klubové Příspěvky

 

Platba příspěvků na druhou polovinu sezony 2017/2018. 

 

Termín je do 31. 1. 2018, částka k úhradě 3.900,- Kč 4.200,- Kč

 

  • Z důvodu vyšších odvodů Sokolu za tréninkové jednotky od 1.1.2018 a navíc zdražení ročních sokolských známek, které nastalo již v roce 2017, jsme nuceni navýšit příspěvky na druhé pololetí z 3.900 Kč na 4.200 Kč. Omlouváme se za změnu v průběhu sezóny, ale toto další navýšení odvodů již nejsme schopni v rozpočtu pokrýt z jiných zdrojů.

 

Číslo účtu je 210421196/0300, variabilní symbol je rodné číslo bez čísel za lomítkem (tedy rok, měsíc a den narození). Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení hráče.

 

Za každý týden zpoždění narůstají příspěvky o penále 100,- Kč. Po nezaplacení 3 týdny po termínu bude hráči pozastavena činnost.

 

Členové oddílu, kteří řádně platí své příspěvky, obdrží klubovou kartu SKV Pass se svým jménem. S touto kartou budou mít vstup na utkání 1. ligy mužů a Extraligy žen zdarma.

 

Sourozenecké dvojice mají slevu, první z dvojice platí plnou částku, druhý sníženou o 500,- Kč, tedy 3.700.- Kč. Tato sleva platí pro mládež a studující dospělé, kdy starší sourozenec je mladší 26 let.
autor : admin        datum : 15. 01. 2018       
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Extraligy žen:

Oborová zdravotní pojišťovna Rotor