženy A 2 : 3 TJ JM Chodov B Vinohrady
19.01 13:00 Ženy A 4 : 9 Herbadent SJM Praha 11 B Vinohrady
19.01 12:30 Muži B 7 : 3 Hlásná - DDM Praha 10 B Benátky
19.01 11:00 Mladší žáci 4 : 5 Athletics Praha Králův Dvůr
19.01 09:40 Mladší žáci 2 : 3 T.B.C. Králův Dvůr Králův Dvůr
19.01 09:30 Muži B 11 : 5 Tatran Střešovice B-Boys Benátky
13.01 16:00 Junioři 13 : 10 Wizards DDM Praha 10 Vinohrady
13.01 14:20 Elévové 2 : 1 Black Angles white ZŠ Jiráskova Ben.
13.01 14:10 Starší žáci B 12 : 8 FBC Pitbulláci Kolín Čakovice
13.01 13:00 Junioři 6 : 4 Viking g. TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
13.01 11:00 Elévové 3 : 2 ORKA Boys ZŠ Jiráskova Ben.
13.01 11:00 Starší žáci B 4 : 1 AC Sparta Praha B Čakovice
13.01 09:40 Elévové 4 : 4 FC Bučis Team B ZŠ Jiráskova Ben.
13.01 09:40 Starší žáci B 2 : 6 Florbal Neratovice Čakovice
12.01 20:00 Juniorky 1 : 3 Tatran team Děkanka Dobiášova Liberec
12.01 19:00 Muži A 5 : 9 Spartak Pelhřimov Pelhřimov
12.01 17:00 Junioři B 13 : 9 Florbal.akademie MB Kostelec n/Č. lesy
12.01 15:30 Juniorky 2 : 10 FbŠ Bohemians Dobiašova Liberec
12.01 14:40 Junioři B 4 : 8 FBK Realstick Vosy Praha Kostelec n/Č. lesy
12.01 14:20 Starší žáci 7 : 1 Sokol Kobylisy Děkanka
12.01 11:00 Starší žáci 4 : 6 FBC Start 98 Kunratice Děkanka
12.01 09:40 Starší žáci 7 : 2 T.B.C. Králův Dvůr Děkanka
06.01 11:30 Ženy B 1 : 3 SKP Nymburk Gymn. Sedlčany
06.01 10:20 Muži D 2 : 5 FBC Hamsters Vysočany B Králův Dvůr
06.01 09:10 Ženy B 7 : 1 FBC Kralupy n/V Gymn. Sedlčany
06.01 08:00 Muži D 2 : 3 Red Dragons Hořovice B Králův Dvůr
05.01 20:00 Muži A 3 : 7 TJ SAM73 Znojmo TJ Znojmo
05.01 18:30 Muži C 4 : 0 T.B.C. Králův Dvůr C Vinohrady
05.01 14:00 Muži B 9 : 2 F.C. Vorms Praha Děkanka
05.01 09:30 Muži B 8 : 1 FbK Olymp Praha Děkanka
16.12 17:20 Ženy B 7 : 2 FBC Žraloci Příbram Králův Dvůr
16.12 15:00 Ženy B 7 : 2 Tatran team Děkanka B Králův Dvůr
15.12 14:30 Ženy A 6 : 0 1. FBK Tábor Chodov
15.12 13:40 Mladší žáci 7 : 3 Floorball Club Falcon Jižní Město
15.12 13:00 Dorostenci 2 : 8 TJ JM Chodov Čakovice
15.12 12:20 Mladší žáci 5 : 3 AC Sparta Praha B Jižní Město
15.12 10:00 Ženy A 4 : 5 FBK Jičín Chodov
15.12 10:00 Dorostenci 4 : 3 Black Angels Čakovice
15.12 09:40 Mladší žáci 1 : 5 Athletics Praha Jižní Město
14.12 20:00 Muži A 2 : 7 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Česká Lípa
09.12 18:00 Muži A 9 : 12 SK Bivoj Litvínov Vinohrady
09.12 14:10 Starší žáci B 6 : 4 BILLY BOY Ml. Boleslav-Lušt. Čakovice
09.12 12:20 Starší žáci B 5 : 4 Lhokamo Praha Čakovice
09.12 09:40 Starší žáci B 1 : 5 AC Sparta Praha B Čakovice
08.12 14:30 Junioři 3 : 6 FBC Kladno Tatran
08.12 14:10 Starší žáci 3 : 1 FbŠ Bohemians B Radlice
08.12 13:40 Elévové 5 : 3 FbC Panthers B Barrandov
08.12 12:30 Muži B 10 : 2 Fortel TJ Sokol Kobylisy Děkanka
08.12 12:30 Juniorky 3 : 8 FBC Liberec Čakovice
08.12 11:30 Muži C 9 : 2 Torza Sorry Kunratice
08.12 11:30 Muži D 4 : 8 Šneci z Pěšin Sokol Kobylisy
08.12 11:00 Elévové 5 : 6 SK Florbal Benešov B Barrandov
08.12 11:00 Starší žáci 0 : 1 FBC Start98 Kunratice Radlice
08.12 10:00 Junioři 6 : 4 Black Angels Tatran
08.12 09:40 Elévové 3 : 2 FLOBO Barrandov
08.12 09:40 Starší žáci 2 : 1 FbŠ Bohemians D Radlice
08.12 09:30 Muži B 10 : 2 Florbal Team Nebušice Děkanka
08.12 09:30 Juniorky 8 : 3 FBC Dobruška Čakovice
08.12 09:10 Muži C 5 : 4 Gladiátor Team Beroun Kunratice
08.12 09:10 Muži D 3 : 7 FbC Enqineers Sokol Kobylisy
02.12 12:00 Přípravka 1 : 6 Start98 Kunratice
02.12 11:00 Přípravka 8 : 4 Tygříci Nehvizdy Kunratice
02.12 10:00 Přípravka 9 : 6 SK Dvojka Kunratice
02.12 09:00 Přípravka 13 : 0 Orka Kunratice
01.12 17:00 Muži A 10 : 9 1.MVIL Ostrava Dopravní Ostrava
01.12 14:30 Ženy A 4 : 1 SK Bivojky Litvínov Česká Lípa
01.12 11:30 Ženy A 5 : 1 FBC Česká Lípa Česká Lípa
01.12 08:00 Junioři B 3 : 3 Floorbal Club Falcon Radlice
29.11 20:00 Muži A 11 : 9 FBC BRZDY CZ Česká Lípa Vinohrady
28.11 20:30 Dorostenci 1 : 14 Tatran Střešovice Vinohrady
25.11 15:30 Juniorky 4 : 4 FBC Dobruška Lyceum Drtinova
25.11 15:00 Ženy B 5 : 1 FbC Panthers B Králův Dvůr
25.11 11:00 Juniorky 6 : 5 FBŠ Nové Město nad Metují Lyceum Drtinova
24.11 17:00 Muži A 11 : 8 Paskov Saurians Vinohrady
24.11 13:30 Dorostenci 1 : 17 SSK Future Benátky
24.11 11:00 Mladší žáci 1 : 2 ORKA Boys VŠE
24.11 09:40 Mladší žáci 3 : 1 FBK CONEP Vosy Praha VŠE
24.11 09:00 Dorostenci 3 : 17 AC Sparta Praha Benátky
19.11 18:30 Dorostenci 6 : 7 FBC Kladno Přetlaková Kladno
18.11 17:00 Muži A 4 : 3 FBŠ Hattrick Brno Bohunice
18.11 14:00 Elévové 5 : 0 Orka Radlice
18.11 12:20 Elévové 8 : 1 FC Bučis B Radlice
18.11 11:40 Starší žáci B 5 : 4 Black Angels B Čakovice
18.11 11:00 Elévové 0 : 5 FBK Davle Radlice
18.11 10:20 Starší žáci B 4 : 4 Sport Eden Beroun Čakovice
17.11 16:30 Muži B 15 : 4 Tatran Střešovice B-Boys Kotlářka
17.11 14:30 Junioři 3 : 11 SK Florbal Benešov Zruč n/S
17.11 14:00 Starší žáci 3 : 0 FbŠ Bohemians B Kunratice
17.11 13:30 Muži B 6 : 3 ASK Orka Stará Boleslav B Kotlářka
17.11 13:30 Ženy A 7 : 6 F.A. MB OvocnéBáze Tatran
17.11 12:20 Starší žáci 4 : 0 Tatran Střešovice B-Boys Kunratice
17.11 11:30 Junioři 3 : 2 SKP Olympia Kutná Hora Zruč n/S
17.11 11:00 Starší žáci 1 : 2 FBC Start 98 Kunratice Kunratice
17.11 10:30 Ženy A 3 : 1 FbC Panthers Tatran
16.11 20:00 Muži A 11 : 8 BILLY BOY Mladá Boleslav Vinohrady
11.11 17:30 Muži A 7 : 8 FBC Kladno Vinohrady
11.11 17:20 Muži C 8 : 2 Desperádos SNW B Stochov
11.11 15:00 Muži C 5 : 3 Neo Stochov
11.11 15:00 Junioři B 9 : 1 Florbal.akademie MB Vinohrady
11.11 10:20 Junioři B 7 : 7 FBK Realstick Vosy Praha Vinohrady
10.11 15:30 Juniorky 9 : 2 Kupflorbalku.cz Team DK Kukleny
10.11 13:10 Mladší žáci 5 : 4 SSK Future B Spoje
10.11 11:00 Juniorky 3 : 1 IBK Hradec Králové Kukleny
10.11 11:00 Mladší žáci 1 : 1 FbC Panthers Spoje
10.11 10:20 Ženy B 1 : 2 FbŠ Bohemians C Děkanka
10.11 09:40 Mladší žáci 1 : 5 Floorbal Club Falcon Spoje
10.11 08:00 Ženy B 9 : 1 FbK Olymp Praha Děkanka
04.11 14:00 Muži B 7 : 5 SKP Nymburk Benátky
04.11 14:00 Dorostenky 3 : 0 FBC Start 98 Kunratice Chodov
04.11 13:00 Junioři 5 : 5 FbC Panthers Kobylisy
04.11 13:00 Elévové 4 : 7 Black Angels white Radlice
04.11 12:00 Dorostenky 1 : 1 SKP Olympia Kutná Hora Chodov
04.11 11:00 Elévové 5 : 1 ORKA Boys Radlice
04.11 10:00 Junioři 8 : 1 Tatran Střešovice B-Boys Kobylisy
04.11 09:40 Elévové 8 : 2 Tatran Střešovice Boys Radlice
04.11 09:30 Muži B 6 : 3 F.C. Vorms Praha Benátky
03.11 17:00 Muži A 3 : 4 Sokol E.D. Havl. Brod Jiskra Havl. Brod
03.11 15:10 Starší žáci 0 : 2 Vosy Praha Benešov
03.11 13:00 Ženy A 13 : 2 1. FBK Tábor Chodov
03.11 12:40 Starší žáci 1 : 0 TJ Sokol Kobylisy Benešov
03.11 11:30 Muži C 3 : 3 VŠSK MFF Praha Králův Dvůr
03.11 11:20 Starší žáci 4 : 3 Fbš Bohemians B Benešov
03.11 10:00 Ženy A 3 : 2 SK Bivojky Litvínov Chodov
03.11 09:10 Muži C 4 : 3 Red Dragons Hořovice Králův Dvůr
31.10 19:30 Muži A 0 : 5 Tatran Omlux Střešovice Tatran
28.10 14:00 Muži A 6 : 8 Hippos Žďár n/S. Na Buchalkách
27.10 18:20 Muži D 4 : 4 TJ Tatran Sedlčany florbal Zličín
27.10 16:00 Muži D 2 : 3 FBC Merkur Praha B Zličín
27.10 14:30 Dorostenci 1 : 17 FbŠ Bohemians Děkanka
27.10 10:00 Dorostenci 2 : 17 SSK Future Děkanka
21.10 15:10 Starší žáci B 9 : 4 FbŠ Bohemians C Vinohrady
21.10 14:00 Elévové 3 : 2 FBK Davle VŠE
21.10 13:00 Dorostenky 5 : 4 FBK Realstick Vosy Praha Chodov
21.10 12:20 Elévové 8 : 2 T.B.C. Králův Dvůr VŠE
21.10 12:20 Starší žáci B 5 : 8 Sokol Rudná Vinohrady
21.10 11:00 Elévové 1 : 2 AC Sparta Praha VŠE
21.10 11:00 Starší žáci B 4 : 4 Florbal.akademie MB Vinohrady
21.10 10:30 Muži B 4 : 2 FbK Olymp Praha Benátky
21.10 10:00 Dorostenky 5 : 3 FbC Panthers Sokol Rudná Chodov
21.10 07:30 Muži B 10 : 7 Sokol Benátky Benátky
20.10 18:00 Muži A 7 : 6 Sokol Pardubice Dašická Pardubice
20.10 17:20 Muži C 3 : 2 FKMP Praha Králův Dvůr
20.10 15:00 Muži C 2 : 7 FBC Zdice Králův Dvůr
20.10 14:00 Starší žáci 1 : 3 Orka B Gym. Dr. Pekaře MB
20.10 10:20 Starší žáci 3 : 3 Black Angels Gym. Dr. Pekaře MB
20.10 09:00 Starší žáci 0 : 1 Billy Boy Ml.Boleslav Gym. Dr. Pekaře MB
15.10 18:00 Junioři B 1 : 12 Billy Boy Ml. Boleslav B Vinohrady
14.10 17:00 Muži A 8 : 6 Spartak Pelhřimov Vinohrady
14.10 13:40 Mladší žáci 7 : 2 FbŠ Bohemians B Spoje
14.10 12:20 Mladší žáci 5 : 1 TJ JM Chodov B Spoje
14.10 11:00 Mladší žáci 0 : 7 FbC Panthers Spoje
13.10 14:30 Ženy A 1 : 2 FbŠ Bohemians B Barrandov
13.10 14:30 Juniorky 7 : 2 FbŠ Bohemians B Předměřice
13.10 13:00 Muži A 7 : 3 Orka Čakovice
13.10 11:30 Junioři 5 : 12 FBC Kladno VŠE
13.10 10:00 Ženy A 2 : 1 ELITE PRAHA B Barrandov
13.10 10:00 Juniorky 5 : 4 FBC Dobruška Předměřice
13.10 08:30 Junioři 6 : 11 SK Florbal Benešov VŠE
07.10 16:30 Muži A 7 : 5 TJ SAM73 Znojmo Vinohrady
07.10 13:00 Dorostenky 2 : 3 FBC Pitbullky Kolín Vinohrady
07.10 11:30 Ženy B 10 : 1 T.B.C. Králův Dvůr Děkanka
07.10 09:10 Ženy B 1 : 2 Slavia VŠ Plzeň B Děkanka
07.10 09:00 Dorostenky 1 : 6 TJ JM Chodov Vinohrady
06.10 15:00 Starší žáci 4 : 5 Orka B VŠE
06.10 14:30 Dorostenci 6 : 9 Black Angels Vinohrady
06.10 11:30 Dorostenci 3 : 8 FC Bučis Team Vinohrady
06.10 10:20 Starší žáci 7 : 2 ORKA VŠE
06.10 09:00 Starší žáci 2 : 3 Wizards DDM Praha 10 VŠE
30.09 17:20 Junioři 2 : 5 FC Bučis Team VŠE
30.09 14:30 Junioři 12 : 7 FbŠ Bohemians B VŠE
30.09 10:20 Muži D 9 : 2 Goalbusters Bystřice Vinohrady
30.09 08:00 Muži D 6 : 6 FC Bílé Hole Vinohrady
29.09 15:30 Muži B 15 : 2 Desperádos Děkanka
29.09 13:00 Elévové 5 : 6 FbC Panthers B Spoje
29.09 12:30 Muži B 5 : 3 FKÚ Ovocné Báze Děkanka
29.09 12:20 Elévové 9 : 0 SSK Future B Spoje
29.09 11:00 Elévové 5 : 0 FC Bučis Team B Spoje
28.09 14:30 Juniorky 11 : 3 IBK Hradec Králové Vinohrady
28.09 10:00 Juniorky 8 : 9 FBŠ Nové Město n/Met. Vinohrady
27.09 20:00 Muži A 12 : 6 FBC Česká Lípa Vinohrady
25.09 20:15 Ženy A 2 : 6 Děkanka Praha Děkanka
23.09 17:00 Muži A 5 : 8 SK Bivoj Litvínov Litvínov
23.09 13:50 Junioři B 4 : 5 FBC Pitbulls Kolín Vinohrady
23.09 11:00 Dorostenky 0 : 15 Elite Praha team Future Děkanka
23.09 09:10 Junioři B 5 : 6 AC Sparta Praha B Vinohrady
23.09 09:00 Dorostenky 0 : 13 Florbal.akademie MB Děkanka
22.09 15:00 Dorostenci 3 : 9 TJ JM Chodov Tatran
22.09 14:30 Ženy A 3 : 3 Herbadent SJM Praha 11 B Vinohrady
22.09 13:00 Mladší žáci 4 : 6 Athletics Radlice
22.09 10:30 Dorostenci 4 : 7 BILLY BOY Ml.Boleslav Tatran
22.09 10:20 Mladší žáci 6 : 3 AC Sparta Praha B Radlice
22.09 10:00 Ženy A 3 : 6 F.a. MB Ovocné Báze Vinohrady
22.09 09:00 Mladší žáci 2 : 1 FbC Panthers Radlice
22.09 08:00 Muži C 4 : 2 TJ JM Chodov C Králův Dvůr
18.09 20:30 Muži A 9 : 8 FBC Štíři Č. Budějovice České Budějovice
16.09 14:30 Junioři 4 : 7 TJ Sokol Kobylisy Vinohrady
16.09 14:30 Juniorky 24 : 5 FbŠ Bohemians B ZŠ Dvůr Králové
16.09 13:40 Muži A 3 : 4 F.A. Ml.Boleslav Gym. Dr. Pekaře MB
16.09 11:40 Muži A 7 : 0 Billy Boy Ml.Boleslav Gym. Dr. Pekaře MB
16.09 11:30 Juniorky 4 : 2 Kupflorbalku.cz Team DK ZŠ Dvůr Králové
16.09 10:20 Muži A 1 : 6 FbŠ Bohemians D Gym. Dr. Pekaře MB
16.09 10:00 Junioři 11 : 6 FbC Panthers Vinohrady
15.09 19:00 Muži A 8 : 6 1.MVIL Ostrava Vinohrady
15.09 14:30 Muži B 8 : 8 FBC Tago Mago Vinohrady
15.09 13:40 Starší žáci 2 : 3 Billy Boy Ml.Boleslav VŠE
15.09 12:30 Ženy B 1 : 5 SKP Nymburk Kralupy
15.09 12:20 Starší žáci 1 : 2 Black Angels VŠE
15.09 09:40 Starší žáci 0 : 0 FbŠ Bohemians B VŠE
15.09 09:00 Ženy B 2 : 0 FBC Kralupy n/V Kralupy
15.09 08:30 Muži B 6 : 2 Hlásná - DDM Praha 10 B Vinohrady
09.09 09:00 Ženy A 2 : 1 TJ Sokol Jaroměř Vinohrady
08.09 18:00 Ženy A 11 : 0 FBC Štíři Č. Budějovice Vinohrady
08.09 15:00 Ženy A 1 : 4 DDM Praha 10 Vinohrady
02.09 14:00 Muži A 5 : 6 FBC Česká Lípa Dukla Liberec
02.09 10:00 Muži A 5 : 9 Repre U19 Dukla Liberec
01.09 16:00 Muži A 6 : 4 FBC Liberec Dukla Liberec
01.09 12:00 Muži A 4 : 10 Sokol Pardubice Dukla Liberec
18.08 09:40 Muži A 3 : 4 RIG Umeå IBF yellow Tatran
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.




Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Extraligy žen:

Oborová zdravotní pojišťovna Rotor